Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo gripo

Jei turi storą piniginę ir neturi ką veikti susirgus kaskart, tai gali tirtis n+k. biggrin.gif Ir tai Lt tyrimai riboti- visų gripo tipų neištiria, kaip ir visų virusų, tik "populiariausių". Reiktų ieškotis tokių tyrimų galimybių užsienyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bebenčiukė: 09 gruodžio 2012 - 17:48
QUOTE(bebenčiukė @ 2012 12 09, 17:46)
Jei turi storą piniginę ir neturi ką veikti susirgus kaskart, tai gali tirtis n+k. biggrin.gif Ir tai Lt tyrimai riboti- visų gripo tipų neištiria, kaip ir visų virusų, tik "populiariausių". Reiktų ieškotis tokių tyrimų galimybių užsienyje.

na ne manes gripo tipai nedomina, kokie tyrimai nurodo gripas tai ar virusas?
Papildyta:
na pasieiskojau pati ir radau - Dažniausiai gripas diagnozuojamas remiantis būdinga ligos eiga, kontaktu su sergančiuoju, klinikiniais požymiais. Yra laboratorinių diagnostinių metodų, nustatančių gripo virusą ir antikūnus prieš jį. Kraujo tyrime nustatoma, kad yra sumažėjęs leukocitų skaičius ir santykinai padaugėję limfocitų, monocitų.
Atsakyti
Esu kategoriškai prieš antigripinį skiepą, nes tiesiog nepasitikiu Lietuvos farmacininkais, kurie man regis ne visada skiepija naujausia ir geriausia vakcina. Kam skiepyti ja, jei dar turi likusios pernykštės, ar jei šiaip kokią pigesnę gauni, o parduodi, kaip kokybišką. Du kartus skiepijaus ir abu kartus baisiai sirgau. Daugiau nesu gyvenime sirgus. Na tai Jūs man paaiškinkite, kaip čia taip gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(Silverstrija1978 @ 2013 01 25, 12:02)
Esu kategoriškai prieš antigripinį skiepą, nes tiesiog nepasitikiu Lietuvos farmacininkais, kurie man regis ne visada skiepija naujausia ir geriausia vakcina. Kam skiepyti ja, jei dar turi likusios pernykštės, ar jei šiaip kokią pigesnę gauni, o parduodi, kaip kokybišką. Du kartus skiepijaus ir abu kartus baisiai sirgau. Daugiau nesu gyvenime sirgus. Na tai Jūs man paaiškinkite, kaip čia taip gaunasi?


Šiandien pasirodė įdomus straipsnis kaip skiepai nuo kiaulių gripo Europoje suluošino šimtus žmonių, įskaitant ir vaikus, sukeldami rimtas ligas. Belieka pasidžiaugti, kad vakcinuoti buvo palyginus nedaugelis... g.gif
P.S. Ši vakcina buvo naujausia ir šviežiausia skirta vakarų šalims.

http://www.lrytas.lt...gydoma-liga.htm

Kaip sakoma straispsnyje, vakcinacija nuo kiaulių gripo "yra medicininė tragedija".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour22: 25 sausio 2013 - 13:22
QUOTE(Glamour22 @ 2013 01 25, 13:22)
Šiandien pasirodė įdomus straipsnis kaip skiepai nuo kiaulių gripo Europoje suluošino šimtus žmonių, įskaitant ir vaikus, sukeldami rimtas ligas. Belieka pasidžiaugti, kad vakcinuoti buvo palyginus nedaugelis...  g.gif
P.S. Ši vakcina buvo naujausia ir šviežiausia skirta vakarų šalims.

http://www.lrytas.lt...gydoma-liga.htm

Kaip sakoma straispsnyje, vakcinacija nuo kiaulių gripo "yra medicininė tragedija".

apie butent sitos vakcinos sukeliama narkolepsija ir katalepsija jau tikrai nemazai straipsniu publikuota. paziurekit google.
Vienas is ju:
http://kauno.diena.l...o-sirgti-371821
Atsakyti
Rudenį nuo gripo skiepijomės jau trise.
Vyras, sūnus (pirmą kartą, tai su revakcinacija), ir aš.

Tapo viskas aišku. Vyrui kaip niekur niekas. Sūnus irgi tik vos vos sureagavo, o aš tai antrą kartą įsitikinu (pirmo karto mat neužteko dar bigsmile.gif ), kad daugiau nebesiskiepysiu niekada: pilnu tempu, su temperatūros, siaubingu kaulų laužymu ir kt. prasirgau visas keturias dienas.

Bet dar noriu pasakyti, kai siautė pas mus roto virusas (nepatvirtinta diagnozė, tik spėjimas).
Sūnus prasirgo absoliučiai tragiškai. Neturiu net žodžių kaip tragiškai, net nupurto prisiminus - dar niekuo nesirgo taip sunkiai. Sekanti -mažoji dukrytė nesmagiai, vidutiniškai sunkiai, bet dar dar neblogai lyginant su sūnum. Aš išvis apsiribojau neįtikėtinai lengva forma, be vėmimų ir išvis man net bloga nebuvo; būčiau net nesupratusi, kad virusas. Tyliai pasijuokiu, matyt, neturėjau kada sirgti, kai visa šeima išgriuvusi. Paskutinis buvo vyras. Jam irgi gana sunkiai, tik ne taip ilgai kaip sūnui.

Ką noriu pasakyti - viena šeima, o reakcija į virusą visų narių absoliučiai skirtinga. Matyt, nenuostabu, kad ir į skiepus reaguojama labai individualiai.
Papildyta:
QUOTE(MexiCAN @ 2012 05 03, 13:54)
Manau, kad šičia gan protinga rekomendacija parašyta http://skiepai_lt/sk...gripo-ar-verta/ , ar verta skiepytis.

Šiaip nuo gripo nepatarčiau, nes praktikoje žmonės vis vien suserga, nes neįmanoma paskiepyti nuo naujų gripo atmainų. Būna ir komplikacijų sunkių kai kuriems.

Yra kitų ligų, nuo kurių verčiau skiepytis.
O svarbiausia - propaguoti sveiką gyvenseną ir stiprinti imunitetą.


Aš tai žinau, kad skiepas nuo gripo neapsaugo nuo gripo. biggrin.gif Apsaugo tik nuo galimų mirtinų komplikacijų ir palengvina sirgimą.

Kai buvo eipdemija 2012-2013 m, klausiausi tiesioginės laidos. Tai ant greitųjų patikrinau kitų Europos šalių, kur labai didelis besiskiepijančių procentas, sergamumą - jis labai menkai tesiskyrė nuo tų šalių, kur skiepijamasi vangiai (pvz., Lietuva) ir laidos pašnekovai tik patvirtino šitą info.
Atsakyti
šiais skiepais irgi netikiu smile.gif
Atsakyti
Ar skiepyti vaikus nuo gripo? 11 metų mergaitė ir 8 metų berniukas. Per mažai žinau dar apie tai, manau paklausinėsiu gydytojos, bet kokia jūsų patirtis? Tiesiog girdėjau, kad ne visais atvejais šie skiepai yra gerai. g.gif
Atsakyti
Mes pernai skiepijomes 11metu ir 2 metuku ir as pati,gyd.mus laiko rizikos grupei,nes mazius turi bronchine astma vyresnelis alergiskas vaistams.Siais metais irgi skiepijomes...Pries du metus vyresnelis susirgo gripo ir gavosi komplikacijos baisios,nuo to laiko skiepijames
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2014 10 22, 11:06)
Mes pernai skiepijomes 11metu ir 2 metuku ir as pati,gyd.mus laiko rizikos grupei,nes mazius turi bronchine astma vyresnelis alergiskas vaistams.Siais metais irgi skiepijomes...Pries du metus vyresnelis susirgo gripo ir gavosi komplikacijos baisios,nuo to laiko skiepijames
Nepaumejo po gripo vakcinos vaikams bronchine asma ir alergija?
Atsakyti
QUOTE(Vintazh @ 2014 10 22, 12:53)
Nepaumejo po gripo vakcinos vaikams bronchine asma ir alergija?

Kolkas viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
http://kauno.diena.l...702#.VJQd-f8_4A
Atsakyti