Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo tvarka į darželius, 13 tema

QUOTE(barric @ 2014 07 10, 14:24)
Labi. Na gavom ir mes pagaliau kvietima i darziuka. Tik emailu. Sms negavau. Taigi valiooo smile.gif))) grisiu is atostogu - iskarto leksiu ten

Sveikinimai 4u.gif

O mes paskutini sansa turesim rugpjuti ... arba tada jau kitais metais losim šioje loterijoje
Atsakyti
Barric sveikinimai!!!
o tai kiek vaikuciu prieme? Pagal kokia tvarka priiminejo? (Pagal darzelio pirmuma gavot, ar visgi ir visi vaikai pries jus pateko kazkur?)
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2014 07 10, 15:24)
Labi. Na gavom ir mes pagaliau kvietima i darziuka. Tik emailu. Sms negavau. Taigi valiooo smile.gif))) grisiu is atostogu - iskarto leksiu ten

thumbup.gif pagaliau smile.gif sveikinimai..
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2014 07 11, 00:10)
Barric sveikinimai!!!
o tai kiek vaikuciu prieme? Pagal kokia tvarka priiminejo? (Pagal darzelio pirmuma gavot, ar visgi ir visi vaikai pries jus pateko kazkur?)

Aciu, zinokit nieko dar nezinau. Penktadieni pamaciau, kad 3 vaikai pries mus kazkur ikrito. Tada skambinau i darza, savivaldybe, bet man niekur nieko nepasake. O man reikejo zinot ar tie vaikai ikrito i savo pirmus numerius ar i Pasaka... Tada pirmadienio ryte susisiekiau su SV darbuotoja, bet ji tik man tepasake, kad Pasakos toje grupeje, kur buvo 17 vaiku - dabar patapo 20. Na as nuliudau aisku, o po keliu valandu gavau kvietima. Tai nieko ir neaisku ar cia ji ikrito i ta 20-tuka ar padare dar kelias vietas... Dabar esu pajury. Pirmadieni issiaiskinsiu kelintu numeriu ji pateko smile.gif informuosiu apie visa eiga
Beje, Deimanciukas, ar taviskis pasislinko Pasakos eileje po 1dienio, nes as eiles nebematau
Atsakyti
Barric, kaip smagu, sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2014 07 11, 07:02)
Aciu, zinokit nieko dar nezinau. Penktadieni pamaciau, kad 3 vaikai pries mus kazkur ikrito. Tada skambinau i darza, savivaldybe, bet man niekur nieko nepasake. O man reikejo zinot ar tie vaikai ikrito i savo pirmus numerius ar i Pasaka... Tada pirmadienio ryte susisiekiau su SV darbuotoja, bet ji tik man tepasake, kad Pasakos toje grupeje, kur buvo 17 vaiku - dabar patapo 20. Na as nuliudau aisku, o po keliu valandu gavau kvietima. Tai nieko ir neaisku ar cia ji ikrito i ta 20-tuka ar padare dar kelias vietas... Dabar esu pajury. Pirmadieni issiaiskinsiu kelintu numeriu ji pateko smile.gif informuosiu apie visa eiga
Beje, Deimanciukas, ar taviskis pasislinko Pasakos eileje po 1dienio, nes as eiles nebematau

Aha, labai idomu. As pirmadieni buvau savivaldybėje. Tai mes pasislinkom i virsu. Ir darbuotoja man aiškino, kad programa kraunu pradzioje visus 1 numeriu pasirinkusius, o paskui toliau is eiles 2,3...
As dar diskutavau su ja. Sakiau, kad daug kas teigia, kad Nr. neturi reikšmės, kad nera tiksliai aprašė parasyta. Ji sake, kad zino apie tai. Todel teiravosi savo valdžios, programuotoju, ir visi patvirtino, jog krauna atsižvelgiant i pasirinkta daržo numerį
Jei klausi manes apie eile, tai musu amziaus grupe skirtinga ax.gif
Smagių atostogu
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke* @ 2014 07 11, 16:44)
Aha, labai idomu. As pirmadieni buvau savivaldybėje. Tai mes pasislinkom i virsu. Ir darbuotoja man aiškino, kad programa kraunu pradzioje visus 1 numeriu pasirinkusius, o paskui toliau is eiles 2,3...
As dar diskutavau su ja. Sakiau, kad daug kas teigia, kad Nr. neturi reikšmės, kad nera tiksliai aprašė parasyta. Ji sake, kad zino apie tai. Todel teiravosi savo valdžios, programuotoju, ir visi patvirtino, jog krauna atsižvelgiant i pasirinkta daržo numerį
Jei klausi manes apie eile, tai musu amziaus grupe skirtinga ax.gif
Smagių atostogu

Oi vis pamirstu, kad skirtingos grupes:) o Spragtuke ar pajudejot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2014 07 12, 07:12)
Oi vis pamirstu, kad skirtingos grupes:) o Spragtuke ar pajudejot? smile.gif

Skirtumas tarp vaiku nedidelis, bet grupes skirtingos ax.gif
Bendroje eileje nejudam jau nuo birželio 1 d schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke* @ 2014 07 11, 16:44)
Aha, labai idomu. As pirmadieni buvau savivaldybėje. Tai mes pasislinkom i virsu. Ir darbuotoja man aiškino, kad programa kraunu pradzioje visus 1 numeriu pasirinkusius, o paskui toliau is eiles 2,3...
As dar diskutavau su ja. Sakiau, kad daug kas teigia, kad Nr. neturi reikšmės, kad nera tiksliai aprašė parasyta. Ji sake, kad zino apie tai. Todel teiravosi savo valdžios, programuotoju, ir visi patvirtino, jog krauna atsižvelgiant i pasirinkta daržo numerį
Jei klausi manes apie eile, tai musu amziaus grupe skirtinga ax.gif
Smagių atostogu

trumpai ir tiksliai paaiskinta kaip sudaroma eile.
as tik nesuprantu, kodel tos eiles, kuria mato savivaldybe, nerodo tevams. kokio velnio reikia rodyti neteisinga eile g.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 07 12, 18:45)
trumpai ir tiksliai paaiskinta kaip sudaroma eile.
as tik nesuprantu, kodel tos eiles, kuria mato savivaldybe,  nerodo tevams. kokio velnio reikia rodyti neteisinga eile  g.gif

Is tikro turetu rodyti abi eiles, kadangi jos abi svarbios. Man Cibulskyte paaiskino, kad jeigu tarkim antru numeriu ta darzeli pasirinke vaikai neikrenta i savo pirma numeri, bet ju pareiskimas paduotas anksciau uz pirmuoju numeriu pasirinkusi (kaip buvo mano atveju) tai ju tas antras darzas patampa kaip ir pirmu. Na zodziu viskas dar painiau smile.gif ir dar tose eilese turetu atsispindeti visi prioritetai, kad matytume kiek prioritetiniu pretendentu ir t.t. Na zodz. Ir visa tai turi matytis pries pasirenkant darzus, kad nebutu visokiu apmaudziu nusivylimu - o iskarto butu aiski esama padetis. Manau daug teveliu pasirinktu iskarto kitus darziukus, kur turetu sansu, o ne akla loterija
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2014 07 12, 19:18)
Is tikro turetu rodyti abi eiles, kadangi jos abi svarbios. Man Cibulskyte paaiskino, kad jeigu tarkim antru numeriu ta darzeli pasirinke vaikai neikrenta i savo pirma numeri, bet ju pareiskimas paduotas anksciau uz pirmuoju numeriu pasirinkusi (kaip buvo mano atveju) tai ju tas antras darzas patampa kaip ir pirmu. Na zodziu viskas dar painiau smile.gif ir dar tose eilese turetu atsispindeti visi prioritetai, kad matytume kiek prioritetiniu pretendentu ir t.t. Na zodz. Ir visa tai turi matytis pries pasirenkant darzus, kad nebutu visokiu apmaudziu nusivylimu - o iskarto butu aiski esama padetis. Manau daug teveliu pasirinktu iskarto kitus darziukus, kur turetu sansu, o ne akla loterija

na kad ne g.gif , mano vaikas nepakliuvo i 1 darzeli, ir nepakliuvo i 2 darzeli. Bet pazistama ta darzeli, kuri as nurodziau2 nr, buvo nurodziusi 1 nr. as registravausi 2013/02 - ji 2014/01 (tarp musu eilej buvo 20 vaiku, as aukstenej pozocijoj) ir ji ta darzeli (mano nurodyta 2 nr, o jos 1 nr) gavo, o as ne .
Abi buvom tik su deklaruota gyv vieta.
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 07 12, 20:31)
na kad ne  g.gif , mano vaikas nepakliuvo i 1 darzeli, ir nepakliuvo i 2 darzeli. Bet pazistama ta darzeli, kuri as nurodziau2 nr, buvo nurodziusi 1 nr. as registravausi 2013/02 - ji 2014/01 (tarp musu eilej buvo 20 vaiku, as aukstenej pozocijoj) ir ji ta darzeli (mano nurodyta 2 nr, o jos 1 nr)  gavo, o as ne .
Abi buvom tik su deklaruota gyv vieta.

Tai paziuresiu dabar kelintu numeriu manoji bus sarase - jeigu pagal ta sistema, tai bus 18-ta, o jeigu pagal Cibulskyte - bus 22
Atsakyti