Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo tvarka į darželius, 13 tema

QUOTE(Ugniu @ 2014 07 14, 15:25)
Galit bandyti ir 2015 sausi. Tada rugsėjį nepilnų dviejų metukų bandysit smile.gif

Dekui drinks_cheers.gif
Atsakyti
Baisu, pazistama papasakojo, kad Silainiuos, Kaune, netoli Santaros gimnazijos esanciame darzelyje ji tris metus stovedama eileje nepateko... galu gale, ,,patriuksmavus'', vedeja pakiso lapuka su suma 100 euru uzrasyta, paklause, ar tinka, ji atsake ,,gerai''. Ir vaikas pateko... Cia pries pusmeti, kada jau sekmingai galiojo elektronines eiles. ar neturetu papurtyti stipriau tokiu istaigu, ar gali Kaune visa korumpuota svietimo sistema kas nors, kokiu nors budu ,,patikrinti rimtai''. doh.gif
Atsakyti
labryts, na va, susiskambinau su darželiu - paklausiau kaip dėl pažymos, jei neturiu konkretaus darbdavio ir esu VPA, tai sakė laisva forma iš rankos parašyti tiesiog tokį pareiškimą, kad aš tokia ir tokia, auginu tokį ir tokį vaiką ir esu VPA nuo tokios datos iki tokios datos... kažkas tokio, sakė, kad jiems savivaldybė liepė nieko nesiuntinėt į sodrą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 07 14, 15:45)


Dabar skaičiavau. Jeigu Jūsų vaikas gimęs balandį. Tai jam 2015.09 bus dar 1 metai ir 5 mėnesiai. Tada negalėsit dar 2014.01 pildyt.
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2014 07 15, 07:14)
labryts, na va, susiskambinau su darželiu - paklausiau kaip dėl pažymos, jei neturiu konkretaus darbdavio ir esu VPA, tai sakė laisva forma iš rankos parašyti tiesiog tokį pareiškimą, kad aš tokia ir tokia, auginu tokį ir tokį vaiką ir esu VPA nuo tokios datos iki tokios datos... kažkas tokio, sakė, kad jiems savivaldybė liepė nieko nesiuntinėt į sodrą biggrin.gif

Gerai, kad nereikes lakstyti. Nors tokiame laisvos firmos rastelyje galima daug ka prikurti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Ugniu @ 2014 07 15, 08:09)
Dabar skaičiavau. Jeigu Jūsų vaikas gimęs balandį. Tai jam 2015.09 bus dar 1 metai ir 5 mėnesiai. Tada negalėsit dar 2014.01 pildyt.

Man atrodo, kad galės. Tiesiog darzelio lankymo pradžios data reikia nurodyti veliau, kai vaikui jau bus pusantru metuku
Atsakyti
QUOTE(Ugniu @ 2014 07 15, 08:09)
Dabar skaičiavau. Jeigu Jūsų vaikas gimęs balandį. Tai jam 2015.09 bus dar 1 metai ir 5 mėnesiai. Tada negalėsit dar 2014.01 pildyt.

galės pildyti, tik lankymo pradžios datą vėlesnę reikės nurodyti
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2014 07 15, 09:29)
galės pildyti, tik lankymo pradžios datą vėlesnę reikės nurodyti

Zodziu visiska painiava doh.gif o galima nurodyti, kad lankysim darzeli veliau, ne nuo rugsejo g.gif ir ar tada tai turi reiksmes patekimo i darzeli tikimybei g.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 07 15, 10:42)
Zodziu visiska painiava doh.gif  o galima nurodyti, kad lankysim darzeli veliau, ne nuo rugsejo g.gif  ir ar tada tai turi reiksmes patekimo i darzeli tikimybei g.gif

taip, galima, nurodykit, kad nuo lapkričio ar nuo gruodžio, ar kada vaikui sueis pusantrų, kažkaip taip smile.gif

aš tai jau laukiu irgi sausio 10-tos, kad mažių užregistruot, irgi teks budėt smile.gif nes bijau to prioriteto neužteks, kad sesė lanko, labai jau daug pretendentų, o pildysim vistiek tik 1darželį, nes į kitą nėr prasmės rašyt, juk nevedžiosiu vaikų į skirtingus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 07 15, 10:42)
Zodziu visiska painiava doh.gif  o galima nurodyti, kad lankysim darzeli veliau, ne nuo rugsejo g.gif  ir ar tada tai turi reiksmes patekimo i darzeli tikimybei g.gif

Jeigu norėsite lankyti darželį nuo rugsėjo 1, tai sistema duos pasirinkti tik tuos darželius kurie priima vaikus nuo 1m., jeigu norite, kad pradėtų lankyti nuo 1,5m., tada turėsite paskaičiuoti kada vaikui bus 1,5m ir pildyti nuo tos dienos, sakykime vaikas gimė balandžio 5, tada prašymas priimti į darželį turėtų būti nuo spalio 5d.
Tik labai gerai apgalvokite kurį darželį rinksite pirmu numeriu, nes žiūrint į šių metų patirtį, tai yra labai svarbu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2014 07 15, 09:52)
taip, galima, nurodykit, kad nuo lapkričio ar nuo gruodžio, ar kada vaikui sueis pusantrų, kažkaip taip smile.gif

aš tai jau laukiu irgi sausio 10-tos, kad mažių užregistruot, irgi teks budėt smile.gif nes bijau to prioriteto neužteks, kad sesė lanko, labai jau daug pretendentų, o pildysim vistiek tik 1darželį, nes į kitą nėr prasmės rašyt, juk nevedžiosiu vaikų į skirtingus smile.gif

Dar norejau paklausti i kiek darzeliu galima pretenduoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 07 15, 11:00)
Dar norejau paklausti i kiek darzeliu galima pretenduoti g.gif


Į 5. Nors pirmasis svarbiausias.
Atsakyti
QUOTE(Dziaugiuosi @ 2014 07 15, 10:10)
Į 5. Nors pirmasis svarbiausias.

Dekui drinks_cheers.gif
Atsakyti