Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mamų plepesiai

Sveikos atvykusios į penktą temą.

Toliau auginam vaikučius ir dalijamės džiaugsmais smile.gif

user posted image
foto iš čia


Atsakyti
Sveikutes,

Ir as sveikinu visus mazuciukus su menesiukais 4u.gif

QUOTE(Gintute @ 2014 06 04, 00:41)
Žuole, vaikas turbūt jautė tavo stresą  unsure.gif Gerai kas gerai baigiasi smile.gif Jaučiu mašinoj ji lūžo  thumbup.gif


Jo luzo, nu bet kad as atrodo nestresavau per daug. Gal is vakaro tik nes jau nujauciau kas gali buti. Bet kadangi daktare faina tai net neabejojau kad supras ta jos elgesi ir neziures persisukusiu veidu.

Man dabar klaustukas toks, jei pradeti valgyti nuo bulvytes, tai kokia pirkti sena lietuviska, ar sviezia is Kipro berots jos dabar, nu ot nedekingas metas.

Raja
jus saunuoles gerai svori auginat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuolė @ 2014 06 04, 12:18)
Sveikutes,

Ir as sveikinu visus mazuciukus su menesiukais  4u.gif
Jo luzo, nu bet kad as atrodo nestresavau per daug. Gal is vakaro tik nes jau nujauciau kas gali buti. Bet kadangi daktare faina tai net neabejojau kad supras ta jos elgesi ir neziures persisukusiu veidu.

Man dabar klaustukas toks, jei pradeti valgyti nuo bulvytes, tai kokia pirkti sena lietuviska, ar sviezia is Kipro berots jos dabar, nu ot nedekingas metas.

Raja
jus saunuoles gerai svori auginat  thumbup.gif


Aciu uz grazia tema vitulka 4u.gif , sukuriau ir as, bet kraustomes cia mirksiukas.gif , manaja gales istrinti moderatores gal nesupyks blush2.gif

O tu nenori Nuo morku pradet, ju jau galima rast turgelyje, o ir bulviu tuoj bus svieziu, tikrai neduociau dar senu, juk nedega mirksiukas.gif


Aciu blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Geriau seną lietuvišką. O turguj gal jau yra šviežių lietuviškų? g.gif
Atvežtinės gali būt purkštos....
Jei vaiko viduriai linkę kietėt, virtų morkų neduokit
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 06 04, 15:34)
Geriau seną lietuvišką. O turguj gal jau yra šviežių lietuviškų? g.gif
Atvežtinės gali būt purkštos....
Jei vaiko viduriai linkę kietėt, virtų morkų neduokit


o aš už atvežtinę iš Kipro ar Graikijos. senos sudygusios daugiausiai, nuskabytos, jos vysta, žaliuoja ir pradeda gamintis solaninas, kitaip tariant - nuodai. dėl lietuviškų bulvių aš tiesą sakant irgi nedrįsčiau garantuot, kad iš turgaus bus geresnės už atvežtines, šviežios bulvės bent išvirę nejuoduoja, o senos iš turgaus man pajuoduoja, nors tu ką, akivaizdžiai pertręštos. nebent pačiam augint, tada taip, žinoma, kad produktas garantuotas.
Atsakyti
o kodel nepradedat primaitint nuo ryziu koses, kol darzowiu ner sawu? as bent jau taip nusprendziau daryt, tikiuos ir gydytoja nepriestaraus:-)
Atsakyti
Man irgi gydytoja rekomandavo nuo grūdų košių pradėt, bet aš pradėjau nuo daržovių.
Jooo...su daržovėm sunkoka šiuo metų laiku. Labai laukiu laiko kai galėsiu iš savo daržiuko kažką gaminti.
Ryžių košės biški bijau, kad viduriai nekietėtų. Rekomendavo nuo kukurūzų miltų košės pradėt. Ar kuri ją bandėt?
Atsakyti
Ačiū už temutę 4u.gif
Mes tai pradėjom daržovių košes nuo 4 mėn. Pačias pirmas daviau bulvę iškart su morka, nes bulvę vieną vaikai sunkiai valgo, ji sprangi, o su morka saldesnė, skanesnė žodžiu. Ir puikiai valgė abi merginos. Iš pat pradžių irgi stengiausi duoti viską ekologišką, bet ilgainiui tampa per sunku tokiu metų laiku nuolatos tuo pasirūpinti. Todėl dabar labai nebeimu į galvą iš kur tos šviežios bulvės pas mus, vyras parnešė ir gerai biggrin.gif
Nuo 5 mėn pradėjome grūdines. Gydytoja rekomendavo pradėti nuo sinlac košės (jei neklystu, ta ir yra kukurūzų miltų košė), bet ji be proto saldi! Jei būčiau žinojus, būčiau tikrai nedavus, man jos paskui normaliai virtų kruopų nebevalgo... darau užpilamas blush2.gif reiks jau vėl kada pabandyti įkišti joms normalią kruopų košę. Tai nepadarykit klaidos, nepripratinkit prie saldaus ax.gif
Atsakyti
labas naujoj temoj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintute @ 2014 06 04, 22:29)
Man irgi gydytoja rekomandavo nuo grūdų košių pradėt, bet aš pradėjau nuo daržovių.
Jooo...su daržovėm sunkoka šiuo metų laiku. Labai laukiu laiko kai galėsiu iš savo daržiuko kažką gaminti.
Ryžių košės biški bijau, kad viduriai nekietėtų. Rekomendavo nuo kukurūzų miltų košės pradėt. Ar kuri ją bandėt?


aš bandžiau, bet dabar duodu ir daržovių, ir grūdų, turėjo bėdų su viduriukais, stenėjo vaikas kiaurą dieną ir išstenėdavo kas valandą po gabaliuką mažulytį, slyvų tyrelė net sunkiai padėjo, bet po to net nuėmiau 1 primaitinimą, nes primaitinu 2 kartus, daviau daugiau vandens ir džiov slyvų tyrės ir atrodo pagerėjo. man jau liepė mėsą duot, daviau veršienos, užskaityta buvo puikiausiai ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Lagūna82 @ 2014 06 05, 00:22)
Ačiū už temutę  4u.gif
Mes tai pradėjom daržovių  košes nuo 4 mėn. Pačias pirmas daviau bulvę iškart su morka, nes bulvę vieną vaikai sunkiai valgo, ji sprangi, o su morka saldesnė, skanesnė žodžiu. Ir puikiai valgė abi merginos. Iš pat pradžių irgi stengiausi duoti viską ekologišką, bet ilgainiui tampa per sunku tokiu metų laiku nuolatos tuo pasirūpinti. Todėl dabar labai nebeimu į galvą iš kur tos šviežios bulvės pas mus, vyras parnešė ir gerai  biggrin.gif
Nuo 5 mėn pradėjome grūdines. Gydytoja rekomendavo pradėti nuo sinlac košės (jei neklystu, ta ir yra kukurūzų miltų košė), bet ji be proto saldi! Jei būčiau žinojus, būčiau tikrai nedavus, man jos paskui normaliai virtų kruopų nebevalgo... darau užpilamas  blush2.gif  reiks jau vėl kada pabandyti įkišti joms normalią kruopų košę. Tai nepadarykit klaidos, nepripratinkit prie saldaus  ax.gif


aš truputį pripratinau jau, bet galvoju, gal nėr blogai taip, nu ir mums neskani ta košė viena, tai aš į košę įdedu arba banano, arba obuolio, arba aviečių šaldytų, na jos su cukrum, bet nedaug dedu, kriaušės dar dėsiu kada. darau mamuko košes arba ekologiškas kruopas verdu ir blenderiuoju. sinlac ir kt. skirtų vaikams nebandžiau, nepatinka, kad yra kitų ingredientų be kruopų, nesuprantu kam, jei reikės pasisaldint ar vitaminų duot, pati ir duosiu, tikrai nereikia košės su viskuo kuo reikia ir ko nereikia. schmoll.gif o mėsišką daržovienę irgi valgo, su daržoviene be mėsos kaip kada, kartais pataikau išvirt, kad patinka, kartais ne, nu ir negrūdu, svorio jam gana smile.gif
Atsakyti
Su grūdinėm man galvos skausmas doh.gif verdu tik avižų, dedu uogienės, bananą trintą :B grikių - Milupa. Daugiau nesugalvoju, kad būtų skaniai vaikui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintute @ 2014 06 04, 21:29)
Man irgi gydytoja rekomandavo nuo grūdų košių pradėt, bet aš pradėjau nuo daržovių.
Jooo...su daržovėm sunkoka šiuo metų laiku. Labai laukiu laiko kai galėsiu iš savo daržiuko kažką gaminti.
Ryžių košės biški bijau, kad viduriai nekietėtų. Rekomendavo nuo kukurūzų miltų košės pradėt. Ar kuri ją bandėt?

Aš vakar daviau keletą šakštukų savajam, labai gražiai suvalgė, o daviau milupos ryžių su kukurūzais košę, mums viduriukai skystoki, tai nieko jei ir pakietintų tą reikalą wink.gif
bEt šiaip man tas primaitinimas kosmosas, kiek skaiciau straipsnių, tai kai kur išsiskiria nuomonės, pvz skaičiau kad mėsytę duot tik nuo 7,5 mėn, bet kitos mamytės duoda jau nuo 6 mėn, ir žinok kaip daryt, kaip maitint wink.gif
Atsakyti