Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mamų plepesiai

del tu kruopu ati as mastau virt ir trint su sakute, nes pradėjus valgyt sublenderiuota maista. paskui gali but sunku iduot stambesni maista wink.gif o del sviestuko, tai kazkur skaiciau, kad geriau pilt alyvuogiu aliejaus, nes aliejus turi kazkokiu ten geru dalyku, kuriu nera svieste, o ir siai juk ir suaugusiam zmogui nepataria naudot kietuju riebalu, zyymiai geriau skysti, kurie nesukieteja, kaip aliejai visokie smile.gif

beje knygutes pdf issiunciau, ar gavot? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D-i-a . . .: 09 birželio 2014 - 12:21
QUOTE(D-i-a . . . @ 2014 06 09, 13:21)
beje knygutes pdf issiunciau, ar gavot? smile.gif


aga, ačiukas smile.gif
Atsakyti
labas

aciu, Dia, gavau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintute @ 2014 06 06, 14:24)

Vitulka, nereali seselė  thumbup.gif  Pas ką jūs einat?


Taip, seselę turim nerealią. Iki 6 mėn ateidavo kas mėnesį, dbr iki metų kas 3 mėn. Saulėtoji ambulatorija, gydytoją Janulienė. O iki 1 mėn. ir kas savaitę ateidavo thumbup.gif
QUOTE(D-i-a . . . @ 2014 06 07, 21:14)
iesko ir maniski kaip pasiutes tu dantuku, o kaip lindo tai perdaug ir nepastebejom jokiu pakitimu wink.gif o koses as tik viena kart daviau, paziurejau kad gerai valgo, nebus bedos gal kai reiks primaitint jau rimtai ir gana wink.gif eisiu kita savaite i TA, bus matyt gal jau leis primaitint wink.gif nes pas mane to pienuko jau ant ribos, bet ir traukiu kas 5 val, dazniau traukt nenoriu. nes jau tuoj koses valgis, o kur as tada ta piena kisiu

Kas 5 val. valgo? g.gif
8 mėn vaikas gydytoja sakė turi turėti 4-5 valgymus. Mažiukai rečiau, manau g.gif aš kas 3-4 val maitindavau.

Kodėl 5 mėn vaikam košes duodat? Aš dabartiniu protu neduočiau. Buvau pradėjusi, daviau 10 d kažkur ir mečiau. 6 mėn jau sąžiningai pradėjau primaitint.

Sviestą leido tik nuo 8 mėn.
Nerafinuotą aliejų nuo pat primaitinimo pradžios.

Maisto netrinu blenderiu, tik šakute. Todėl nebuvo ir nėra problemos didesnį gabaliuką praryt, pripratęs nuo pat 6 mėn.
Pas mamą tik blenderiuoju ir turiu pasakyt, kad skonis trintis šakute ir blenderiuotos košės skirias smile.gif
Atsakyti
Laba,

Ir mes vakar paragavom bulvytes, turguje jau raso kad lietuviskos. Nelabai suprato kas buvo, bet nespjove. Uskaite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 06 09, 12:52)
Kas 5 val. valgo? g.gif
8 mėn vaikas gydytoja sakė turi turėti 4-5 valgymus. Mažiukai rečiau, manau g.gif aš kas 3-4 val maitindavau.

Kodėl 5 mėn vaikam košes duodat? Aš dabartiniu protu neduočiau. Buvau pradėjusi, daviau 10 d kažkur ir mečiau.  6 mėn jau sąžiningai pradėjau primaitint.

Sviestą leido tik nuo 8 mėn.
Nerafinuotą aliejų nuo pat primaitinimo pradžios.

Maisto netrinu blenderiu, tik šakute. Todėl nebuvo ir nėra problemos didesnį gabaliuką praryt, pripratęs nuo pat 6 mėn.
Pas mamą tik blenderiuoju ir turiu pasakyt, kad skonis trintis šakute ir blenderiuotos košės skirias smile.gif

Valgo daznai, bet jis pas mane is krutines nevalgo, tai nuo pat gimimo pieną nusitraukus duodu, kadangi daug joi turejau, tai pradėjau traukt kas 5 val, kad apmazetu biski to pieno pas mane, nes ner kur jo det . . o mazylis cia vienu metu ta buteliuka istiūtindavo per kelias min ir rėkdavo, dar norėdavo, tai jau buvo pradėję trūkt to pieno, tai ir sumasčiau pabandyt duot kosės paragaut, norejau paziuret kaip valgys, tai graziai keletą šaukštukų nurijo ir viskas tuo baigės, apetitas sumažėjo, košės kolkas nebeduodu, nematau reikalo. bet jei vėl pieno ims trūkt, tai manau vėl duosiu wink.gif
Atsakyti
Sveikutes,

O aš knygą "Mažylio receptai" nusipirkau.. Kažkaip neskūpumo minutė buvo užėjus ax.gif Mačiau lyg ir internete yra tų receptėlių..

O aš tai per sietelį trinu košes blush2.gif Jaučiu blogai..prisidarysiu sau bėdos ateičiai.. Labiausiai jam niam tai avižinė. Verdu tą minutinę gal 10-15 minučių ir paskui per sietą dar su mediniu šaukstų pertrinu. Tai man per 5 min vaikas pavalgo.. Beje, kokį kiekį košės duodat.. Ir po košės ką užsigerti? arbatėlės ar pieno?

Šiandien knygoj skaičiau, kad kol vaikams neišdygę dantis galima duoti džiuvesėlį "griaužti".. Galvoju gal baronkėlė būtų patogiau su laikymu g.gif Nekištų pirštų į burną.. Ar esat kuri davus bedančiams?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 06 09, 12:52)

Kodėl 5 mėn vaikam košes duodat? Aš dabartiniu protu neduočiau. Buvau pradėjusi, daviau 10 d kažkur ir mečiau.  6 mėn jau sąžiningai pradėjau primaitint.

Sviestą leido tik nuo 8 mėn.
Nerafinuotą aliejų nuo pat primaitinimo pradžios.

Maisto netrinu blenderiu, tik šakute. Todėl nebuvo ir nėra problemos didesnį gabaliuką praryt, pripratęs nuo pat 6 mėn.
Pas mamą tik blenderiuoju ir turiu pasakyt, kad skonis trintis šakute ir blenderiuotos košės skirias smile.gif

As iki pat 6 men netempiau. Pradejau 5,5 men primaitint. Logika tokia kad pirmas dvi sav tik pratinames, po nedaug ragaujam o kai 6 men jau sukaks tai busim apsiprate galesim rimciau valgyt jau smile.gif

Tai sakot sviesta braukt dar is valgiarascio? g.gif graikiniu riesutu aliejus turbut irgi nelabai? g.gif

Del to kramtymo didesniu gabaliuku manau tai nuo vaiko priklauso ax.gif vieni anksti jau moka kramtyt o kiti springsta vos tik gabaliuks koks pasitaiko. Ir nelabai cia ismokinsi schmoll.gif bent mano tokia patirtis su vaikais vyresniais smile.gif
Atsakyti
Daržovienę jau duodu vis mažiau susmulkintą - anskčiau per sietelį trindavau. Matau, kad jau bando su dantenomis "kramtyt". Iš pradžių nepatiko, bet sekantį kartą kai valgė, tai jau viskas normaliai buvo.
Savaitgalį jau duosiu kruopų košės paragaut šiek tiek, nes jau kaip ir į 7 mėnesį kopsim pamažu smile.gif

Atsakyti
Baronkytes galima duot tas kietas pagraust ax.gif paprastai vaikai jas megsta, ir skanu ir dantenas pasimasazuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintute @ 2014 06 09, 23:38)
Šiandien knygoj skaičiau, kad kol vaikams neišdygę dantis galima duoti džiuvesėlį "griaužti".. Galvoju gal baronkėlė būtų patogiau su laikymu  g.gif Nekištų pirštų į burną.. Ar esat kuri davus bedančiams?

ruošiuosi pirkti barankų savo bedančiui hihihi.gif
Atsakyti
o nuo kada galima tas barankas duot kazin? smile.gif
Atsakyti