Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos mamų plepesiai

QUOTE(vaidosius @ 2014 08 05, 07:42)
su sventemis  4u.gif

ir UNDI su kikstynom  4u.gif
mums gyd sake po 6 men ateiti aba 9 ir 12 men arba jei norim galim  8, 10 ir 12 men eiti  ax.gif
======

Mes atlankem masazus praeitas dvi sav  ax.gif  pirma sav Ernestas atlanke o antra Donata atvedziau. Pasimankstino pirmadieni, tada dar antradieni atvedziau ir po mankstu masaziste sako ka as cia veikiu su juo ir taip sustras bernas yra ir be masazu viska puikiai daro  smile.gif  vat Ernestukui sako reikes biski pagalbos kad issijudintu  unsure.gif  tai slapcia sumainem vaikus  topsecret.gif  biggrin.gif  likusius tris kartus Ernesta vietoj Donato vedziau  tongue.gif
Dar siuntimu paemiau abiems  ax.gif  vel turbut Ernestas gaus uz abu atvargt  rolleyes.gif

Geras thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oi kaip cia tylu unsure.gif kur visos dingusios? g.gif

UNDI skirtingi jie. Bet ka ten registraturoj pastebes irnesakyk.gif svarbu mamyte matyta praejo, vaika kazkoki atsinese ir gerai biggrin.gif galejau turbut ir svetima koki pranest i masazus tongue.gif
Atsakyti
Sveikos turiu pdf knygute Mazylio tramdymas, jei kuri norit galiu pasidalinti tik man i az savo el pasta mestelekit wink.gif
Atsakyti
Salut visoms, aptile cia neblogai visos matyt paskui vaikus laksto, as tai jau nelabai ka ir bepasidarau su mazaja tongue.gif
QUOTE(vaidosius @ 2014 08 05, 09:42)
  tai slapcia sumainem vaikus  topsecret.gif

Gerai prasisukot, tai jei Ermestui labiau reikia as ir taip buciau padariusi thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(leksyra @ 2014 08 05, 12:55)
Tokie maži, o jau naudojasi dvynių galiomis! hihihi.gif thumbup.gif

lotuliukas.gif za to ir dvyniai

QUOTE(vaidosius @ 2014 08 23, 21:47)
Oi kaip cia tylu  unsure.gif  kur visos dingusios?  g.gif

UNDI skirtingi jie. Bet ka ten registraturoj pastebes  irnesakyk.gif svarbu mamyte matyta praejo, vaika kazkoki atsinese ir gerai  biggrin.gif galejau turbut ir svetima koki pranest i masazus  tongue.gif

Jiem vienodai tikrai

QUOTE(D-i-a . . . @ 2014 08 27, 09:28)
Sveikos turiu pdf knygute Mazylio tramdymas, jei kuri norit galiu pasidalinti tik man i az savo el pasta mestelekit wink.gif

Pradejau skaityti, kol kas visai idomu tongue.gif

Dauguma turbut jau metukus atsventet tai is karto su tuo ir sveikinu. Man tai neitiketina kaip greitai prabego laikas ir kaip vaikas per tuos metus sparciai vystesi, dabar kasdien protingeja ir samoningeja. Dabar man pats smagumas, vakar vartem knygute na ir ten karvute jai labai patinka, as jai sakau muuuuu, ji man mmmmmmm, as jai vel kartoju muuu ji man mmmm, zodziu po 10 karto ji man supykusi i veida sako mmmmmmmm ir vercia kita puslapi, mazdaug juk sakau muuu, o uu tai neistaria lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2014 09 13, 06:27)
Salut visoms, aptile cia neblogai visos matyt paskui vaikus laksto, as tai jau nelabai ka ir bepasidarau su mazaja  tongue.gif

Gerai prasisukot, tai jei Ermestui labiau reikia as ir taip buciau padariusi thumbup.gif  drinks_cheers.gif
lotuliukas.gif za to ir dvyniai
Jiem vienodai tikrai
Pradejau skaityti, kol kas visai idomu tongue.gif

Dauguma turbut jau metukus atsventet tai is karto su tuo ir sveikinu. Man tai neitiketina kaip greitai prabego laikas ir kaip vaikas per tuos metus sparciai vystesi, dabar kasdien protingeja ir samoningeja. Dabar man pats smagumas, vakar vartem knygute na ir ten karvute jai labai patinka, as jai sakau muuuuu, ji man mmmmmmm, as jai vel kartoju muuu ji man mmmm, zodziu po 10 karto ji man supykusi i veida sako mmmmmmmm ir vercia kita puslapi, mazdaug juk sakau muuu, o uu tai neistaria lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif  kaip smagu

Atsakyti
Auuuuuu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2014 10 19, 15:27)

laugh.gif
Visos pasislėpę kažkur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sun_shine @ 2014 10 19, 17:53)
laugh.gif
Visos pasislėpę kažkur smile.gif

Paskui vaikus laksto lotuliukas.gif
Atsakyti
Kad visos pabėgot į Fb. Tokia jau temų dalia tuomet smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 10 23, 22:45)
Kad visos pabėgot į Fb. Tokia jau temų dalia tuomet  smile.gif  smile.gif


Laba as tai ne FB, bet kazkaip negi cia su savim snekesi. biggrin.gif
Atsakyti
Pasistengus nenumarintumem temos, Zuole tu ne viena tongue.gif
Mano pupse apsirgo laikos tempa be vaistu niekaip, daugiau jokiu simptomu, siandien bus trecia diena , sakau gal cia ta zymioji tridiene g.gif
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2014 10 28, 08:19)
Pasistengus nenumarintumem temos, Zuole tu ne viena  tongue.gif
Mano pupse apsirgo laikos tempa be vaistu niekaip, daugiau jokiu simptomu, siandien bus trecia diena , sakau gal cia ta zymioji tridiene g.gif


O jei tridiene ar neturetu viduriuoti?
Mes tai su sloga antra savaite, dantukus du pirmus auginam, tai gal del to. Arba dar tas nesildymo laikotarpis savo dave, nes vis ant grindu ropinejam.
Atsakyti