Įkraunama...
Įkraunama...

Kurilų bobteilai VIII tema

Dzokonda, kokia graži jūsų anūkėlė, ir Potapas koks didžiulis atrodo wub.gif
Kaži, kaip Araxas laikosi? g.gif
Ainu:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ačiū Aist už nuotraukas, taip malonu matyti gražiai augančią Ainu.

O aš visai apsileidau -- nespėju net nuotraukų mažylių padaryti... o jie juk taip greitai auga ir jau tik du beliko nerezervuoti.
Namuose dabar pilna triukšmo ir judesio, tik ir žiūrėk, kad ant ko nors neužliptum ar neišsitiestum ant frindų užkliuvęs smile.gif
Atsakyti
Linkėjimai nuo Cezario iš naujų namų (kitas ryžas -- britų mėlynasis Tango)

[attachmentid=234064]

[attachmentid=234065]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AisteK: 15 kovo 2015 - 12:44
Chimaera Woden laukia kas bus jos mama/tėtis.

[attachmentid=234263]
Atsakyti
Cezaris kaip spalviškai su Tango dera thumbup.gif Ir panašu, kad sutaria gražiai draugeliai. Bet tai, man rodos, dauguma kurilų ypač gerai sutaria su kitais augintiniais, tokie prie kompanijos prisitaikantys.

O Chimerą jau FB gyriau, nu labai mano skonio mergytė. wub.gif

Linkėjimai nuo Ainu - lagaminų okupantės. biggrin.gif
user posted image
Tai kaip mažai katytei į rankinį lagaminą sutilpt, begėdis ryanair'as. doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aist: 16 balandžio 2015 - 19:07
Chimerą labai graži wub.gif
Mūsų Araxas pradėjo kramtyt mano batą, tampyt po koridorių, sumanė padaryt ventiliaciją man doh.gif
Svarbiausia jis kitų batų neima, tik mano ir vis tą patį. Visa bato nosis nužymėta jo dantų doh.gif
Niekaip nesuprantu kas jam čia užėjo. Kažko pyksta ant manęs? g.gif
Atsakyti
Pirmiausia, prašome pateikti įrodymus- bato foto. rolleyes.gif Kita vertus, Joleks, teks tą batą padovanoti Araxui, niek nebus. mirksiukas.gif Taigi tikrai Tu turi daugiau batų, o vat Araxas, panašu, kad tik tą vienintelį, patį skaniausią, patį pačiausią. bigsmile.gif Va, batuotas katinas net du batus turėjo. bigsmile.gif
Atsakyti
Oho, koks cirkas su Araxu biggrin.gif
Aš tiesą sakant turėjau panašią istoriją su kitu katinu -- irgi graužė mano batą, vieną, kitų nejudino -- pagalvojau, gal kvapas koks? Išvalius jį ir išvėdinus, bei panaudojus kvapų neutralizatorių -- nebelindo.

Aš Chimerą visai nieko prieš sau pasilikt būčiau, bet kad jau gręsia pačiai be vietos likt, jei visus katinus sau pasiliksiu, kurių noriu biggrin.gif
Charakteris jos nerealus -- tokio meilumo ir atsipūtimo, kad malonu žiūrėt.
Atsakyti
Linkėjimai nuo paskutiniojo namie likusio mažylio:

[attachmentid=234645]
Atsakyti
Labai mielas Cyklopas wub.gif O Chimera jau naujuose namuose? g.gif
Atsakyti
Chimera jau rezervuota, laukia, kol šeimininkai parkeliaus iš Anglijos ją pasiimti. Dar kol kas dūksta su broliu smile.gif
Atsakyti
Sveikos! Negi nebėra laikančių kurilus? blink.gif
Išduokit kur slepiatės? Labai norim į kompaniją smile.gif blush2.gif
Atsakyti