Įkraunama...
Įkraunama...

Antikedofilija

QUOTE(Maja Di @ 2019 07 25, 16:37)
Kas per gauja jauna moteris su mažu vaiku, norėjusi palikti despotą?

ane? kaip viena versija absurdas, taip ir kita biggrin.gif o tiesa kazkur per viduri.....
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 07 25, 18:40)
ane?  kaip viena versija absurdas, taip ir kita  biggrin.gif o tiesa kazkur per viduri.....

Su ligoniais ginčytis beviltiška.. Jie turi savo TEISIBE ir jokie įrodymai tos TEISIBES nesugriaus 4u.gif . Duodu kelią, viskas išnagrinėta iki paskutinio siūlo galo, o tau ta vis vien per vidurį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 07 25, 17:22)
Teisėją nužudė gaujos vadeivos brolis, jei to nežinojai. Įrodyta minučių tikslumu,


Nelabai suvoki kame problema. Visi zino tuos faktus bet jie nesirisa su teiginiu, kad visa problema, kad kazkas moters nenorejo paleisti.

Sakysim as exes nenoreciau paleisti, tai niekaip nesuvokiu, kuo pasikesinimai i teisejus galetu isspresti mano problemas su exe? Juk aisku kad po tokiu akciju, jau man ne ekse rupetu, o pproblemos su policija ir teismais.

Rasot bet ka, kaip atrodo nesugebetumet mastyti
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 07 25, 18:18)
Su ligoniais ginčytis beviltiška.. Jie turi savo TEISIBE ir jokie įrodymai tos TEISIBES nesugriaus 4u.gif . Duodu kelią, viskas išnagrinėta iki paskutinio siūlo galo, o tau ta vis vien per vidurį biggrin.gif

Nu taip geriausia isvadinti zmones ligoniais ir pasisaipyti, jei jie netiki Lietuvos teisingumo sistema...
Ten niekas neaisku ir logiskai nesidelioja.

kaip matau tik tu turi ta savo TEISIBE, nes man tai niekas ten neaisku, kaip buvo taip ir yra. kaip is pradziu visi palaike Kedi, sakiau, kad cia kazkas ne to, taip ir dabar ,kaip ale viskas isnagrindeta tebesakau, kad cia kazkas ne to, aisku, tik kad daug zmoniu iszudyta, vaikai keli suluosinti. O del ko ir kaip tai jie tik patys zino. Gal kada uzaugs tie vaikai ir papasakos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 25 liepos 2019 - 18:19
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 25, 20:09)
Nelabai suvoki kame problema. Visi zino tuos faktus bet jie nesirisa su teiginiu, kad visa problema, kad kazkas moters nenorejo paleisti.

Sakysim as exes nenoreciau paleisti, tai niekaip nesuvokiu, kuo pasikesinimai i teisejus galetu isspresti mano problemas su exe? Juk aisku kad po tokiu akciju, jau man ne ekse rupetu, o pproblemos su policija ir teismais.

Rasot bet ka, kaip atrodo nesugebetumet mastyti

Jo, jo, tu čia vienas mąstytojas bigsmile.gif . Visi teismai taigi KLANAZ (ne bet koks, o pedofilų) biggrin.gif .
Paklausk gaujos vadės, kodėl ji užsakė teisėją 4u.gif . Su exės paleidimu ar nepaleidimu čia mažai bendro. Logikos pas žudikus dažnai nėra. Kokia logika iš viso žudyti? Tik psichopatai žudo. Ir kartais (kaip šiuo atveju) tampa lengvatikių herojais biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 07 25, 19:18)
Jo, jo, tu čia vienas mąstytojas  bigsmile.gif . Visi teismai taigi KLANAZ (ne bet koks, o pedofilų) biggrin.gif .
Paklausk gaujos vadės, kodėl ji užsakė teisėją 4u.gif . Su exės paleidimu ar nepaleidimu čia mažai bendro. Logikos pas žudikus dažnai nėra. Kokia logika iš viso žudyti? Tik psichopatai žudo. Ir kartais (kaip šiuo atveju) tampa lengvatikių herojais  biggrin.gif .

Pas mane heroju nera. As noriu zinot motyvus.

Tai jau pakeitei plokstele?
Pirma teorija, buvo, kad kazkas nenorejo paleisti moters.
Antra teorija, kad vade uzsake teiseja. Kazkaip neitikinama.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 07 25, 22:34)
Pas mane heroju nera. As noriu zinot motyvus.

Tai jau pakeitei plokstele?
Pirma teorija, buvo, kad kazkas nenorejo paleisti moters.
Antra teorija, kad vade uzsake teiseja. Kazkaip neitikinama.

Aš jau galvojau nebeatsakinėsiu, nes su violetiniais ginčytis beviltiška. Bet parodyk kur aš rašiau, kad kažkas nenorėjo paleisti moters? Oponavau lutukei, kai ji apie gaujų karus prašneko, nes keista gauja jauna moteris su vaiku. Šimtas metų jam ta Laimutė buvo, trankėsi gi su bobom kiek norėjo, o ją kaip daiktą laikė. Tokių kavianskų negalima mesti, jei meta tai jie, o čia mat parodė paprasta moteriškė, kad ir ji balsą turi. O šiziką lengva valdyti, pakurstei ir pirmyn. Teisėją tai greičiausiai daktarai užsakė, gaujos vadės reikia klausti, ar nematei kaip tavo niaringa po parankėm su daktariene vaikščiojo? Vaikas čia buvo tik įrankis. Ne savas gi, o kažkokios ubagės, su juo galima daryti ką nori.
Ir aplamai kam tie teismai, kam mokslus žmonės baigia, jei yra Idomucia su Lutuke, jiems jokie įrodymai nesvarbūs, jie ir be įrodymų viską žino biggrin.gif . Kad visi aplinkui korumpuoti ir kad kalėjimuose visi nekalti, o laisvėj vien nusikaltėliai vaikšto.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 07 25, 23:39)
Aš jau galvojau nebeatsakinėsiu, nes su violetiniais ginčytis beviltiška.

Man tai patinka toks momentas pas jus cia kai kurias, kai tik iskeli klausimus, tik suabejoji is kart tampi kazkuom is kart gauni etikete, uz tai, kad kritiskai mastai ir netiki viskuom kaip religija.

Jum matyt tikinciom nesuprasti to, jums turi buti arba violetiniai arba nezinau kaip kita puse vadinasi? Zmoniu kurie nepalaiko nei vienos puses, tik klausia klausimus, i kuriuos taip ir neatsakyta, negali buti?

kodel ta sese tos mamos nuzude, kaip ji maise gaujom, daktaram ar kam ten dar? kodel kiti ten mire "netycia" Usas , kaip jaunas vyras uzspringo skrancio turiniu? eme ir uzspringo? ir cia viskas del to, kad nenorejo moters paleisti? is to pykcio uzspringo? o Neringa kas, gaujos vadeiva kazkokios, nesupratau cia irgi teismas irode? kur kit adukryte berods nuzudytos moters? kodel jos valstybe nesaugo ar saugo, kodel buvo tik i ta Deimante ir tebera visas demesys sutelktas? kodel teisesauga is karto nenagrinejo bylos kaip reikiant, kodle mergaiciu neatskyre nuo seimu , nepaskyre neutraliu globeju? kodle i ta byla kisosi visi imanomi politikai, net prezidente? jei cia tik pavydaus vyro svaiciojimai?
Man Kedziu seima is karto nepatiko ir aisku, ksd jie kazka ten suka, bet viskas irgi nemanau, kad tai paprasta, kaip teisetvarka pateikia, kuri sitaip prastai dirba.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 07 25, 23:39)
Aš jau galvojau nebeatsakinėsiu, nes su violetiniais ginčytis beviltiška.


Na man Kedziai ir ju istorija vienodai, idomu kokias rezimo blogybes atidenge.
Tau kaip fanattikei, egzistuoja tik juoda ir balta, sita jau zinome
Atsakyti
Neringą Venckienę į Lietuvą parveš iki rugsėjo 5 d.

https://laisvaslaikr...xiR3WY7xO92ERjU

kraupu, kokius kliedesius kliedi, nesistebiu tad ir tokiu vaikų "intelektu" unsure.gif
Atsakyti
"kyšasi". Tas laikraštis net redaktoriaus neturi, baisu.

Gerai, kad pargabens. Tik perdaug nesitikėkime, pavirkaus, pasikankins mažulėmę ir tuo baigsis
Atsakyti

"kyšasi". Tas laikraštis net redaktoriaus neturi, baisu.

Gerai, kad pargabens. Tik perdaug nesitikėkime, pavirkaus, pasikankins mažulėmę ir tuo baigsis

Tai daugumuje dienrasciu tokia lietuviu kalba, daznai is vis matosi straipnsiai isversti su google translater pagalba...

 

Jau kaip man ta ju santa barbara atsibodo, atrodo tokie "serialai" kuriami, kad maitinti liaudi pramogom....

Atsakyti