Įkraunama...
Įkraunama...

Antikedofilija

QUOTE(Monteverte @ 2019 11 05, 22:17)
nu...
bet pamatysit, liksim nusivylę rolleyes.gif


pagrįskite vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 11 05, 21:57)
pagrįskite vartotojo įkelta nuotrauka

geriau jūs parašykite kokią bausmę manote ji gaus ar negaus, tada aš pagrįsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 06, 12:33)
geriau jūs parašykite kokią bausmę manote ji gaus ar negaus, tada aš pagrįsiu smile.gif


kol sprendimas bus priimtas, ji bus viską jau atlikusi, manau biggrin.gif ji jau kalėjime, man ir to pakanka, ką ji atsėdėjo. O atsėdėjo nemažai.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 11 06, 12:24)
kol sprendimas bus priimtas, ji bus viską jau atlikusi, manau  biggrin.gif ji jau kalėjime, man ir to pakanka, ką ji atsėdėjo. O atsėdėjo  nemažai.

bet tai kur... jei pas mus būtų, bet ir tai tarp durnių didvyre būtų, vierchas dievinama, o tenai... tenai manau, kad kaip viešbutyje sau pagyveno.
Papildyta:
nežinau kaip veikia įstatymai einant į politiką. Nebus taip, kad po kokių 3-5 metų vėl galės bolatiruotis?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 06, 13:44)
bet tai kur... jei pas mus būtų, bet ir tai tarp durnių didvyre būtų, vierchas dievinama, o tenai... tenai manau, kad kaip viešbutyje sau pagyveno.
Papildyta:
nežinau kaip veikia įstatymai einant į politiką. Nebus taip, kad po kokių 3-5 metų vėl galės bolatiruotis?


jei būtų nebėgusi, visai gal nebūtų sėdėjusi. Tie nusikaltimai, pirmas teismas, būtų laisva kaip trūsikų guma. Dabar teismai, tikiuosi, priteis iš jos dideles sumas tiek ekstradicijos, tiek žalos, valstybinio darbo jai nebematyt. Tai man svarbiausia.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 11 06, 12:48)
jei būtų nebėgusi, visai gal nebūtų sėdėjusi. Tie nusikaltimai, pirmas teismas, būtų laisva kaip trūsikų guma. Dabar teismai, tikiuosi, priteis iš jos dideles sumas tiek ekstradicijos, tiek žalos, valstybinio darbo jai nebematyt. Tai man svarbiausia.

nu va, prašau, ar nesakiau? https://www.15min.lt...rssfeedgismeteo
Atsakyti
minkštesnio prokuroro turbūt nebebuvo įmanoma rasti smile.gif
Atsakyti
mirtis už mirtis? https://www.15min.lt...ucas-56-1230490

nors kartą susivokė ir pasielgė žmoniškai https://www.15min.lt...jimo-56-1230782
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 12 lapkričio 2019 - 15:27
Sakykit ,ka norit, bet tai, ot negeras man veidas tos Venckienes. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 12, 16:26)
Sakykit ,ka norit, bet tai, ot negeras man veidas tos  Venckienes. unsure.gif

jos tai jos, toks vilkas ėriuko kailyje, o mama tai grynai velniokė, įsižiūrėk
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 11 12, 18:35)
jos tai jos, toks vilkas ėriuko kailyje, o mama tai grynai velniokė, įsižiūrėk

man visos to seimos akys labai piktos atrodo, labai nemalonios, nuo pat pradziu tos istorijos, nors ir dabar ten tu faktu nezinom ir gal nesuzinosim, bet kai juos pamaciau, sakau, ne tikria jie ne gero noretojai...
bet man taip idomu del Deimantes, tai visa spauda mirga, visa gauja gelbetoju rupinasi, o api ekita mergaite kas nors ka nors girdejo, kam nors rupi ar jau ji nebesvarbi?
Man idomu kur jas isveze, kad galetu ramiai gyventi, nuo nupususios minios toliau...nes tu lietuviu visur pilna, tuoj pranestu...
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 11 12, 21:02)
man visos to seimos akys labai piktos atrodo, labai nemalonios, nuo pat pradziu tos istorijos, nors ir dabar ten tu faktu nezinom ir gal nesuzinosim, bet kai juos pamaciau, sakau, ne tikria jie ne gero noretojai...
bet man taip idomu del Deimantes, tai visa spauda mirga, visa gauja gelbetoju rupinasi, o api ekita mergaite kas nors ka nors girdejo, kam nors rupi ar jau ji nebesvarbi?
Man idomu kur jas isveze, kad galetu ramiai gyventi, nuo nupususios minios toliau...nes tu lietuviu visur pilna, tuoj pranestu...

gal į kokią salą atokesnę, nes jo, tikrai pilna visur mūsiškių
taip, mudvi abi panašiai pagalvojom, aš tik pamačiau pirmą kartą tos istorijos herojus ir pirma tokia nevalinga mintis - velniai. O ant Laimutė S., kad gal ir ne šventa, gal ne angelas, bet tikrai ne tokia, kaip ją piešia. O kai pamačiau vaiko video, tai nors ir yra tų vaikų visokia psichika, bet paprastai vaikai po tikrų išgyvenimų bent liūdni būna, nelabai ir nori pasakotis kas jiems nutiko, o čia mergaitė sau šokinėja ant vienos kojytės ir kad pasakoja, kad rodo rankytėmis viską kaip kokį filmą tiesiog matytą smile.gif
Atsakyti