Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 48

Ankstesnė tema čia, o mes toliau dalinamės patirtimi smile.gif
Atsakyti
Nu gerai, aš pirma pasidžiaugsiu:

man chemoterapeutė pamažino stadiją iki IIos. Berods IIa. thumbup.gif tipo, navikas išplitęs, bet tik į pilvaplėvę ir mažesnės metastazės nei 2 cm.

ir davė 90% tikimybę, kad po chemijos neatsinaujins. Tai aš čia šoku laimės šokį, nors ir suprantu, kad jos stadijos pamažinimas ir tos garantijos tikrai labai labai optimistinės.


Dar sakė, kodėl skirtingo stiprumo šalutiniai būna: pas tuos, pas kuriuos daugiau naviko likusio, chemija labiau į jį taikosi. Pas mane nieko nelikę be mikroskopinių ląstelių, taigi kentėsiu truputį. Bet kai jai pasakiau, kad ketinu rudenį egzaminus laikyt, sakė, kad galėsiu laikyt be problemų. Duok dieve ax.gif
Atsakyti
Nuostabi žinia, kastuve! Nuoširdžiai džiaugiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2014 06 09, 21:26)
Nu gerai, aš pirma pasidžiaugsiu:

man chemoterapeutė pamažino stadiją iki IIos. Berods IIa.  thumbup.gif  tipo, navikas išplitęs, bet tik į pilvaplėvę ir mažesnės metastazės nei 2 cm.

ir davė 90% tikimybę, kad po chemijos neatsinaujins. Tai aš čia šoku laimės šokį, nors ir suprantu, kad jos stadijos pamažinimas ir tos garantijos tikrai labai labai optimistinės.
Dar sakė, kodėl skirtingo stiprumo šalutiniai būna: pas tuos, pas kuriuos daugiau naviko likusio, chemija labiau į jį taikosi. Pas mane nieko nelikę be mikroskopinių ląstelių, taigi kentėsiu truputį. Bet kai jai pasakiau, kad ketinu rudenį egzaminus laikyt, sakė, kad galėsiu laikyt be problemų. Duok dieve  ax.gif


Na pagaliau, baigėsi juodas periodas, optimizmo atsirado smile.gif Smagu girdėti geras naujienas thumbup.gif O kiek chemijų paskyrė? Kaip temperatūra, viskas susitvarkė? O dėl IP chemoterpijos pasiaiškinai? Tiesiog apibėriau klausimais ax.gif
Atsakyti
Saunu kastuve. 4u.gif
Na va kaip ir sakaiu paskambino is ligonines po kraujo tyrimu. nuvaziavau oasiimt vaistu. israse 3 sotus fikstagrin ar ko ten I pilva namie. 3 dienom biski hemoglobinui pakelt. ir dabar daaar darys tyrima ne ketvirtadieni bet treciadieni ir poto vel ketvirtadieni. doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evute* @ 2014 06 09, 21:41)
Saunu kastuve.  4u.gif
Na va kaip ir sakaiu paskambino is ligonines po kraujo tyrimu. nuvaziavau oasiimt vaistu. israse 3 sotus fikstagrin ar ko ten I pilva namie. 3 dienom biski hemoglobinui pakelt. ir dabar daaar darys tyrima ne ketvirtadieni bet treciadieni ir poto vel ketvirtadieni.  doh.gif  smile.gif


Leukocitus pakelt rolleyes.gif . Hemoglobiną kelia eritrocitų masė, o leukocitus: fingrastimas, neupogenas, granocyte. Čia kad nepasiklystumėt vaistų pavadinimuose.
Atsakyti
Ačiū, kad džiaugiatės su manim!!!

Chemija standartinė adjuvantinė: 6 ciklai karboplatina + paklitakselis (jei teisingai parašiau), kas tris savaites. Sakė, per 5 mėnesius pravarysim smile.gif

Dėl IP sakė neapsimoka, nes jį daro kai būna išplitęs v. limfmazgiuose, IIIc stadija. Dar apie avastiną klausiau, sakė, negaučiau, nes nereikia ir net DLV nepatarė. Sakė, kad paskui jiems sunku prognozuoti kaip elgsis navikas.
Atsakyti
Angele,kastuve, Karme,puikios žinios ! Džiaugiuosi kartu smile.gif

Dvyne9, o kaip Jūs pati laikotės?
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2014 06 09, 22:48)
Leukocitus pakelt  rolleyes.gif . Hemoglobiną kelia eritrocitų masė, o leukocitus: fingrastimas, neupogenas, granocyte. Čia kad nepasiklystumėt vaistų pavadinimuose.

man sake hemoglobyn
Papildyta:
QUOTE(kastuvas @ 2014 06 09, 22:49)
Ačiū, kad džiaugiatės su manim!!!

Chemija standartinė adjuvantinė: 6 ciklai karboplatina + paklitakselis (jei teisingai parašiau), kas tris savaites. Sakė, per 5 mėnesius pravarysim smile.gif

Dėl IP sakė neapsimoka, nes jį daro kai būna išplitęs v. limfmazgiuose, IIIc stadija. Dar apie avastiną klausiau, sakė, negaučiau, nes nereikia ir net DLV nepatarė. Sakė, kad paskui jiems sunku prognozuoti kaip elgsis navikas.

kaip kastuve su menopause? kazkokia terapija bus?
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2014 06 09, 22:00)
Angele,kastuve, Karme,puikios žinios ! Džiaugiuosi kartu  smile.gif

Dvyne9, o kaip Jūs pati laikotės?


Ačiū, aš kaip ir neblogai. Jei ne keisti dariniai, atsiradę odoje po randu, turbūt jausčiausi kaip sveika. Ėmė iš jų biopsiją, bet ji neigiama. Tai nežinau, ar džiaugtis, kad nerado, ar nesidžiaugti, nes daktarai neatmetė pilnai tų darinių vėžinės kilmės sad.gif, sakė, kad stebės ir kartos biopsiją, jei jie plėsis. Tai va, dėl šitų nesąmonių ir negaliu jaustis visiškai gerai. O kolkas dabar švitinuosi, 5 savaitės iš viso bus. Dar neseniai pradėjau, tik keli kartai buvo, tai kolkas jokių šalutinių poveikių. Na, bet aš sakau, kad tik pagrindinis poveikis būtų, o tie šalutiniai, mat juos bala, iškęsiu biggrin.gif
Kaip Jūsų reikalai? Paskutinius kartus, kai rašėt, buvo ne kokia nuotaika. Tikiuosi, pagerėjo?
Atsakyti
QUOTE(Evute* @ 2014 06 09, 21:21)


kaip kastuve su menopause? kazkokia terapija bus?


oi, aišku ne. estrogenas skatina kiaušidžių vėžio augimą, tai kokia dar terapija. be to, nereik man jos. kelios karščio bangos (greit praeina, lengva ištvert) ir tiek tos menopauzės.

va su osteoporoze ir širdies ligom liūdniau, reiks po chemijos papildus pagert visokius ir saugot save.
Atsakyti
QUOTE(dvyne9 @ 2014 06 09, 20:27)

Kaip Jūsų reikalai? Paskutinius kartus, kai rašėt, buvo ne kokia nuotaika. Tikiuosi, pagerėjo?


Aš jau gerai, dėkui,pasitaisė oras, pasitaisė ir nuotaika. smile.gif Nekenčiu darganos, į neviltį varo.


Kastuve, neišgąsdink Evutes* biggrin.gif
Atsakyti