Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 48

Kastuvai, puikios naujienos.
NERA, tai ne savęs apgaudinėjimas, o troškimas, kad artimui viskas būtų gerai. Taip ir bus 4u.gif

Sakykit, ką reiškia raidė prie ligos stadijos? Mano mamai II b stadija.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2014 06 11, 14:16)
Kastuvai, puikios naujienos.
NERA, tai ne savęs apgaudinėjimas, o troškimas, kad artimui viskas būtų gerai. Taip ir bus  4u.gif

Sakykit, ką reiškia raidė prie ligos stadijos? Mano mamai II b stadija.


Jei manęs atmintis nepaveda, tai a - be simptomų, b - su būdingais simptomais, tokiais kaip svorio kritimas, naktinis prakaitavimas, skausmas, na kiekvienam vėžiui vis kitaip.

na va ir nušvito saulė Kastuvo padangėj, iškart smagiau ar ne, ir gydymas ne toks baisus 4u.gif

NERA laikykitės, o kas tikės, jei ne Jūs, privalu tikėti, kad ta chemija suveiks wub.gif
Atsakyti
Sakykit, ką reiškia raidė prie ligos stadijos? Mano mamai II b stadija.
[/quote]


Paskaitykit šitam puslapyje, čia labai aiškiai parašyta, tik nežinau koks v. Jūsų atveju, todėl įkeliu pvz. Visų organų yra skirtingai.

http://www.vuoi.lt/i....php?1437580128
Atsakyti
loretaval, dėkui už info. Mano mamai stemplės v. Tame puslapyje jis neišskirtas g.gif
Atsakyti
[quote=loretaval,2014 06 11, 14:59]
Sakykit, ką reiškia raidė prie ligos stadijos? Mano mamai II b stadija.
[/quote]
Paskaitykit šitam puslapyje, čia labai aiškiai parašyta, tik nežinau koks v. Jūsų atveju, todėl įkeliu pvz. Visų organų yra skirtingai.

http://www.vuoi.lt/i....php?1437580128
[/quote]

ačiū 4u.gif pasicekavinau, pasirodo prie skirtingų ligų net tas a ir b skirtingas reikšmes turi, prie limfomų tai simptomų būvimas ir nebūvimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2014 06 11, 09:18)
Daryta unsure.gif


Wilow, o prašuntuoti negalėtų g.gif


Hmmm, tuose, kuriuose buvo, nebelikę, o atsiradę naujuose, jei teisingai supratau? Reiškia, sutvarkys ir naujus, tiesiog gal jie atsirado, kol negavote vaistų, o jau po pirmo tyrimo..

na, va užsikišus ta vena, iki 23d dar pora sav fraxiparinas į pilvą, suleidžiam chemiją, o po to rekomenduoja traukti portą lauk unsure.gif Bičkauskas abejoja, ar tuos trombus iš viso fraxiparinas ištirpdys, sako, čia organizmas taip "kariauja" su portu. Sako, turi rasti išeitį, žino, ką tokiais atvejais gali statyt. labai į kalbas nesileido, tiesiog pasakė, kadišeitis yra , tik tegul sprendžia.... galvosūkis dabar man , kaip čia prasimušt kažką, ko net nežinau... O tai išims ir kals į venas. O man dar šviečiasi oj oj oj kiek chemijų.... kaip min 5... Gerai, kad Trakymas bus grįžęs po atostogų, gal sugalvos ką nors... gal paechoskopuos, gal kur nors atsiras tekėjimas. Tiesa, iš 4 rodiklių, kuriuos padarė dėl krešėjimo, tik vienas normos ribose, kiti viršija....dar pirmadienį su Strioga reiks pašnekėt... Oi, atsigavau aš tame Grybe, visai kitas bendravimas, požiūris ir visa kita. Šiandieninis vizitas puspenkto šimto būtų kainavęs.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 06 11, 20:14)
Hmmm,  tuose, kuriuose buvo, nebelikę, o atsiradę naujuose, jei teisingai supratau? Reiškia, sutvarkys ir naujus, tiesiog gal jie atsirado, kol negavote vaistų, o jau po pirmo tyrimo..

na, va užsikišus ta vena, iki 23d dar pora sav fraxiparinas į pilvą, suleidžiam chemiją, o po to rekomenduoja traukti portą lauk unsure.gif Bičkauskas abejoja, ar tuos trombus iš viso fraxiparinas ištirpdys, sako, čia organizmas taip "kariauja" su portu. Sako, turi rasti išeitį, žino, ką tokiais atvejais gali statyt. labai į kalbas nesileido, tiesiog pasakė, kadišeitis yra , tik tegul sprendžia.... galvosūkis dabar man , kaip čia prasimušt kažką, ko net nežinau... O tai išims ir kals į venas. O man dar šviečiasi oj oj oj kiek chemijų.... kaip min 5... Gerai, kad Trakymas bus grįžęs po atostogų, gal sugalvos ką nors... gal paechoskopuos, gal kur nors atsiras tekėjimas. Tiesa, iš 4 rodiklių, kuriuos padarė dėl krešėjimo, tik vienas normos ribose, kiti viršija....dar pirmadienį su Strioga reiks pašnekėt... Oi, atsigavau aš tame Grybe, visai kitas bendravimas, požiūris ir visa kita. Šiandieninis vizitas puspenkto šimto būtų kainavęs.

Na jus ir stipri! Taip ir toliau su tokiu optimuzmu. Sveikatos visiems!
Atsakyti
Ačiū, prigyrėt mane, atrodo natūralu palaikyti, slaugyti blush2.gif reikia palaikyt vyrą, galų gale sau optimizmo daugiau. Bet ir tikėjimo reikia, primint jam, kad toliau pagal planą darom. Socialinė darbuotoja klausinėjo, pildėsi sau, jei reiktų spec priemonių po reabilitacijos, ramiai vyras kalbėjo, nors nėra įprasta aptarinėti vežimėlio poreikį ir pan. Bet šiaip nusiteikęs stotis ant kojų, to labai labai tikimės.
Tiesa nepalieka visai be chemijos, nuo pirmadienio gers merkaptopuriną ir metatreksatą mažom dozėm. Vis tik gana ilgas laikas be chemijos, jau praleidom bent du lašinimus. Bet kaip kitaip, kai organizmas silpnas.

willow, vyrui trombus pirmiausiai tirpdė heparinu, fraxipariną gauna apie 3 savaites du kart per dieną leidžia. Kiek skaičiau apie trombus taip, kažkaip juos varinėja, konsultavosi su angiochirurgais gal ir jums reikėtų. Gal galit paminėti kas per draudimai?
Vyrui centrinės venos kateterį statė 3 kartus per mėnesį. Išiminėjo, keitė dėl vėl šokančių uždegiminių rodiklių. Nors venos oi nekokios, bet gal ir organizmui nepatiko. Vėliau vis tik gali tekt statyti, venų beveik nėra.

NERA, pavadinčiau tai tikėjimu, tikėkit, taip jūs turit tikėti dvigubai daugiau už visus kitus. Nepasiduokit lendančioms niūrioms mintims, nelengva. Bet tikėkit- turi suveikti, turi būti gerai, bus gerai 4u.gif

kastuve, smagu vėl girdėti optimizmą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2014 06 11, 22:20)
Gal galit paminėti kas per draudimai?


Dabdavys, pas kurį dirbu (kol kas) taip motyvuoja darbuotojus - papildomai apdraudžia tam tikra suma, kurią gali išleist sveikatai (priklauso nuo draudimo sąlygų, jos labai skirtingos, žinoma, priklauso nuo darbdavio mokamos įmokos)
Atsakyti
Wilow, nerandu net tinkamo epiteto jums apibūdinti, pasirodo, jūs dar ir dirbat. Mano sesuo ir man sugalvojo vienkartinę darbo terapiją, nusprendė, kad turiu nusimegzti tokią lyg ir skraistę, tik su rankovėmis. Surado linksmus siūlus, tokius sodriai persikinius, pati numezgė pusę. Šiaip aš mezgusi bet dabar buvau nustojus ir išjudėjau labai nenoriai. Vakar visą dieną siuvau ir dailinau, gal ir nevisai perfect, bet ūpą pakėlė. Linkiu visoms kovingos dvasios 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal bus idomu paskaityti apie galvos smegenu v ir gliukozes kieki kraujyje, ka rodo naujausi tyrimai.. smile.gif

http://www.kartuleng...en-augliai.html
Atsakyti
QUOTE(Karme @ 2014 06 12, 10:36)
Wilow, nerandu net tinkamo epiteto jums apibūdinti, pasirodo, jūs dar ir dirbat.

Nedirbu dabar, biuletenį turiu....
O kaip skauda šiandien galvą, nors spaudimas apynormalis, bet va susimąsčiau butą susitvarkyt, tai vos ne vos susitvarkiau, dabar jau gatava...atrodo galva sprogs ir per akiduobes išlakstys.... Dvi ibumetino jau įkaliau, bet kepenys tai jau neapsidžiaugs...
Papildyta:
[Mano sesuo ir man sugalvojo vienkartinę darbo terapiją, nusprendė, kad turiu nusimegzti tokią lyg ir skraistę, tik su rankovėmis. Surado linksmus siūlus, tokius sodriai persikinius, pati numezgė pusę. Šiaip aš mezgusi bet dabar buvau nustojus ir išjudėjau labai nenoriai. Vakar visą dieną siuvau ir dailinau, gal ir nevisai perfect, bet ūpą pakėlė.
[/quote]
Aš tai ir mėgstu ir moku megzt,betdabar gan trukdo kairės rankos limfedema, su bintuota ranka nelabai sekasi megzt, o bintuoju beveik visada. Šiaip smagu, kai sau ką nors gražaus pasidarai...
Atsakyti