Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...

user posted image

Žmogų visada galima pažinti iš jo skaitomų knygų. (S. Smailsas)

Tęsiame skaitymus, juos aptariame, diskutuojame
gathering.gif




user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laTulipe: 09 birželio 2014 - 19:29
Ačiū už knygų namučius 4u.gif
Pagalvojau,kad vaidenasi- Fb ir čia apie tas pačias knygas bigsmile.gif
Pabaigiau "Ratą" Laukia "Įbrolis"
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2014 06 09, 21:28)
Ačiū už knygų namučius  4u.gif
Pagalvojau,kad vaidenasi- Fb ir čia apie tas pačias knygas  bigsmile.gif
Pabaigiau "Ratą"  Laukia "Įbrolis"

Koks FB puslapis? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2014 06 09, 15:54)
Patarčiau Emily Bronte "Vėtrų kalnas"  mirksiukas.gif  Tikrai stipri knyga.
Kad Mitchel tik "Vėjo nublokšti" parašė, kiek  žinau. Jokių priešistorių ir tęsinių  g.gif

Bandziau skaityti Vejo nublokstus, bet iveikiau gal tik 30psl, man ji laaabai sunki knyga unsure.gif Labai sunkiai skaitosi, jei ka tik perskaitytoje knygoje As pries tave tiesiog savaime akys begdavo per eilutes, tai nublokstuose tiesiog strigdavau ties kiekviena pastraipa, kas antra sakini reikdavo skaityti is naujo, nezinau kodel man taip sunkiai sekesi unsure.gif O juk tokia isgirta, taip man jos norejosi, bet vos prisiversdavau prie jos prisesti ir perskaityti kelis psl, sudetingas man jos rasymo stilius, na gal dar kada sugrisiu smile.gif

O Vetru kalnas labai patiko ir lengvai skaitesi smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aciu uz naujus namelius smile.gif
As manau, kad ten ir cia kalba tas pats zmogus biggrin.gif Man matai labai iskiles tas klausimas buvo, tai ir kamavau visus biggrin.gif
FB Yra Rekomenduoju knyga grupe, atvira visiems smile.gif
Atsakyti
Ačiū už padėkas, tiesiog, kai pamačiau, kad jau kelios valandos, kai tema uždaryta, o naujos nėra, negalėjau nesukurti mirksiukas.gif

Tiesa, nusprendžiau nebedėti gimtadienių. Didžiosios dalies jau senokai nebesimato temoje, o ir retai kurią nors dalyvę kas pasveikina tam gimtadieniui atėjus, tai pagalvojau, kad gal tuomet ir nelabai reikia? Jeigu yra prieštaraujančių, tai kitą temą sukūrus bus galima vėl įdėti 4u.gif


O aš kol kas sesijos nuotaikomis, tai skaitau mažokai. Bet esu perskaičiusi maždaug pusę Haruki Murakami ,,Visi Dievo vaikai šoka''. Kol kas pernelyg nežavi.

Na, ir po sesijos grįžusi į tėvų namus žadu toliau tęsti dar pernai pradėtą skaityti Pat Conroy ,,Pajūrio muzika'' ir Rasos Aškinytės ,,Rūko nesugadinti''
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laTulipe: 10 birželio 2014 - 20:19
QUOTE(FoxLady @ 2014 06 10, 08:42)
Papildyta:

Bandziau skaityti Vejo nublokstus, bet iveikiau gal tik 30psl, man ji laaabai sunki knyga unsure.gif Labai sunkiai skaitosi, jei ka tik perskaitytoje knygoje As pries tave tiesiog savaime akys begdavo per eilutes, tai nublokstuose tiesiog strigdavau ties kiekviena pastraipa, kas antra sakini reikdavo skaityti is naujo, nezinau kodel man taip sunkiai sekesi unsure.gif O juk tokia isgirta, taip man jos norejosi, bet vos prisiversdavau prie jos prisesti ir perskaityti kelis psl, sudetingas man jos rasymo stilius, na gal dar kada sugrisiu smile.gif



Laba. "Vėjo nublokšti" nereali knyga. Ne veltui klasika. Manau, jai reikia "dabręsti", nes skaitosi tikrai labai lengvai... Per nepilnus porą mėnesių perskaičiau visas dalis, visus tęsinius apie Skarletę ir Retą.

Dabar "užsikabinau" su grožine literatūra apie islamą.
Geriausios knygos apie islamą:
Khaled Hosseini "Bėgantis paskui aitvarą", "Tūkstantis saulių skaisčių", "Ir aidėjo kalnai",
Betty Mahmoody, William Hoffer "Tik su dukra",
Souad "Sudeginta gyva" (dabar skaitau, tai sunku atsiplėšti...)
Atsakyti
iš islamo temos rekomenduočiau Tahir Shah, Elif Shafak, Anita Amirrezvani knygas. visas.
Atsakyti
Dorifore, šiandien nusipirkau Reading Lolita in Tehran by Azar Nafisi, mačiau, kad pažymėjusi kaip skaitytiną. Gal daugiau ką žinai apie ją?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 06 11, 17:47)
iš islamo temos rekomenduočiau Tahir Shah, Elif Shafak, Anita Amirrezvani knygas. visas.



Labai ačiū už rekomendaciją 4u.gif Vakar pusę knygyno iškuičiau, kad rasčiau romanų apie islamą... Dabar eisiu tiesiai pas pardavėją ir prašysiu šių knygų wub.gif
Atsakyti
teisybės dėlei reikia pasakyti, kad T. Shah Timbuktu ne apie islamą, tačiau Kalifo rūmai ir Tūkstančio ir vienos nakties šalyje - apie.
Atsakyti
pabaigiau A. Angela Viena diena senovės Romoje. Savotiškas vadovėlis buvusiems ar tebesiruošiantiems į Romą, nors puikiai subalansuotas ir keliaujantiems tik su knygų puslapiais - sulaužys ne vieną istorinį stereotipą.
skaityti lengva, knygos struktūra - para, nuo ankstyvo ryto iki kitos aušros. vaikštome gatvėmis, užsukame į privačius namus ir viešas vietas, ragaujame ir žiūrime kartu su romiečiais. beje, senovės Egiptas jiems buvo tokia pati gili senovė kaip mums patys senovės romėnai - retai paskaičiuojame smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2014 06 10, 08:42)
Bandziau skaityti Vejo nublokstus, bet iveikiau gal tik 30psl, man ji laaabai sunki knyga unsure.gif Labai sunkiai skaitosi, jei ka tik perskaitytoje knygoje As pries tave tiesiog savaime akys begdavo per eilutes, tai nublokstuose tiesiog strigdavau ties kiekviena pastraipa, kas antra sakini reikdavo skaityti is naujo, nezinau kodel man taip sunkiai sekesi unsure.gif O juk tokia isgirta, taip man jos norejosi, bet vos prisiversdavau prie jos prisesti ir perskaityti kelis psl, sudetingas man jos rasymo stilius, na gal dar kada sugrisiu smile.gif

Skaičiau ir aš "Aš prieš tave", o po keleto mėnesių skaičiau "vėjo nublokšti". Abi šios knygos vertos dėmesio, bet palyginus tai būtų kaip skiestas vynas su rūšiniu. "Vėjo nublokšti" gal ir nelengvai įsiskaito, bet kai jau įsikaito, tai neina padėt. Didelio tankio knyga, tarsi riebi grietinė. Veiksmo gausumu lyginčiau su "Ana Karenina" arba ką labai priminė tai "Erškėčių paukščiai". Jei kam patiko "EP", negali nepatikti "VN" ir atvirkščiai.

Sirgau ilgokai, perskaičiau Gabija Kristė "Purpuriniai Veneros labirintai". Alia lietuviška sensacija. Geriau mano nuomonės autorė niekada nesužinotų, visiškas šlamštas. Mokyklinis rašinėlis be jokios meninės vertės. Kalba skurdi, dažnai kartojasi asociacijos, palyginimai, veikėjai neatskleisti, viskas prabėgta paskubom. Priminė istorijas iš Cosmopolitan, kurios prasideda "Visą rytą sukau galvą kaip atkreipti jo dėmesį" ir baigiasi "nepastebėjau kaip atsidūriau jo lovoje". Ir dar istorija tokia nesąmoninga. doh.gif
Atsakyti