Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...

Buvo proga dar gal porąsyk apsilankyt bibliotekoj, tai krūvelę ant stalo papildžiau pora lengvo turinio fantastinių serijinių knygų: R. Mead ,,Paskutinė auka'' ir Ch. Harris ,,Mirties valanda'', o taip pat pasiėmiau ir M. Cunningham ,,Tos valandos'' bei K. Follett ,,Žemės stulpai''.

Praeitą savaitę perskaičiau Aldous Huxley ,,Puikus naujas pasaulis”. Pradžia labai intrigavo, vidurys kažkaip nuobodžiai skaitėsi, o pabaigoje vėl įtraukė. Pagrindinis personažas kiek erzino, nors pradžioje jo idėjos, mintys net ir labai patiko ir daug žadėjo, bet kuo toliau, tuo kvailesnis jis darėsi. Jei taip apibendrinus, tai patiko.

Na, ir vakar vakare užbaigiau jau seniai pradėtą Pat Conroy ,,Pajūrio muzika''. Man tai kol kas geriausia šiais metais perskaityta knyga (nors kita vertus, ne tiek ir daug tų knygų perskaityta) ir apskritai prie geriausių skaitytų priskirčiau. Liūdna knyga, pasakojama apie kelių kartų liūdną ir skaudžią patirtį (pradedant genocidu, baigiant pagrindinio personažo žmonos savižudybe), dabartis - gražesnė, be galo mieli vyro ir dukters santykiai. Rašymo stilius labai patiko, toks poetiškas vietomis, dialogai persisunkę ironija. Cituoti norisi vos ne visą knygą.
Pamenu, kai kažkuri rašė, kad turi šią knygą, bet dėl smulkaus šrifto ir apimties (~600psl) vis atidėlioja skaityti, tai siūlau vieną dieną visgi prisiruošti ir atsiversti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2014 06 24, 19:38)

Pamenu, kai kažkuri rašė, kad turi šią knygą, bet dėl smulkaus šrifto ir apimties (~600psl) vis atidėlioja skaityti, tai siūlau vieną dieną visgi prisiruošti ir atsiversti  4u.gif

Turbūt, aš. Iš tikro, ir žadu greitu metu skaityti.

Šiaip ne taip perskaičiau J.Lauren "Mano gyvenimas hareme. Kaip aš dirbau sultono vakarėliuose". Nuobodi knyga. Herojė bandė priešintis gyvenimui, daryti kas šauna į galvą. Bet niekur toli tai nenuvedė.

Turiu paėmus Tapino "Vilko valanda", bet nemanau, kad skaitysiu. Nemėgstu tokių fantastikų.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2014 06 25, 08:13)
Turiu paėmus Tapino "Vilko valanda", bet nemanau, kad skaitysiu. Nemėgstu tokių fantastikų.

Kokiu tokiu? rolleyes.gif

As iknibusi i L.Kepler "Paganinio kontraktas". Vakar iki isnaktu rijau, nekantrauju testi.
Atsakyti
kadangi esu likusi aukle draugės mergaitei,
tad skaitymo prioritetai pasikeitė
dabar su dideliu malonumu skaitau
"Puokių istorijas"
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 06 25, 08:08)
Kokiu tokiu? rolleyes.gif

As iknibusi i L.Kepler "Paganinio kontraktas". Vakar iki isnaktu rijau, nekantrauju testi.


Aš jau užsirezervavau "Smėlio žmogus" thumbup.gif Myliu L. Kepler 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(laTulipe @ 2014 06 24, 18:38)
Na, ir vakar vakare užbaigiau jau seniai pradėtą Pat Conroy ,,Pajūrio muzika''. Man tai kol kas geriausia šiais metais perskaityta knyga (nors kita vertus, ne tiek ir daug tų knygų perskaityta) ir apskritai prie geriausių  skaitytų priskirčiau. Liūdna knyga, pasakojama apie kelių kartų liūdną ir skaudžią patirtį (pradedant genocidu, baigiant pagrindinio personažo žmonos savižudybe), dabartis - gražesnė, be galo mieli vyro ir dukters santykiai. Rašymo stilius labai patiko, toks poetiškas vietomis, dialogai persisunkę ironija. Cituoti norisi vos ne visą knygą.
Pamenu, kai kažkuri rašė, kad turi šią knygą, bet dėl smulkaus šrifto ir apimties (~600psl) vis atidėlioja skaityti, tai siūlau vieną dieną visgi prisiruošti ir atsiversti  4u.gif

Paskaičiusi tokį gerą atsiliepimą, pasižvalgiau bibliotekoje, ir radau šią knygą, bet...Padėjau, nes išsigandau ne tiek apimties, o smulkaus šrifto. Atidėjau kitam kartui, nes ir taip šiuo metu begalė knygų laukia savo eilės.

Per kiek laiko pavyko perskaityti? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

prašausi į draugiją smile.gif Pati knygas ryju nuo tada kai išmokau skaityt, o tai reiškia, jog pirmos klasės pabaigoje, mūsų mokyklos biblioteka jau nebeturėjo ką pasiūlyti smile.gif

Nuėjus į knygyną ima drebėti rankos, tačiau valdausi, laukiu kol atpigs skaitytos, tada džiaugiasi dar pusė mano kolegių smile.gif, nes mėgstu ne tik knygas skaityti bet ir jomis dalintis smile.gif
Prie viso to dar papildomai dirbu vertėja, tad knygų gyvenimas manasis pilnas smile.gif



Šiuo metu skaitau "Širdies dūžiai", kai baigsiu pasakysiu kas ir kaip, kol kas - keistas jausmas, graži knyga, bet kažko trūksta. Šiaip veiksmas rutoliojasi, padėti sunku.

Prieš kelias dienas baigiau Silva Rerum, vidury knygos ketinau rėkti - kur tas stebuklas, išgarbintasis? Atrodo įkvepi ir turi varyt kol oro užtenka, toks rašymo stilius gerokai erzino. Visgi siužetas "pakabino", skaitysiu antrąją. Pirkti per brangu, atsisiunčiau pdf.

Labai myliu "Svetimšalę", ten viskas ko man reikia - ir medicina ir Škotija....

Kaip skaniausią saldainį prarijau "Baltojo debesies šalyje".


Picoult romanus skaičiau du - Iš antro žvilgsnio ir Gailestingumas. Pastarąją baigiau kad tik baigti, nu tokios nuobodybės seniai neskaičiau. Labai panašiai prasikankinau ir su Chamberlain, užteko Dingusios duktės ir daugiau tos rašytojos nebeimsiu:)

Tai tiek šiam kartui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2014 06 25, 16:13)
Paskaičiusi tokį gerą atsiliepimą, pasižvalgiau bibliotekoje, ir radau šią knygą, bet...Padėjau, nes išsigandau ne tiek apimties, o smulkaus šrifto. Atidėjau kitam kartui, nes ir taip šiuo metu begalė knygų laukia savo eilės.

Per kiek laiko pavyko perskaityti?  blush2.gif

Realiai aš ją pradėjau lapkričio pradžioje, bet iki praeitos savaitės pradžios, kai po didelės pertraukos paėmiau vėl, buvau perskaičiusi kiek mažiau nei pusę. Pagal žymėjimus goodreads pasižiūrėjau, kad antrajai knygos pusei perskaityti prireikė 4 dienų ( tiksliai nepasakysiu, bet per dieną ~4h skyriau skaitymui).
Su pirmąja puse knygos susigaudyti kiek sunkiau, nes skaitymas buvo su pašaliniais trukdžiais dažniausiai (pašalinių žmonių kalbos, televizorius ir pan., ko nemėgstu skaitant ir stengiuosi išvengti, bet kadangi skaitydavau grįžus savaitgaliais pas tėvus, tai reguliuoti visa tai truputį sudėtinga), tai valandomis nepasakysiu, maždaug 8 prisėdimai buvo prie jos.
Tai iš viso sakykim 12 prisėdimų ir vidutiniškai 25 puslapiai per valandą (skaitant tyloje). Kas yra labai mažai ir man pačiai, nors greitumu nepasižymiu (dažniausiai perskaitau ~50 psl ,,normaliu" šriftu)

gavosi ganėtinai smulki analizė, bet visai patiko taip pasiskaičiuot hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 06 25, 10:08)
Kokiu tokiu? rolleyes.gif

As iknibusi i L.Kepler "Paganinio kontraktas". Vakar iki isnaktu rijau, nekantrauju testi.

Gal sitas komentaras pagaliau paskatins mane pradet sita knyga, o tai vis neprieina eile blush2.gif
Paskutiniu metu perskaiciau S. Montefiore "Nepazistamoji is Paryziaus", visai nepatiko. Gan banalu ir be jokios ugneles, netikroviska.

Beje, kuri Kepler knyga naujesne: Smelio zmogus ar Ugnies liudininkas?
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2014 06 25, 18:55)
Gal sitas komentaras pagaliau paskatins mane pradet sita knyga, o tai vis neprieina eile  blush2.gif
Paskutiniu metu perskaiciau S. Montefiore "Nepazistamoji  is Paryziaus", visai nepatiko. Gan banalu ir be jokios ugneles, netikroviska.

Beje, kuri Kepler knyga naujesne: Smelio zmogus ar Ugnies liudininkas?

smelio zmogus,bet reiktu pradet nuo hipnotizuotojas
Atsakyti
Aciu uz atsakyma, Hipnotizuotoja jau skaiciau, dabar susimasciau, ko po Paganinio kontrakto ieskot smile.gif
Atsakyti
Labas, kazi atskiros temos nera kur dalijimasis elektroninem knygom? ax.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif parekomenduokit kokiu lengvai skaitomu romanu laiminga pabaiga su daug meiles biggrin.gif wub.gif
Atsakyti