Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...

QUOTE(Tresnia @ 2014 06 27, 22:10)
Labukas  4u.gif parekomenduokit kokiu lengvai skaitomu romanu laiminga pabaiga su daug meiles  biggrin.gif  wub.gif

Gražina Asipauskaitė ,,Agnetės kelias". Buivydaitės romanai.
Helena Mnišek ,,Raupsuotoji"
Francine Rivers ,,Atperkanti meilė"
Atsakyti
kad Raupsuotoji su nelaiminga pabaiga, jei atmintis neapgauna smile.gif
Atsakyti
Nelaiminga,nelaiminga.Netgi tragiška.Uoj verkiau kine ... blush2.gif Man elžbieta Starostecka nerealiai graži ir dabar.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 06 27, 23:37)
kad Raupsuotoji su nelaiminga pabaiga, jei atmintis neapgauna smile.gif


Bet kokia graži meilė wub.gif
Atsakyti
su gera pabaiga ir graži meilė
Tadeušas Dolenga-Mostovičius. Žiniuonis
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2014 06 29, 16:03)
Bet kokia graži meilė  wub.gif


nesiginčysiu, be abejo, bet jei norisi laimingos pabaigos smile.gif

pabaigiau A. Kristi Kalėdų pudingas. mano nuostabai, ten buvo detektyviniai apsakymai - visi su Puaro, tik paskutinysis su mis Marp. 5/5, praktiškai kaip visada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 06 29, 16:15)
Tadeušas Dolenga-Mostovičius. Žiniuonis
Mano neskaitančio vyro mylimiausia.Padovanojau 1993m leidimo brošiūruotą mirksiukas.gif
Atsakyti
pabaigiau A. Kristi Liūdnasis kiparisas. retas atvejis, kai mano įtariamieji buvo tie patys, kuriuos įtarė ir Puaro smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2014 07 01, 09:53)
Mano neskaitančio vyro mylimiausia.Padovanojau 1993m leidimo brošiūruotą  mirksiukas.gif
tu jam suveik 1996 m.,637 psl. bigsmile.gif
kur yra ir tęsinys "Profesorius Vilčuras" wink.gif
Atsakyti
Gal kaunietės kuri žadat eiti? Aš žadu, jei viskas ok, knygą bus galima įsigyti leidyklos kaina ir bus galima atsiskaityti internetu smile.gif

Knygos „Išskirtinės kelionės: Kinija, Tibetas, Mianmaras, Nepalas" pristatymai vyks:

Palangoje liepos 10 d. 17:00 Antano Mončio namai – muziejus (S. Daukanto g. 16)

Klaipėdoje liepos 11 d. 17 val. viešbutyje Magnisima (J.Janonio g. 11, Klaipėda)

Kaune liepos 14 d. 17:30 Vytauto Didžiojo universitetas (S.Daukanto 28, Mažoji salė)

Vilniuje liepos 16 d. 18:00 Pilaitės kultūros centre "BeePart" (Vydūno ir Smalinės gatvių sankirtoje)

Visų labai lauksime!
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pirma knyga šiais metais, kurios nebaigiau skaityt - Vina Jackson 80 DIENŲ GELTONA. Kažkokios iškrypėliškos fantazijos, gyvuliška, vulgari knyga...
Atsakyti
QUOTE(Me.llamo @ 2014 07 10, 09:06)
80 DIENŲ GELTONA. Kažkokios iškrypėliškos fantazijos, gyvuliška, vulgari knyga...

neskaitau nei vienos, taip vadinamų dabar populiarių erotinių knygų,
nesudomino nei atspalviai, nei kitų spalvų serijos
mano nuomone jos visiška grafomanija
ir skaityti tokį niekalą tai laiko gaišimas
Atsakyti