Įkraunama...
Įkraunama...

Erkės įkandimas

matot kaip čia viskas su tom erkėm g.gif
aš truputį supanikavau: mes važiuosim su savo bernužėliu (3mėn) prie ežero ir truputį baiminuos dėl tų erkių blink.gif . jaučiu paniškai 10k/dieną apžiūrinėsiu jo visą kūnelį doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mes radom siandien pas savo pupa isisiurbusia. Dar nebuvo ispampus, bet bijojom patys traukti, tai vezem i Ignalinai priimamaji (ten atostogavom prie ezero). Tai dabar stebesim g.gif
Atsakyti
Visai neseniai pas sūnelį radau įsisiurbusią erkę.Ligoninėje išėmė.Labai nerimauju dėl erkių pernešamų ligų.Gal kas nors esate susidūrę.
Atsakyti
4u.gif Stebėk tą vietą kur įsisiurbė ir jei atsiras raudona dėmė ( būna gan didelė) nedelsk , kreipkis į gydytoją tai Laimo ligos požymis . Mano vyrui prieš 3m. buvo , gėrė antibiotikus , nes jei negydysi bus liūdnai... Stebėk sūnelį , ar nekarsščiuoje ir t.t. Viskas bus gerai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi dabar stebėjimo būsenoje - dukrytei per Jonines buvo įsisiurbusi. Gal ir nieko, nes ji buvo ką tik įlindusi, neišpampusi, kaip sakant, bet vis viena neramu. Pažiūrėjau internete pagal ligų žemėlapį, tai Ignalinoje (mes ten buvome) nei vieno atvejo nėra užregistruoto. Labai tikiuos, kad išvengsim to brudo verysad.gif
Atsakyti
Mano suneliui taip pat per Jonines buvo issiurbusios net dvi doh.gif erkes, na jos buvo labai jau miniatiurines, istraukiau pati. Tikekimes, kad viskas bus gerai, nes kol kas lyg ir jokiu blogu pozymiu nera.
Atsakyti
mums irgi buvo isisiurbusi, todel daug tuo domejausi, ligos pozymiu reikia laukti menesi, jei per menesi niekas nepasireiks galima pamirsti. Tai vieta kur ikanda buna ne siaip paraudusi, o pasidaro toks ratas paraudes, vidus sviesus, o palinkui ratas raudonas, gali plestis. (pati sirgau laimo liga todel puikiai zinau) dar auksta temperatura.
ir dar vienas praktinis patarimas istraukus erkia nemeskit jos lauk, o vezkit i endemika kad istirtu ar ji yra ligos nesiotoja, o tada istirus busit rami kad viskas gerai
Atsakyti
Mano suneliui isisiurbe prieš kelias dienas, tai as erke nunešiau i endemika ištirt, bet deja erkė jau buvo mirusi, jiems reikia gyvos erkės.Ir erkę tiria tik nuo laimo ligos o nuo encefalito ne...
taigi as paskiepijau savo mazylį nuo encefalito, o del laimo ligos tai darysim kraujo tyrimą po mėnesio, nes tik po mėnesio užauga antikūniai...seip nebuvo ta vieta paraudusi, bet negalima rizikuoti del tokių ligų.
Atsakyti
Koks košmaras tos erkės doh.gif Užvakar išsitraukėm dvi erkes - vieną aš, kitą - dukrytei. Jai kas savaitę pradėjom traukt blink.gif Nu kokioj įtampoj dabar gyvent blink.gif reikia skiepytis. Būtinai unsure.gif
Atsakyti
Kad iš tiesų neaišku nuo kokio amžiaus galima skiepyti.Vieni sako , kad nuo metukų jau galima kiti , tik nuo trijų g.gif vat ir žinok čia kas teisus.Kiek žinau skiepai yra net trys.
Atsakyti
Nu nežinau, bet kaimynė Endemike paskiepijo savo 2 metų dukrytę. Tai gal galima g.gif Taip, skiepai yra trys.
Atsakyti
Na gi klausyk FANTA , kaip čia jus taip nesiseka.Gal į kokius miškus važiuojat? Prieš tai irgi rašei kad įsisiurbė erkė, dabar vėl.....Na labai linkiu sėkmės , manau , kad viskas bus gerai 4u.gif
Dėl tų skiepų galvoju gal su gydytoja pasitarti reikėtų. smile.gif
Atsakyti