Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 9

Sveiki 4u.gif

Mes jau JAV rolleyes.gif

Kelione buvo ilga ir sunkoka.. Skrydis Dublin - Madrid - Miami
Buvo visokiu nesklandumu, kurie issekino doh.gif

Miami paeme pirstu antspaudus, pasikviete i atskira patalpa, padaveme vokus, paprase 2 nuotrauku, paklause manes pacios kokia mano tiksli akiu spalva unsure.gif kuri nenusakoma, tai pasijuokeme ir viskas, sake laukti apie menesi atsius GC 4u.gif ir tiek ziniu ax.gif

Pirmas ispudis toks kad kokie dideli plotai ir koks didziulis skirtumas nuo Europos, gyvename Floridoje kol kas, vakar nuvykome pro sali vaziuodami i BMW centra del darbo pasikalbeti (abu su vyru esame dideli fanai ir nemazai nusimanome sioje srityje), tai maloniai pasitiko, padave formas, susipazinome su ten dirbanciais, nuteike labai gerai ir tiek, ieskomes pirkti automobilio, nes kol kas savaitei esame issinuomoje, uz nuoma 300$, su liability tuo draudimu, pigiausias variantas unsure.gif Nepriprantam del taxu, ypatingai kazka perkant stambesnio, kai paskaiciuoja juos (kurie tik 6% FL) doh.gif neisivaizduoju kaip reiketu kokius 15% moketi rolleyes.gif

Daugiau kazka pasakyti sunku dar, tik tiek kad karsta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 06 17, 00:06)
Kaip sekasi sunku ir pasakyti. GyvenAm ramiai, bet vien todel kad pas tevus. Niekas nevaro ir pragyvenimas nekainuoja. Darbo vyras iesko (as neieskau). Turi kelis pokalbius, ziuresim kaip seksis toliau. Laukiam labai SS, kad vaikams draudimus sutvarkyti, i mokyklas uzrasyti.

Kur jus apsistojot primink? blush2.gif
Atsakyti
Dream prie Cikagos man rodos. Ar cia tik man taip rodos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 06 17, 17:37)
Dream prie Cikagos man rodos. Ar cia tik man taip rodos biggrin.gif

Taip, mes Illinojuje.

Papildomam bagazui reikia duoti aviakompanijai uzklausima dvi paros iki skrydzio. Galima ir oroukste issipirkti, bet kainuos brangiau.
Atsakyti
Tai dabar turiu klausima merginom kurios jau isvykusios, kaip Dulke rase, kad muitinej paprase nuotrauku, tai ju reikia? kokios jos turi buti? as galvojau kad tik tuos vokus...
Unfaithful laikysiu ir as kumcius liepos 8, dideles sekmes jums...o del finansiniu dalyku parodymu, kad nesenai kazkur skaiciau forume, kad neprase parodyti...
Atsakyti
As kazkaip irgi maniau, kad tik vokus, o fotkes ambasadoj atiduodi.
Beje, kada jums atejo is Kentukio patvirtinimas, kad byla perziureta ir kad galit pradeti tikrintis kada jums pokalbis visa buletenyje galima... Aisku man su savo 30 000 smile.gif pasislept reik, bet vistiek idomu.
Atsakyti
QUOTE(Ferita @ 2014 06 18, 07:00)
Tai dabar turiu klausima merginom kurios jau isvykusios, kaip Dulke rase, kad muitinej paprase nuotrauku, tai ju reikia? kokios jos turi buti? as galvojau kad tik tuos vokus...
Unfaithful laikysiu ir as kumcius liepos 8, dideles sekmes jums...o del finansiniu dalyku parodymu, kad nesenai kazkur skaiciau forume, kad neprase parodyti...


Musu paklause sako gal netycia turite jas, jei ne, nieko tokio paimsiu is anketu, sakau turiu, be rods 2x2 daviau, tai labai padekojo, cia matyt zalioms kortelems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 06 18, 14:51)
As kazkaip irgi maniau, kad tik vokus, o fotkes ambasadoj atiduodi.
Beje, kada jums atejo is Kentukio patvirtinimas, kad byla perziureta ir kad galit pradeti tikrintis kada jums pokalbis visa buletenyje galima... Aisku man su savo 30 000 smile.gif pasislept reik, bet vistiek idomu.

Man irgi reikia sleptis su savo numeriu, bet nieko gal kazkaip Lona kartu islauksim savo eiles, o is Kentukio email, tipo gauni tada kai tavo numeris yra tame intervale, koks yra visa bulletin paskelbtas, bent jau taip raso uzsienio forumai, tipo gauni laiska, kad nueitum pasitkrinti kada tavo interviu...

Dabar jus man pasakykit, nes vakar su mama susiginciauji, kuri gyvena jav jau daug metu, pirmas reikalus kuri reikia atlikti atvykus tai nueiti issiimti ssn, ar as teisi? ji man tvirtina, kad nereikia, kad atsiuncia pastu, bet as manau, kad reikia nueti uzsipildyti kazkokias formas ir tik paskui atsiunciau...gal galetumet atsakyt....
Atsakyti
Labai dziugu kas jau isvaziavot, kaip Dulke ir kitoms kurios jau ten smile.gif As irgi susiruosiau perkti bilieta, tik pastebejau kad pamirsau sumoketi ta mokesti 165dol... Ir kai pradejau pildyti pagal nurodyta ambasados isduotame lape nuoroda, ucsis sistemoje po pirmojo zingsnio negauvau jokio atsakymo i el.pastasu patvirtinimu, siunciau ir uzklausa jiems, bet irgi nieko... ir pasta savo suvesta tikrinau - teisingas nurodytas toje ucsis sistemoje, ir junke tikrinau - nera nieko g.gif ... kaip jums sekesi sumoketi si mokesti? kiek laiko laukete patvirtinimo laisko? ka patartumete daryti?
Atsakyti
QUOTE(Ferita @ 2014 06 19, 09:58)
Man irgi reikia sleptis su savo numeriu, bet nieko gal kazkaip Lona kartu islauksim savo eiles, o is Kentukio email, tipo gauni tada kai tavo numeris yra tame intervale, koks yra visa bulletin paskelbtas, bent jau taip raso uzsienio forumai, tipo gauni laiska, kad nueitum pasitkrinti kada tavo interviu...

Dabar jus man pasakykit, nes vakar su mama susiginciauji, kuri gyvena jav jau daug metu, pirmas reikalus kuri reikia atlikti atvykus tai nueiti issiimti ssn, ar as teisi? ji man tvirtina, kad nereikia, kad atsiuncia pastu, bet as manau, kad reikia nueti uzsipildyti kazkokias formas ir tik paskui atsiunciau...gal galetumet atsakyt....

Cia kazkur buvo rasyta, nzn tiksliai kur. bet as isskaiciau, kad reik pirmu zingsniu pildyt ssn, man rods Dream pilde.
O tai kada mazdaug ateina tas laiskas is Kentukio?
Atsakyti
QUOTE(Ferita @ 2014 06 19, 10:58)
Dabar jus man pasakykit, nes vakar su mama susiginciauji, kuri gyvena jav jau daug metu, pirmas reikalus kuri reikia atlikti atvykus tai nueiti issiimti ssn, ar as teisi? ji man tvirtina, kad nereikia, kad atsiuncia pastu, bet as manau, kad reikia nueti uzsipildyti kazkokias formas ir tik paskui atsiunciau...gal galetumet atsakyt....


Mamos zinios turbut pasene. Mes su vyru niekur nejom, pastu gavom, bet kiek supratau is temos, tai reikalavimai pasikeite ir reikia eit del SSN. Iskart jo neduos, tik uzsipildysit formas, o tada pastu atkeliaus.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 06 19, 14:05)
Mamos zinios turbut pasene. Mes su vyru niekur nejom, pastu gavom, bet kiek  supratau is temos, tai reikalavimai pasikeite ir reikia eit del SSN. Iskart jo neduos, tik uzsipildysit formas, o tada pastu atkeliaus.

as taip ir supratau, nes pati kazkur buvau uzskaicius cia....., tai man mama ir sako kad jie niekur nejo, bet tai buvo pries daug metu...taip ir pasakysiu jai kad reikia nueti, aciu merginos
Atsakyti