Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių nameliai, svočiutės šnekučiuojasi toliau II

QUOTE(diana79 @ 2014 06 15, 21:43)
Na va gerai. Už tai ir  drinks_cheers.gif  ir daugiau jokių blogų minčių.
O dabar tesiant temą man paaiškinkite. Aš jaunosios neišleisiu, ji limuzinu atvažiuos į bažnyčia su tėčiu. O kaip aš su visais savo krepšiais  verysad.gif ? Rakandais? Eisiu į bažnyčią su visom dėžėm??? doh.gif  doh.gif  Pasimečiau.

Dar tiksliai nežinau, bet įsivaizduoju, kad dalį nusivešiu iš vakaro į šventimo vietą, o vestuvių dieną mašiną su daiktais nuvarys jaunikio tėvai. Prieš važiuodama pas nuotaką, kas reikalinga gamtai ir pan. paliksiu pas jaunikį, piršlys irgi ten liks, tai susidės į autobusą, nes važiuosim su juo. Tavo atveju, tai mmmm g.gif Gal turėtum kokių draugų ar vestuvių dalyvių, kurie dalyvaus bažnyčioje prašyti, kad kokioj mašinoj atvežtų g.gif

QUOTE(RaNita @ 2014 06 15, 21:49)
O žiūrėkit, kaip jūs židini iteiksit? as galvoju, kad tevu kiekviena seima atnes po savo zvake ( buvo mintis po žvakidej degacia spiritines tabletes puse, bet nezinau is kur anu gauti) paduos jauniesiems, o jie jau patys uzsikurs su tom zvakutem savo zidini..  g.gif jei butu spiritines tabletes, tai i savo aukura tas abi tevu padovanotas liepsneles subertu. nenusigaruoju?  blink.gif

Pas mane bus židinys iš dviejų dalių: toks metalinis indas, panašus į vaisinę ant kojelės, tada dedasi žvakė ( aš pirkau apvalią su žiedasi auksiniai). Tad galvoju dar nupirkti dvi baltas žvakes, kurias atneš mamos, perduos jauniesiems ir jie užsidegs savo židinį. Ieškojau šakoto persipynysio, kad būtų su trim šakom: po vieną būtų uždegę tėvai, o likusią jaunieji. Bet tokio kokio norėjau nedadau. Nors aplamai židinio dar neturiu. Buvau radus- patiko. Paskui bazėj dar kitokį radau su angelais, MB labai patiko. Sakau perkam, tai ai, grįždami, ką čia nešiošies, grįžtam- sandėlys uždarytas. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2014 06 15, 23:03)
Sakau perkam, tai ai, grįždami, ką čia nešiošies, grįžtam- sandėlys uždarytas.  doh.gif  blush2.gif

doh.gif doh.gif doh.gif, o as isvis dar nezinau kaip ji darysiu, nes zidini mano jaunieji pirkosi patys - pagal ju pasakyma toki koks jiems patinka, tai as jo akyse net nemaciau ir nezinau kaip cia as darysiu, ar tevai uzdegs ir atnes viena, ar tevai ateis su savo zvakemis, dar neaptariau sio klausimo.
O pas broli vestuvese tai visi sveciai sustojo i rata, jaunieji mazdaug pries tevus, tuomet visiems buvo padalintos zvakes, tevai i abi puses per svecius paleido zvakiu degima (na vienas nuo kito), kol taip per visus svecius zvakiu degimas pasieke jaunuosius ir ju tevu liepsna sveciu rankomis pasieke ju zidini, buvo grazu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnemonas: 15 birželio 2014 - 22:10
Labas, nerealiosios,

Tikiuosi pamenat dar... Griztu po truputi i gyvenima, pasaline veikla labai prispaudus buvo, tai teko visas ilgai vytis. Dabai visu be galo grazus. Kokios jus kurybingos, neatsistebiu!
Ankstesniu postu necituosiu, prames nera jau. Tik ka pamenu. Berods Agnemonas, ieskojo dregnu serveteliu, tai Urme buvau macius po viena ipakuotas i pakuote. Kartais kavinese atnesa rankoms valytis. Bet tu maciau jau nusipirkai kita varianta. Tik reiktu nepamirsti, kad jas reikes kazkur ismesti sveciams 4u.gif
Dar klausimas del akmenuku. Kiek ju darote? Ar uztektu kokios 20 vnt.? Kaip surasti ta aukso viduriuka, kad nebutu nei per daug, nei per mazai?

Pas mane kol kas vestuviniai reikalai sustoje. Si savaitgali bus mano mazojo krikstynos, tai dabar visas demesys sutrlktas i ta svente. Per si laika vestuviniuose reikaluose tepasistumejau tik tiek, kad sutariau su jaunaja, kad ziedlapiais pasirupins ji, as pagaminsiu piltuvelius. Dem, berods, iesko minties 24 val., tai mano jaunieji nori, kad mes inestume torta, deganti su tom zvakutem-fejerverkais.
Ai, dar viena drauge sukritikavo mano jaunosios taure. Ale tas zalias kleckas ant jos per didelis. Tai mastau pataisyti... Bet siaip tai sunervino unsure.gif

QUOTE(DEM @ 2014 06 15, 13:14)
Kadangi temos teršti negaliu, tai įmetu šitaip savo baisuoklius doh.gif
http://public.fotki....lka78/vestuvms/

Kur cia tie baisuokliai??? biggrin.gif Dem, is ko to virveles padarytos prie pasagos? As mastau pirkti tokios juosteles, kai prie uzuolaidu buna....

QUOTE(Misis Vomband @ 2014 06 15, 20:10)
merginos pasiguosiu, ot nenoriu as eiti i tas vestuves, tiesiog Jaunuju poziuris i mus, aj eina loxai ir tegul, atsiprasau ka vaikams po sokolada negalima atvezti, vaikai musu taip visada laukia, o jie........... Sedziu visai be nuotaikos, tiesiog toks zmoniu poiuris, kazkas cia minejo apie dovaneles nuo jaunuju, kur ten dovaneles, man atrodo mums ir torto gabaliuko vaikams neduos, buciau as kiaule, ot tikrai neeiciau...........KAIP SUPRATOTE AS LABAI PIKTA

Misis Vomband, o cia gimines kokie ar draugai? As gal pabusiu bjauri, bet ne saldumynais meile vaikams matuojama, o demesiu. Bet jei nera nei to, nei to, tuomet... O del dovsnu kazkokiu, tai nieko nesitikiu. Man didziausia dovana ju pasitikejimas mumis thumbup.gif

QUOTE(diana79 @ 2014 06 15, 21:43)
O dabar tesiant temą man paaiškinkite. Aš jaunosios neišleisiu, ji limuzinu atvažiuos į bažnyčia su tėčiu. O kaip aš su visais savo krepšiais  verysad.gif ? Rakandais? Eisiu į bažnyčią su visom dėžėm??? doh.gif  doh.gif  Pasimečiau.

Paliksi viska auto bagazineje. As pradzioj planuoju tik ziedlapius pasiimti. O kol jaunuosius sveikins sveciai prie baznycios, atsinesi likusius daiktus. As planuoju taip daryti.
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2014 06 15, 23:20)
Berods Agnemonas, ieskojo dregnu serveteliu, tai Urme buvau macius po viena ipakuotas i pakuote. Kartais kavinese atnesa rankoms valytis. Bet tu maciau jau nusipirkai kita varianta. Tik reiktu nepamirsti, kad jas reikes kazkur ismesti sveciams 4u.gif
Dar klausimas del akmenuku. Kiek ju darote? Ar uztektu kokios 20 vnt.? Kaip surasti ta aukso viduriuka, kad nebutu nei per daug, nei per mazai?

Taip as jas irgi ziurejau, Sanitexe, vienos parduodamos dezej 1000 vnt., kitos 100 vnt, tai man kadangi sveciu 80, ju pakuote pasirode gigantiska ir ziauriai didele, tai likau prie to varianto, o kur jie jau jas kis ne mano bedos, tikrai nesiruosiu siuksliu dezes pirkti lotuliukas.gif.
O del akmenuku, tai as rasiau beveik visus, kur buvo sarase, atmesdama tokius, kurie nelabai susije su seima, ir rasiau visus, o ju tas ismetymas, as manau cia greitas reikalas 5 min. max., nes jei mano busimas pirmokelis suprato prasme ir eme tuos zodziu skaityti ir sakyti, cia blogas, cia geras, nu tai jauniesiems cia turetu buti juoku darbas.

Nepamenu tavo taures, tik zalia grazu buteli smile.gif, as nieko nekeisciau, tegul jos neproteja, arba tegul eina ziureti serialo "Nuotakos siaubunes", gal truputi pamatys save is sono ir nusiramins.
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2014 06 15, 22:23)
thumbup.gif  thumbup.gif Vat čia tai mintys thumbup.gif Imk,  4u.gif  4u.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(diana79 @ 2014 06 15, 22:43)
Na va gerai. Už tai ir  ir daugiau jokių blogų minčių.
O dabar tesiant temą man paaiškinkite. Aš jaunosios neišleisiu, ji limuzinu atvažiuos į bažnyčia su tėčiu. O kaip aš su visais savo krepšiais  verysad.gif ? Rakandais? Eisiu į bažnyčią su visom dėžėm??? doh.gif    Pasimečiau.

Daugiau jokiu blogu minciu, reikia dirbti, dar reikia viska dadaryti doh.gif

As tai pirmai dienai vesiu i sale is vakaro, pas mane viskas kartoninese dezese, bus sunumeruoti, o i gamta pasimsiu su savimi i bagazine, o antrai dienai atveziu antra diena, o tau irgi geriau is vakaro viska jei yra galimybe i svenciu vieta suvezti, o i gamta, gerai DEM patare susitarti su draugais , kurie ateis i baznycia palikti pas juos bagazineje, o po bazncios viska perdeti i limuzina, tik kai mes dabar per mergvakari vazinejome su limuzinu man jo bagazine maza doh.gif , tiesa ji nemaza, bet ten stoveju duju iranga smile.gif

QUOTE(DEM @ 2014 06 15, 23:03)
Sakau perkam, tai ai, grįždami, ką čia nešiošies, grįžtam- sandėlys uždarytas.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 15, 23:08)
, o as isvis dar nezinau kaip ji darysiu, nes zidini mano jaunieji pirkosi patys - pagal ju pasakyma toki koks jiems patinka, tai as jo akyse net nemaciau ir nezinau kaip cia as darysiu, ar tevai uzdegs ir atnes viena, ar tevai ateis su savo zvakemis, dar neaptariau sio klausimo.
O pas broli vestuvese tai visi sveciai sustojo i rata, jaunieji mazdaug pries tevus, tuomet visiems buvo padalintos zvakes, tevai i abi puses per svecius paleido zvakiu degima (na vienas nuo kito), kol taip per visus svecius zvakiu degimas pasieke jaunuosius ir ju tevu liepsna sveciu rankomis pasieke ju zidini, buvo grazu.

Oj, kaip liuks gavosi thumbup.gif Man irgi turi tiesiog puikiai atrodyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 15, 23:26)
o kur jie jau jas kis ne mano bedos, tikrai nesiruosiu siuksliu dezes pirkti  lotuliukas.gif.

Nepamenu tavo taures, tik zalia grazu buteli smile.gif, as nieko nekeisciau, tegul jos neproteja, arba tegul eina ziureti serialo "Nuotakos siaubunes", gal truputi pamatys save is sono ir nusiramins.


Nu mergyt tu mane prajuokinai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
Na va, šiandien ir piršleli savo idarbinau, gana čia nieko neveikti lotuliukas.gif padarė etiketes šampei, atspauždino, iškarpė, butelius nugramdė ir vėl suklijavo lotuliukas.gif lotuliukas.gif tada gavo iškarpyti jaunuju vardus su data ir suklijavo ant korteliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Reiks dar ka nors jam sugalvoti rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 15, 22:26)
Nepamenu tavo taures, tik zalia grazu buteli smile.gif, as nieko nekeisciau, tegul jos neproteja, arba tegul eina ziureti serialo "Nuotakos siaubunes", gal truputi pamatys save is sono ir nusiramins.

Neturiu foto po ranka, negaliu prisegti. Dariau su sutazine juostele, vyniojau. Pasake, kam daryti bet kaip, jei galima daryti tobulai doh.gif tai padijauciau kaip su slapiu skuduru gavus. Jaunoji, nors ir nemate, sake nieko nekeisti. Jai viskas tiks ir patiks.
Papildyta:
QUOTE(inevas @ 2014 06 15, 22:53)
Na va, šiandien ir piršleli savo idarbinau, gana čia nieko neveikti lotuliukas.gif padarė etiketes šampei, atspauždino, iškarpė, butelius nugramdė ir vėl suklijavo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tada gavo iškarpyti jaunuju vardus su data ir suklijavo ant korteliu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Reiks dar ka nors jam sugalvoti rolleyes.gif  lotuliukas.gif

Noreciau ir as saviski idarbinti. Bet nesugalvoju kaip... rolleyes.gif

Inevas, tavo bateliai labai grazus thumbup.gif mano jaunoji irgi gavo vestuvinius jau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geltonazuvis: 15 birželio 2014 - 22:59
QUOTE(Geltonazuvis @ 2014 06 15, 23:54)
Neturiu foto po ranka, negaliu prisegti. Dariau su sutazine juostele, vyniojau. Pasake, kam daryti bet kaip, jei galima daryti tobulai  doh.gif  tai padijauciau kaip su slapiu skuduru gavus. Jaunoji, nors ir nemate, sake nieko nekeisti. Jai viskas tiks ir patiks.


Nu šakės mad.gif gun_bandana.gif čia kieno draugės taip sakė, nuotakos? Net man šudai užvirė, akiplėšos.
O tavo nuotaka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Geltonazuvis @ 2014 06 15, 23:57)
Noreciau ir as saviski idarbinti. Bet nesugalvoju kaip... rolleyes.gif

Inevas, tavo bateliai labai grazus  thumbup.gif  mano jaunoji irgi gavo vestuvinius jau  smile.gif


Mmm g.gif na bandyk kaip nors paprašyt kažko, ko pati negali, nemoki, nesupranti, kad jis padėtu padaryt, gal jis ir nesipriešins ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2014 06 16, 00:01)
Nu šakės mad.gif  gun_bandana.gif čia kieno draugės taip sakė, nuotakos? Net man šudai užvirė, akiplėšos.
O tavo nuotaka thumbup.gif

Dabar jau as luztu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif.
Geltonazuvis tai nieko ir nekeisk, o taip sako tie, kurie nesupranta, kas yra ranku darbas ir jei reiktu padaryt, manau, kad ap....... Man tikrai tie jusu buteliai su tom juostom tobuli, as pati neapsiimu tokio daryti (bet dar ne vakaras smile.gif ), Bet ir as susinervinau, as nesuprantu kaip zmones isdrista pasakyt toki dalyka kad bet kaip, jeigu galima tobulai. As kazkaip galvoju, kad turbut nei vienas neisivaizdoja kiek laiko uzima svociai pasiruosti, jie turbut galvoja, mes scenarijus tik copy, paste, tuomet print ir pasiruose zygiuojam.

Radau per google tavo taures: http://www.part.lt/p...5fc2e04b812.jpg. Superines, liuksusines, vestuves kiek suprantu zalios, tai cia tas zalias blynas kaip tik vietoj (neisizeisk del blyno, nu as cia kaip ta drauge).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnemonas: 15 birželio 2014 - 23:09
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 16, 00:07)
Dabar jau as luztu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif.
Geltonazuvis tai nieko ir nekeisk, o taip sako tie, kurie nesupranta, kas yra ranku darbas ir jei reiktu padaryt, manau, kad ap....... Man tikrai tie jusu buteliai su tom juostom tobuli, as pati neapsiimu tokio daryti (bet dar ne vakaras smile.gif ), Bet ir as susinervinau, as nesuprantu kaip zmones isdrista pasakyt toki dalyka kad bet kaip, jeigu galima tobulai. As kazkaip galvoju, kad turbut nei vienas neisivaizdoja kiek laiko uzima svociai pasiruosti, jie turbut galvoja, mes scenarijus tik copy, paste, tuomet print ir pasiruose zygiuojam.

Radau per google tavo taures: http://www.part.lt/p...5fc2e04b812.jpg. Superines, liuksusines, vestuves kiek suprantu zalios, tai cia tas zalias blynas kaip tik vietoj (neisizeisk del blyno, nu as cia kaip ta drauge).

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
as tai vsio, sypykau, skaitau skaitau tuos jusu/musu plepalus ir vis labiau siuntu. reikes nebelyst cia doh.gif uzvakar jau sesei rasiau, kad as daugiau taip nebegaliu. mano galva pilna ideju ir savu ir is jusu nugvelbtu, o puses igyvendint negaliu, nes mano jaunoji man neleidzia verysad.gif jei man kas leistu as suorganizuociau visas storas dideles lietuviskas vestuves, o dabar nieko negaliu daryt, rankos suristos. jei mano nuotaka dabar paskaitytu, tai iskart mane isristu doh.gif
bandziau del tauriu ikalbet - nenori, nieko ji nenori. as ir taip daug ka darysiu su jaunaja nepasitarus. lai pasiunta lotuliukas.gif niekur nesides, papyks ir nustos lotuliukas.gif pamasciau, kad viskas, kas jai ne itin prie sirdies darysiu antra diena ir buciniu dezutes ir gandro laiska, dabar dar ir isventinima i seimininkes lotuliukas.gif prsliui mano idejos tinka, sesei tinka, jaunoji antra diena kaip nors isgyvens lotuliukas.gif nu as taip noriu, kad ir sveciams kokis tai ispudis liktu cool.gif

del akmenuku nezinau kiek darysiu. jei pagausiu azarta piesdama, tai bilenkiek pridarysiu. bet kita vertus, net nezinau kokio dydzio dezute bus. reikia drauges prasyt, kad matmenis surasytu,kad galeciau pasiplanuot ax.gif
Atsakyti

Geltonazuvis , as tai tavo draugej su zaliu blinu gun_bandana.gif , zinai viskas cia tobula ir viskas vietoje, kaip irodymas ikeliu savo tauriu foto, kurios buvo darytos po taves, aisku man tavo zavesnes wub.gif

http://www.part.lt/i...12b7f54d552.JPG

bambambuzas , gaila, kad nuotaka visko labai pries, del to as saviskiams nieko nesakau, tik zino kad kasika juos papuosiau, bei taures palydai visai mirksiukas.gif Bet nieko daryk kaip tu nori, tikrai bus patenkinta thumbup.gif

Merginos, siandien atsikeliau su kita nuotaika, ir supratau, kad as pavargau, o del nuovargio ir nervai ima ir pretenzijos jauniesiems, nors jiems nieko neparodziau, tik Jums cia zliumbiau blush2.gif Tai, kad puolu prie likusiu nedadarytu darbu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti