Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių nameliai, svočiutės šnekučiuojasi toliau II

QUOTE(inevas @ 2014 06 15, 21:09)
Na va padariau taures, kurias turės sudaužyti ax.gif ne labai kokios, bet vis ne paprastai blush2.gif
user posted image
Papildyta:
Kas belieka, tik laukti lotuliukas.gif

Oj, kaip graziai tu cia sugalvojai, o ideja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na ka ir vėl einu karpimo darbais užsiimti doh.gif reik iškarpyt ir suklijuoti jaunuju vardus su data ant korteliu ( vaiku vardams ).
Atsakyti
QUOTE(RaNita @ 2014 06 15, 21:10)
Tas tauriu daužymas su mintim, kad šukės laimę neša, ar kaip? Kada čia daužysit?  g.gif

Tip mintis, kad sukes laime nesa, ir reikia stipriai mesti kad i mazas sukytes suduzdu, o veliau galmas burimas jei daugiau didesniu sukiu, tai pirmas gims berniukas, jei mazu atitinkamai mergaite, o dauzo tai dazniausiai kai nesan per tilta tada rakina spynele ir tada isgeria po spineles surakinimo uz tvirta meile ir kai isgeria meta taures, jei dar reikes patikslinti klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RaNita @ 2014 06 15, 21:10)
Tas tauriu daužymas su mintim, kad šukės laimę neša, ar kaip? Kada čia daužysit?  g.gif


Tikrai taip, ant kaimės. Kaip per tilta perneš jaunieji geria brudenšafta ir iškart meta po kojom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2014 06 15, 21:13)
Na ka ir vėl einu karpimo darbais užsiimti doh.gif reik iškarpyt ir suklijuoti jaunuju vardus su data ant korteliu ( vaiku vardams ).

Oj, nepavydziu as tau,nors man dar reikia etiketes saldainiams padaryti, o po sios dienos jaunuju vizito visai neneriu, ir viska i siukslyna ismesti noriu verysad.gif Tiesiog nevertina ir viskas, mane tai labai uzkabino verysad.gif
Atsakyti
nu mintis liuuuks biggrin.gif darysim ir mes taip. ale aš i gamta esu taures papuosus, galvoju, gal kitokiu tada reik, maniskes gal gaila tas sudauzyt bus g.gif pagertu prie baznycios, ant pilto ir teekšt lotuliukas.gif bet jauciu ir siupeliuka sukem reiktu paimt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 06 15, 21:10)
Oj, merginos pasiguosiu, ot nenoriu as eiti i tas vestuves, tiesiog Jaunuju poziuris i mus, aj eina loxai ir tegul, atsiprasau ka vaikams po sokolada negalima atvezti, vaikai musu taip visada laukia, o jie........... Sedziu visai be nuotaikos, tiesiog toks zmoniu poiuris, kazkas cia minejo apie dovaneles nuo jaunuju, kur ten dovaneles, man atrodo mums ir torto gabaliuko vaikams neduos, buciau as kiaule, ot tikrai neeiciau...........KAIP SUPRATOTE AS LABAI PIKTA


Oj mergyt, nesiparink 4u.gif , o tai kaip jus čia sutikot pas tokiu " įdomius" žmones piršliauti? Net nežinau ar aš tada taip ruoščiausi g.gif .
Va maniškiai tai thumbup.gif žinau kad ir įvertins ir visa atributika saugos ( sakė norės vaikam parodyt ) ir dar žinau kad stagmena mūsų laukia ( kažkokia dovana ) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RaNita @ 2014 06 15, 20:59)
Oi kokie faini karoliukai  wub.gif  Iš kur pirkai? O kada jūs ta pavardės konservavima darysit? nes man pradzioj po dokumentu iteikimo neisis, nebus kada.  g.gif

Dem, aš pati pirkau gintaro dukes, kiti dar, jei ne dagaus žibintai tai leidzia helio balionus su priristom saltom ugneles, atrodo tai pasaka  wub.gif  bigsmile.gif  man asmeniskai net graziau nei žibintai.

Pirkau urme, Kaune, traukinukuose kur arčiau Dainavos poliklinikos, karoliukų skyriuje, tokiame dideliame dideliame ax.gif . Aš dovanosiu iškart po dokumentų įteikimo.
Misis Vomband, nesinervuok, pirmaiusiai dėl to kad po keletos o gal keliolikos metų supras kokia esi nepakartojama ir kaip tobulai pasiruošei. Antra bus daug svečių, bus jaunųjų tėvai kurie neabejoju kad įvertins ir pagirs. Trečia jei pasiruoši belekaip ar pati sau patiksi?? Juk pripažinkime tai kūryba, o ji juk veža mus.
Mano nuotakai parodė savo svajonių vestuves, man jos nepatinka. Pasitariau su mamomis, jaunosios sese ir nutarėm kad tų tradicijų ji norės paskui. Kai labiau subręs. Manau ir pas Tavo jaunajai taip nutiks.
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2014 06 15, 20:53)
Pavardę irgi noriu koncervuoti, bet nesugalvoju kaip.
O tai jūs pavardę tėčiui įteiksit ar vis tik nuotakai paliksit g.gif Pvz, marinuotą- tai ir nuotakai būt gražu. g.gif

Na pas mane yra ir jaunosios brolis, bet kadangi jo vestuviu tektu dar laukti kokia 10 metu mirksiukas.gif, o gimineje neseniai buvo pusbrolio vestuves, tai ta pavarde jam iteksiu, kad kuo greicau mazoj i-aite vel lakstytu.
Apziurejau savo pavarde agrurkiukai pasitrauke, E taskas isvziavo, o taip buvau ispraudus pradzioj, bet dabar jau bus kaip bus.
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 06 15, 20:10)
Oj, merginos pasiguosiu, ot nenoriu as eiti i tas vestuves, tiesiog Jaunuju poziuris i mus, aj eina loxai ir tegul, atsiprasau ka vaikams po sokolada negalima atvezti, vaikai musu taip visada laukia, o jie........... Sedziu visai be nuotaikos, tiesiog toks zmoniu poiuris, kazkas cia minejo apie dovaneles nuo jaunuju, kur ten dovaneles, man atrodo mums ir torto gabaliuko vaikams neduos, buciau as kiaule, ot tikrai neeiciau...........KAIP SUPRATOTE AS LABAI PIKTA

Būna, kad tiesiog neturi supratimo ir tiek. Ir nieko nepakeisi, tiesiog taip būna. Nu žmonės kartais galvoja, kad tai ką darai dėl- darai su dideliu pasimėgaujimi ir dar atseit būk laimingas, kad tokias pareigas davė, nu pagerbėm, paaukštinom. Apturėjau aš tokią šventę, tai nu šventės kaltininkai, tai neeeee, viskas gerai, su jais, bet aplinkiniai maždaug davė suprasti: džiaugis, tokią garbę apturėjai, gi ne prastu svečiu atbuvai doh.gif Gerai, kad dar ne prašo damokėti, kad eini, darai, palnuoji, nervinies, aukoji save, savo laiką... Tiesiog toks žmonių požiūris ir nereikia pykti. Kartais su laiku tokie žmonės pasikeičia ir supranta paprastą dalyką: jei namie yra vaikų, tuščiom važiuoti negražu, reikia nors saldainio. O kartais ir lieka tokias grinčiais.
aš jau sakiau, kad jokių dovanėlių nesitikiu iš jaunųjų- tiesiog žmonės nesusipras. Tačiau didelį ačiū ir lauktuvės tikrai bus, jei ne jie įdės, tai mama tikrai. Nei jie iš mūsų, nei mes iš jų iš po baliuko ar eilinio apsilankymo negrįštam tuščiom. Visada įdedu ir aš, ir jie, kažkaip kartais nesinori imti, bet įdeda tortuko ar saldainį kokį, sausainį- girdi namie vaikai laukia, tėvai, ryte prie kavos bus. O daugiau net nelaukiu schmoll.gif Ir nesuku galvos schmoll.gif
Pasakiau vyrui dėl dvyliktos naskties, tai žabtai atsidarė: gana, tegu patys rūpinasi, norėjo senoviškų vestuvių, na tai ir padarysim senoviškas, kas mums ką darė kai ženijomės. Nieko nebuvo, nieko nereikėjo, dabar visko prisigalvoji: taures puošk, akmenų pritempė, visokių diplomų, pati nervinies ir kitus nervini. Čia vadinasi pasikalbėjom, pasitarėm unsure.gif Vyrai, ko norėt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(RaNita @ 2014 06 15, 21:21)
nu mintis liuuuks  biggrin.gif  darysim ir mes taip. ale aš i gamta esu taures papuosus, galvoju, gal kitokiu tada reik, maniskes gal gaila tas sudauzyt bus  g.gif  pagertu prie baznycios, ant pilto ir teekšt  lotuliukas.gif  bet jauciu ir siupeliuka sukem reiktu paimt  smile.gif


Aš padariau taures jauniesiams, kurias jie visur su savim vežiosis ir gers iš ju, o va daužimui padariau paprastas kitas. Taip taip ir šiupeliuka su šluotele teks vežtis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RaNita @ 2014 06 15, 20:59)
Oi kokie faini karoliukai  wub.gif  Iš kur pirkai? O kada jūs ta pavardės konservavima darysit? nes man pradzioj po dokumentu iteikimo neisis, nebus kada.  g.gif

As galvoju po liudijimo iteikimo, pirslys prstatys liudijima, ant bajerio tas pavardes pakeis, ziuresim kaip sveciai sureaguos, ar klauso musu pirsleliu kalbu, ar snaudzia ant kedziu lotuliukas.gif, o tada jau galvoju iskart ir pavarde itekti, na mazdaug oi dar vieno darbo svarbaus nepadareme, paklausiu as jaunosios jos pavardes, ziuresiu ka pasakys ir tuomet visa litanija ir iteikimas.
Papildyta:
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 06 15, 21:10)
Oj, merginos pasiguosiu, ot nenoriu as eiti i tas vestuves, tiesiog Jaunuju poziuris i mus, aj eina loxai ir tegul, atsiprasau ka vaikams po sokolada negalima atvezti, vaikai musu taip visada laukia, o jie........... Sedziu visai be nuotaikos, tiesiog toks zmoniu poiuris, kazkas cia minejo apie dovaneles nuo jaunuju, kur ten dovaneles, man atrodo mums ir torto gabaliuko vaikams neduos, buciau as kiaule, ot tikrai neeiciau...........KAIP SUPRATOTE AS LABAI PIKTA

Kas cia dabar nutiko? Taip viska energingai ruosei ir darei, su tokiu uzsidegimu? O dabar?
Atsakyti