Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių nameliai, svočiutės šnekučiuojasi toliau II

QUOTE(Misis Vomband @ 2014 06 23, 10:16)
vat ir taip greitai praejo mano pirmos vestuves
antra diena visis is namu kamsiu atveze , kad laimeti lotuliukas.gif

Brangioji!!!! SVEIKINU su gerais ispudziai 4u.gif Tiek juokiausi skaniai lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ypatingai is kamstuku thumbup.gif Saunuole, mergyt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(inevas @ 2014 06 23, 12:48)
Smėlio ceremonija, buvo ir tokiu kurie tai matė pirma karta:, bet jaunosios veido išraiška buvo kai paleido garso takeli su jos pasakojimu 

Mieloji, ir Tau 4u.gif uz gerus ispudzius. Damos, abi taip uzvedet mane, kad dabar galvoji, katik viskas butu gerai, nepasinat tu mano emociju po pirties iniu. Kazkaip tikiu, kad bus viskas thumbup.gif , nors ir laiko turesiu riboto ax.gif
Nagi nagi, papasakok placiau ar labai pasiteisino mano ideja su irasu? Ar verta ja daryti, jei kada prireiks ??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2014 06 23, 12:48)

Bet iš jaunuju daugiausiai wub.gif tokiu žodžiu sulaukėm 
Jus musu švente pavertėt į pasaka, net svajonėse neišsivaizdavau taip.
Nėra tokiu žodžiu, kureis butu galima išreikšti kaip mes jaučiamės.
Musu dovana yra permaža už toki gėri.

Net apsiverkiau blush2.gif
Kaip smagu kad taip šauniai viskas praėjo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu, INEVAS, dziugu jog viskas pavyko thumbup.gif , kitaip ir negalejo buti, juk sitaip merginos ruosetes thumbup.gif , o jaunuju padeka tai is tikruju "uzkabino", gerkleje net gumulas pasidare, smagu, jog ivertino jusus pastangas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 06 23, 12:42)
Lemona, as galvoju paik 4 nr sijonuka

o kai body megsi siuliukus pritaikyk, gali melyna spalva ipinti  mirksiukas.gif

Vat aš ir linkstu link tos labiau drinks_cheers.gif O ir vyras laaabai nenori rožinio kaklaraiščio dėtis lotuliukas.gif
Tik vat bijau - ar nebus jis toks beige.. Jei sesė suknią dar šampaninę išsirinks, bus šakės doh.gif

O, super idėja, nepagalvojau bigsmile.gif
Galvojau gė;ytėm gal kokiom papuošt jį g.gif Bet po to galvoju bus per daug. Tas sijonas toks pūstas, kad visa kita jau turi būti superminimaliai.

QUOTE(inevas @ 2014 06 23, 12:48)
Labutis mergaitės, kaip aš jusu pasiilgau 4u.gif

Kokia tu šaunuolė bigsmile.gif

Va ir iš tavęs vogsiu iidėją bigsmile.gif
Galvoju, kad "kaip pažįstat vienas kitą" geriau gamtoj sužaist g.gif

Žiūriu jūs salėj po vieną-kitą žaidimuką suvarot.. Teisingai vyras sakė, kad per daug prirašiau aš ten visko.. Nors jau dukart mažinau scenarijų lotuliukas.gif
Ir galvoju visgi visas atrakcijas su gandru antrai dienai kelt.. Nes buvau palikus pirmai..
Na nenoriu būti tokia, kuri svečiam neduotų tiesiog pasėdėti ir pašokti per tas savo atrakcijas blush2.gif Bet ir baisu prabūti tiesiog kaip papuošalui su per mažai atrakcijų doh.gif

Greičiau tas laikas eitų, o tai kuo daugiau, tuo daugiau visokių dilemų biggrin.gif

Mergaitės, buvau Majuose thumbup.gif
Nupirkau seselei švirkštą su šokoladu viduj, dar etiketė užklijuota "doktor chocolate" lotuliukas.gif
Darželio auklėtojai nupirkau buteliuką su saldainiais viduj lotuliukas.gif
Žodžiu rekomenduoju, ten daug visokių bajerių vestuvėm yra thumbup.gif
Ir šeimos bankas su šokoladiniais eurais.
Vafliniai eurai, monetų šokoladinių - ir litai, ir eurai...
Ir kaip jau rašė - šokoladiniai rinkiniai jam ir jai (instrumentai ir kosmetika).
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2014 06 23, 12:48)
Labutis mergaitės, kaip aš jusu pasiilgau 4u.gif



Smėlio ceremonija, buvo ir tokiu kurie tai matė pirma karta:, bet jaunosios veido išraiška buvo kai paleido garso takeli su jos pasakojimu 





Na smagu, kad tai viskas super praejo drinks_cheers.gif thumbup.gif O kas per garso takelis per smelio ceremonija?
Atsakyti
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 06 23, 13:11)
Mieloji, ir Tau  4u.gif  uz gerus ispudzius. Damos, abi taip uzvedet mane, kad dabar galvoji, katik viskas butu gerai, nepasinat tu mano emociju po pirties iniu. Kazkaip tikiu, kad bus viskas  thumbup.gif , nors ir laiko turesiu riboto  ax.gif
  Nagi nagi, papasakok placiau ar labai pasiteisino mano ideja su irasu? Ar verta ja daryti, jei kada prireiks ???  blush2.gif


Tikrai viskas thumbup.gif , net neabejok, ačiu už idėja 4u.gif
Atsakyti
Lemona savo pastuka prasitrinki, nes nepavyksta tau atrasyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiu mergaitės už sveikinimus :-* bet be jusu nieko nebutu. AČIU kad jus esat, AČIU kad padedat, AČIU kad palaikot, AČIU kad išklausot. AČIU JUMS VISOMS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 06 23, 13:50)
Lemona savo pastuka prasitrinki, nes nepavyksta tau atrasyt  mirksiukas.gif

Lekiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2014 06 23, 08:01)
Labas rytas mielosios 4u.gif

Agnemonas, o pats krepsiukas kaip suprantu su dazais dazytas? As galvoju taip pat kazkokiu budu apdazyti, gal bus paprasciau nei su medziaga puosti  g.gif

Ne, nedazytas, as jam nieko nedariau, cia naturalus, pintas.
Papildyta:
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 06 23, 10:16)
Bet su muzikantais buvo man labai sunku dirbti, tiesiog reikejo plesti ta mikrofona, kad kazka padaryti doh.gif Na vat taip greitai apie vestuves.

Kaip viskas sauniai pavyko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif, jau ir as gundausi daryti ta apsipirkima degalineje ir nesvarbu, kad jau buvo vienose vestuvese, kur jaunieji dalyvavo. O va del muzikantu, man taip buvo per pirmas, kai svociavau, tikiuosi per sias bus kitaip, nes pazistu muzikanta (muzika siek tiek mokykloje deste smile.gif ).
Papildyta:
QUOTE(inevas @ 2014 06 23, 12:48)
Bet iš jaunuju daugiausiai wub.gif tokiu žodžiu sulaukėm 
Jus musu švente pavertėt į pasaka, net svajonėse neišsivaizdavau taip.
Nėra tokiu žodžiu, kureis butu galima išreikšti kaip mes jaučiamės.
Musu dovana yra permaža už toki gėri.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif, kaip fainai.
Bandau pagal tavo pasakojima susidaryti planeli tavo sventes, tai tu pirma skaitei ta eilerasti "Priesaika", paskui tik pristatei santuokos liudijima?????
O buciniu nebuvo pas tave????
Papildyta:
QUOTE(Lemona` @ 2014 06 23, 13:30)
Va ir iš tavęs vogsiu iidėją  bigsmile.gif
Galvoju, kad "kaip pažįstat vienas kitą" geriau gamtoj sužaist  g.gif

Žiūriu jūs salėj po vieną-kitą žaidimuką suvarot.. Teisingai vyras sakė, kad per daug prirašiau aš ten visko.. Nors jau dukart mažinau scenarijų  lotuliukas.gif
Ir galvoju visgi visas atrakcijas su gandru antrai dienai kelt.. Nes buvau palikus pirmai..

Koks cia zaidimas g.gif?
As su gandru galvoju irgi viska antrai dienai, nors ji pas mus kaip ir laisva. As galvoju atnesti i sale didele papuosta deze, adresuota jauniesiems, kurioje ant heliniu balionu butu prirista gandro foto su vaikelio laisku. Jei jau tie balionai neklis i virsu sakysim, kad gandras jau turbut nebetoli, to tuomet vaiko vardu rinkimas ir spejimas kuri menesi gims, bei gal dar zaidimas gimdymo namai, na ziuresim pagal publika.
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2014 06 23, 13:45)
Tikrai viskas  thumbup.gif , net neabejok, ačiu už idėja 4u.gif

Tai kad ner uz ka 4u.gif Smagu, kad isklausei ir dar gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 23, 14:38)
Koks cia zaidimas  g.gif?

As su gandru galvoju irgi viska antrai dienai, nors ji pas mus kaip ir laisva.

Pasodini jaunuosius nugarom vienas į kitą. Duodi figūrėles - viena simbolizuoja jaunąją, kita - jaunikį.
Ir užduodi visokius klausimus, pvz. "kas pirmas prisipažino meilėje?", "kuris labiau myli?". O jaunieji vienu metu kelia kaip ats į klausimą kažkurią tai figūrėlę.
Vinis tame, kad nesutampa jaunųjų nuomonė.

Pas mane irgi tipo laisva, bet aš visvien ruošiu programėlę.
Atsakyti