Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių nameliai, svočiutės šnekučiuojasi toliau II

QUOTE(agnemonas @ 2014 06 23, 14:38)
sutinku  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif, kaip fainai.
Bandau pagal tavo pasakojima susidaryti planeli tavo sventes, tai tu pirma skaitei ta eilerasti "Priesaika", paskui tik pristatei santuokos liudijima?????
O buciniu nebuvo pas tave????
Koks cia zaidimas  g.gif?


Taip aš pirma dariau priesaika, o tada piršlys pristatė dokus. Ne aš nedariau bučiniu.
Dar praleidau, buvo ant tilto akmenukai. Ir per jaunuju šoki, burbulai thumbup.gif atrodė super, nors grindis ir buvo parketas, bet nieks nepaslydo, nes burbulai buvo spec, vestuvėm skirti, išsipučia maži burbuliukai ir nespėja grindis sušlapti.

O žaidimas tai paprastas, ant lapo yra klausimai, gal koks 30 g.gif ir yra atsakymai, juos padarai ant lapuku, sumetėm į maišeli ir išmaišėm, kiekvienas išsitraukia atsakyma, o pirškys perskaito klausima, nu pvz ar dažnai galvojat apie uošvene, o ištrauktas atsakymas butu, tik sapnuose na ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi kaip smagu kad musu svociutes sugeba nustebinti thumbup.gif kazin kaip mes likusios pasirodysim smile.gif pernai gero zodzio sulaukem tik is muzikantu ir jaunikio mociutes tongue.gif kiti tylejo bet jei muzikantai gyre tai turbut neblogai buvo biggrin.gif
sestadieni prigriebiau vienoj nedidelej maximoj prijuostes uz 2.5 lt. !!!!!!!, o prijuostes geros storos medvilnes, net nesuabejojau pirkti ar ne smile.gif pries tai apie 15 lt. jos kainavo bigsmile.gif sakiau kaip nors papuosiu jam ir jai nes jos nerekiancios salotines be paveiksleliu smile.gif
oi kas cia sapnuoja kad nespeja vestuvem susiruosti smile.gif vakar ir as jau uzmigau apie vestuves galvodama ir galvoju pasutines dvi sav. kitaip jau ir nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2014 06 23, 15:39)
Taip aš pirma dariau priesaika, o tada piršlys pristatė dokus. Ne aš nedariau bučiniu.
Dar praleidau, buvo ant tilto akmenukai. Ir per jaunuju šoki, burbulai thumbup.gif  atrodė super, nors grindis ir buvo parketas, bet nieks nepaslydo, nes burbulai buvo spec, vestuvėm skirti, išsipučia maži burbuliukai ir nespėja grindis sušlapti.

O žaidimas tai paprastas,

Tai priesaika pati pirma tik susedus prie stalo, as tai galvoju ja kaip pirma tosta uz jaunuosius.
Pas mane taip: santuolos liudijimas, konservuota pavarde, valgom visi, priesaika, valdzios rinkimas. Ar labai as cia nusisvaigstu???, tada jaunuju, pirslio sokiai, paskui buciniu dezutes, tada zidinys ir smeli oceremonija kartu. Per soki, pirkau auksinius konfeti, bet jie aukstai sauna, tikiuosi viskas bus super.

Supratau, pas mane bus "Problemos ir sprendimai".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnemonas: 23 birželio 2014 - 14:56
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 23, 15:55)
Tai priesaika pati pirma tik susedus prie stalo, as tai galvoju ja kaip pirma tosta uz jaunuosius.
Pas mane taip: santuolos liudijimas, konservuota pavarde, valgom visi, priesaika, valdzios rinkimas. Ar labai as cia nusisvaigstu???, tada jaunuju, pirslio sokiai, paskui buciniu dezutes, tada zidinys ir smeli oceremonija kartu. Per soki, pirkau auksinius konfeti, bet jie aukstai sauna, tikiuosi viskas bus super.

Supratau, pas mane bus "Problemos ir sprendimai".


Viskas čia gerai pas tave bigsmile.gif ,pas mane muzikantai klausė , kas kada ir po ko, kaip aš duosiu ženkla kad jau ju eilė ir jie turi kažka daryti ax.gif . O aš sakau, ne ne ne biggrin.gif tai ne jus nuo manes priklausomi, o mes lotuliukas.gif nuo jusu. Mes turėjom savo mikrofona ir kai reikėdavo mes galėjom laisvai bendrauti rolleyes.gif . Musu muzikantai superiniai, jau žaidimas buvo lotuliukas.gif ale spektaklis thumbup.gif nu nerealiai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos visos busimos ir jau buvusios svociutes . Man taip pat atiteko si garbe-svociauti. Tad jungiuosi prie jusu iki rugpjucio 15 d. Labai dziaugiuosi uz jau atidirbusias svociutes, kad viskas sklandziai praejo, ir kad sulauke pagyru.Nes tik ju deka jautiesi, kad ne veltui stengtasi.
Svociausiu antra karta.Pirmas kartas buvo pries du metus.Gaila ,kad si karta turim pasiruosimui ne 6 men, o tik 1,5 men.
Atsakyti
QUOTE(agnemonas @ 2014 06 23, 15:55)
Tai priesaika pati pirma tik susedus prie stalo, as tai galvoju ja kaip pirma tosta uz jaunuosius.
Pas mane taip: santuolos liudijimas, konservuota pavarde, valgom visi, priesaika, valdzios rinkimas. Ar labai as cia nusisvaigstu???, tada jaunuju, pirslio sokiai, paskui buciniu dezutes, tada zidinys ir smeli oceremonija kartu. Per soki, pirkau auksinius konfeti, bet jie aukstai sauna, tikiuosi viskas bus super.

Supratau, pas mane bus "Problemos ir sprendimai".

O nemanai kad rimta, linksma,rimta, linksma bus makalynė?
Manau būtų geriau romantiškai rimta, oficialiai rimta, perėjimas(valgom)ir tada linksma linksma....

Kas tas "problemos ir sprendimai" aš matyt praskaičiau???

Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2014 06 23, 15:39)


O žaidimas tai paprastas, ant lapo yra klausimai, gal koks 30 g.gif  ir yra atsakymai, juos padarai ant lapuku, sumetėm į maišeli ir išmaišėm, kiekvienas išsitraukia atsakyma, o pirškys perskaito klausima, nu pvz ar dažnai galvojat apie uošvene, o ištrauktas atsakymas butu, tik sapnuose na ir t.t.  mirksiukas.gif

gal galetum pasidalint klausymais ir atsakymais mirksiukas.gif o kaip ten del smelio ceremonijos, kas ten per irasas? g.gif
Atsakyti
ech, kaip gera skaityti įspūdžius jau po viskam...skaitai ir džiugu, kad viskas super...tikiuosi pavyks ir mums smile.gif

užskaičiau naują idėją, su lėkšte ir parašais , matomai praskaičiau g.gif lekiu atgal ieškot kur apie tai kalbama...

Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 06 23, 17:21)
gal galetum pasidalint klausymais ir atsakymais  mirksiukas.gif  o kaip ten del smelio ceremonijos, kas ten per irasas? g.gif


Ok, vėliau imesiu, o irašas, tai kaip jaunoji pasakoja, kada susipažino, kiek metu draugavo, kada ir kaip pasipiršo thumbup.gif labai gražiai gaunasi visa ceremonija.
Atsakyti
QUOTE(diana79 @ 2014 06 23, 17:05)
O nemanai kad rimta, linksma,rimta, linksma bus makalynė?
Manau būtų geriau romantiškai rimta, oficialiai rimta, perėjimas(valgom)ir tada linksma linksma....

Kas tas "problemos ir sprendimai" aš matyt praskaičiau???

Nemanau, mes viska stengsimes daryti linksmai, tiek liudijimo iteikimas, tiek pavarde, ir jokiu ten graudenimu ir asaru. O kas ten labai tau rimta? Zidinys ir priesaika????Cia tikriausiai nuo poziuro priklauso, as manau kad vestuves turi buti linksma svente ir jokiu ten rimtumu.
Problemos ir spendimai tai zaidimas, kai pas jaunaja vien problemos, o jaunikis jos problemoms turi atsakymus (trauka lapelius).
Atsakyti
Agne_vyr va koks mano kasikas pirktas norfoje

http://www.part.lt/p...5488f7ae1d1.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Denira76: 23 birželio 2014 - 20:59
Mergaites, kazkuri klauset apie spiritines tabletes, tai as Rimi prie tu visu barbekiu, griliu ir pakuru, maciau baltas tabletes, ivardintos kaip zidinio ikurimo tabletes, gal jos tiktu smile.gif.

Kuo gilyn i miska, tuo tamsiau. Dabar jau vyrui parodziau vakaro eiga, tai pagal ji pats pirmas darbas sugrizus komendantu rinkimas turi buti doh.gif. O as visai susibalamutinau ir pasimetus esu. Kaip cia ka kada daryti?
Atsakyti