Įkraunama...
Įkraunama...

IVF su kiaušialąstės donore

Sveikos, esu naujoke tai svarstau visokius variantus nes finansines galimybes neleis n kartų darytis procedūrų. Problema tame kad paraktiškai nebeturiu rezervo, tad apie pabandymą Rygoje,Turkijoje su savomis labai abejoju ar beverta save kankinti , gal tiesiog iš kart badyti su donorės. Klausimas kaip mergaites tvarkotes psichologiškai kai žinote kad šis vaikas na kaip bebutų " ne jūsų", niekada nebus panašus į jus, nei išvaizda nei charakteriu. Jis neturės jūsų DNR. Kad jūs esate kaip surogatine motina kuri isnešioja svetimos moters ir savo vyro vaiką?  Man tai neduoda ramybes, jaučiuosi baisiai dėl tokio savo mastymo 😭😢😭

Jeigu nesusitaikote su tokia mintimi, gal vis dėl to pabandyti ivf? Kai auginate vaiką nuo kūdikystės tai jis visad žinos kad esat jo mama ir viskas. Mano nuomone charakteris formuojasi iš aplinkos, o DNR duoda išvaizdą.

Atsakyti

Jei tik galėsiu aišku bandysiu ivf, bet ar yra merginų kurios pradžioje taip pat galvojo panašiai, kas pakeitė jų nuomonę.

Atsakyti

Sveikos merginos, labai laukiau, kol galesiu pasidalinti geromis naujienomis. Taigi:) Antras kartas Zlin'e buvo sekmingesnis;) Siandien pilvelio gyventojui suejo pilnos 12 savaiciu. Taip kad nepraskit vilties ir bandykit! Tikrai anksciau ar veliau pasiseks! Ir bent jau man pamacius ekrane judanti zmogiuka nebekyla jokie klausimai del DNR ar kazkokios moralines abejones. Laikau kumscius kad toliau viskas vystytus sekmingai ir kad jums visoms greiciau 'uzkibtu'. Kartu dziaugtis daug smagiau;) Labai lauksiu is jusu teigiamu naujienu!

Atsakyti
QUOTE(Gintare Gn @ 2018 05 25, 18:37)
<p>Sveikos merginos, labai laukiau, kol galesiu pasidalinti geromis naujienomis. Taigi:) Antras kartas Zlin'e buvo sekmingesnis;) Siandien pilvelio gyventojui suejo pilnos 12 savaiciu. Taip kad nepraskit vilties ir bandykit! Tikrai anksciau ar veliau pasiseks! Ir bent jau man pamacius ekrane judanti zmogiuka nebekyla jokie klausimai del DNR ar kazkokios moralines abejones. Laikau kumscius kad toliau viskas vystytus sekmingai ir kad jums visoms greiciau 'uzkibtu'. Kartu dziaugtis daug smagiau;) Labai lauksiu is jusu teigiamu naujienu!</p>

Sveikinu Gintare,labai dziaugiuosi uz tave,gerai kad pasidalini savo sekme biggrin.gif Si temute nelabai aktyvi,butu gerai,kad daugiau moteru pasidalintu savo sekmingom istorijom,nes tokiu yra smile.gif Daug kas skausmingai isgyvena gydytoju verdikta-vienintelis sancas donorine kiausialaste,reikia dziaugtis kad dar yra tokia galimybe paciai isnesioti ir pagimdyti,nes ne visoms tai lemta.O apie tai kieno DNR,labai greitai uzmirsti,motinystes dziaugsmas uzgozia viska!
Atsakyti

Sveikinu Gintare,labai dziaugiuosi uz tave,gerai kad pasidalini savo sekme biggrin.gifSi temute nelabai aktyvi,butu gerai,kad daugiau moteru pasidalintu savo sekmingom istorijom,nes tokiu yra smile.gifDaug kas skausmingai isgyvena gydytoju verdikta-vienintelis sancas donorine kiausialaste,reikia dziaugtis kad dar yra tokia galimybe paciai isnesioti ir pagimdyti,nes ne visoms tai lemta.O apie tai kieno DNR,labai greitai uzmirsti,motinystes dziaugsmas uzgozia viska!

Na iš tikro būtų labai ydomu perskaityti kitų istorijas apie tai. Gal kažkas ir pasiryžo tam tik po ilgų svarstymų, tik po psichologo pagalbos? Ar yra manančių kad vaikai turi žinoti kad nesi jų DNR mama. Pvz aš visada manau kad vaikai turi žinoti savo atsiradimo istoriją  iš vaikų namų, iš donorės kiaušialąsčių, nes tai jų teisė.

Atsakyti

Na bent jau mums apsisprendimas buvo labai lengvas. Nuo pat draugystes pradzios svajojom apie vaikus. Taigi, buvo du variantai: arba isivaikinti jau paaugusi vaikeli, arba pasinaudojus donorine kiausialaste paciai isnesioti, pagimdyti ir tureti 50% genetiskai savo mazyli. Antras variantas pasirode priimtinesnis. Siai dienai (jeigu viskas bus gerai) manome, kad paties fakto busimam vaikeliui neatskleisime, vien tam, kad apsaugotumem nuo didelio sukretimo.... Bet kaip bus is tikruju, matyt dar anksti sakyti... Juolab, kad vaikeliui paveldejus ne vyro isvaizda, savaime gali kilti klausimu, kas gi jo tikrieji tevai...

Na iš tikro būtų labai ydomu perskaityti kitų istorijas apie tai. Gal kažkas ir pasiryžo tam tik po ilgų svarstymų, tik po psichologo pagalbos? Ar yra manančių kad vaikai turi žinoti kad nesi jų DNR mama. Pvz aš visada manau kad vaikai turi žinoti savo atsiradimo istoriją  iš vaikų namų, iš donorės kiaušialąsčių, nes tai jų teisė.

Atsakyti
QUOTE(Sabelyte @ 2018 05 26, 21:11)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="unika46" data-cid="72112884" data-time="1527326186"><div><p>Sveikinu Gintare,labai dziaugiuosi uz tave,gerai kad pasidalini savo sekme vartotojo įkelta nuotraukaSi temute nelabai aktyvi,butu gerai,kad daugiau moteru pasidalintu savo sekmingom istorijom,nes tokiu yra vartotojo įkelta nuotraukaDaug kas skausmingai isgyvena gydytoju verdikta-vienintelis sancas donorine kiausialaste,reikia dziaugtis kad dar yra tokia galimybe paciai isnesioti ir pagimdyti,nes ne visoms tai lemta.O apie tai kieno DNR,labai greitai uzmirsti,motinystes dziaugsmas uzgozia viska!</p></div></blockquote><p>Na iš tikro būtų labai ydomu perskaityti kitų istorijas apie tai. Gal kažkas ir pasiryžo tam tik po ilgų svarstymų, tik po psichologo pagalbos? Ar yra manančių kad vaikai turi žinoti kad nesi jų DNR mama. Pvz aš visada manau kad vaikai turi žinoti savo atsiradimo istoriją  iš vaikų namų, iš donorės kiaušialąsčių, nes tai jų teisė.</p>

Pavyzdziui mano atvieju,niekas isskyrus mane ir mano vyra nezino kokiu budu buvo pradeta musu mazyle biggrin.gif zinau kokia butu reakcija mano seimos,zinau,kad buciau labai nesuprasta blink.gif Tai vien del to maziau zino,maziau problemu.O kad vaikui pasakyti,manau tikrai nereikia,nematau tame prasmes,butu daugiau problemu,o pliusu nematau jokiu.As turiu du biologinius vaikus ir trecioji ta ypatingoji biggrin.gif patikekit absoliuciai jokio skirtumo.Suprantu tas kurios neturi savo biologiniu vaiku,naturaliai iskyla klausimas-o idomu ar jaustusi skirtumas,tikrai nesijaustu tavo isnesiotas,tavo pagimdytas,tik tavo amzinai smile.gif Mums labai pasiseke,musu mergyte tevelio kopija,jokiu klausimu niekam neiskyla,o be to daugelis iziuri joje ir mano bruozu,taip man miela tai isgirst biggrin.gif
Atsakyti

Pavyzdziui mano atvieju,niekas isskyrus mane ir mano vyra nezino kokiu budu buvo pradeta musu mazyle biggrin.gifzinau kokia butu reakcija mano seimos,zinau,kad buciau labai nesuprasta blink.gifTai vien del to maziau zino,maziau problemu.O kad vaikui pasakyti,manau tikrai nereikia,nematau tame prasmes,butu daugiau problemu,o pliusu nematau jokiu.As turiu du biologinius vaikus ir trecioji ta ypatingoji biggrin.gifpatikekit absoliuciai jokio skirtumo.Suprantu tas kurios neturi savo biologiniu vaiku,naturaliai iskyla klausimas-o idomu ar jaustusi skirtumas,tikrai nesijaustu tavo isnesiotas,tavo pagimdytas,tik tavo amzinai smile.gifMums labai pasiseke,musu mergyte tevelio kopija,jokiu klausimu niekam neiskyla,o be to daugelis iziuri joje ir mano bruozu,taip man miela tai isgirst biggrin.gif

Džiugu, skaityti tokias patirtis. Jos tikrai verčia pagalvoti gal iš tikro nėra taip jau viskas visiškai tragiška.  Sakykit merginos kur darėtes? Pagal ką rinkotės "mamas"? Ar donorems daromi kokie genetiniai tyrimai, nes tai labai svarbu? 

Atsakyti
sveikos, aš neturiu donorinių ląstelių patirties, bet turiu - įvaikinimo, tad galiu pasakyti iš šitos varpinės, jog įvaikinantys sprendžia klausimą "Ar aš noriu gimdyti, ar būti mama?" - ir galiausiai nugali šis variantas, ir net su visu 'bagažu' svetimų genų, nelabai kokios soc.kilmės (juk ne profesoriai tuos vaikus praranda...), labai dažnai - su traumuojančia gyvenimo pradžia, visais užkulisiuose esamais biologininiais giminėmis - tie vaikai labai greitai tampa 'savais'. O čia - 50% mylimo žmogaus dalelė, JOKIO šleifo iš praeities , tikimybė, jog donoras - tikrai ne asocialus žmogus, net neabejokit, pamačiusi širdelės plakimą pasibaigs visos dvejonės smile.gif Tai bus besąlygiškai jūsų vaikelis , o laimė tapti mama , išgyventi visą laukimo, gimimo, naujo žmogaus sutikimo ir auginimo patirtį - privers pamiršti kokia buvo pradžia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintare Gn @ 2018 05 25, 17:37)
<p>Sveikos merginos, labai laukiau, kol galesiu pasidalinti geromis naujienomis. Taigi:) Antras kartas Zlin'e buvo sekmingesnis;) Siandien pilvelio gyventojui suejo pilnos 12 savaiciu. Taip kad nepraskit vilties ir bandykit! Tikrai anksciau ar veliau pasiseks! Ir bent jau man pamacius ekrane judanti zmogiuka nebekyla jokie klausimai del DNR ar kazkokios moralines abejones. Laikau kumscius kad toliau viskas vystytus sekmingai ir kad jums visoms greiciau 'uzkibtu'. Kartu dziaugtis daug smagiau;) Labai lauksiu is jusu teigiamu naujienu!</p>


Džiaugiuosi, kad pavyko! Norėjau pasiteirauti, kokie pojūčiai buvo, kai dar tik laukei testo rezultatų po įsodinimo? Ar buvo koks nors maudimas pilvo apačioje, ar tempimas krūtyse ir t. t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mariana2: 15 birželio 2018 - 14:42

Pirmakart jauciau maudima pilvo apacioje. Antrakart kiek pamenu jokiu pojuciu nebuvo. Bet abu kartus nestumo testas rode blankia juostele keliom dienom anksciau nei turetu.

Džiaugiuosi, kad pavyko! Norėjau pasiteirauti, kokie pojūčiai buvo, kai dar tik laukei testo rezultatų po įsodinimo? Ar buvo koks nors maudimas pilvo apačioje, ar tempimas krūtyse ir t. t.

Atsakyti

Kokiu atveju siulome kiausialastes donoryste? Ar lt gydytojai tai pasiulo?

Atsakyti