Įkraunama...
Įkraunama...

IVF su kiaušialąstės donore

Ir as noriu paskatinti mastyti pozityviai! Kaip kazkada rasiau anksciau, mano antras kartas Zline buvo sekmingas. Kita menesi tureciau jau susitikti su savo sunum;) Aisku nestumas ne is lengvuju, buvo du kraujavimai ir daug streeo, bet maziukas juos istvere ir nepabego! Taip kad nosis aukstyn! Pavyko man, pavyks ir Jums!

Atsakyti

Rudoji, tu tik nepergyvenk ir mano pavyzdžio sau netaikyk, nes pas mane vienetinis atvejis, nenoriu čia plėstis, šitoj temoj reikia tik pozityvių nuotaikų. rašydama apie save norėjau pabrėžti tą, kad nenuleidau rankų ir einu toliau, atšildė mano 1 dozę embrioniukų (po 3 šaldyti buvo), tai embriologas sakė, kad dauginasi du ir labai gražiai atrodo, aš tuo ir džiaugiuosi. rytoj sodins, labai prašysiu, kad tuos du ir sodintų, nors šiandien kažkaip susierzinau kai parašė, kad gal tik 1 sodins. o tau tik gerų minčių ir tikėjimo, kad viskas bus gerai. 10 sav. tai jau daug, labai gerai pamenu savo būseną skaičiuojant kiekvieną dieną ir laukiant tų 12 sav. čia mums toms, kurioms ilgus kelius tenka nueit iki laimės ant rankų atsiradimo kiekviena diena svarbi, to niekada nesupras, kurios lengvai pastoja ir lengvai gimdo gimdo.

Linkiu Tau kuo didžiausios sėkmės, kad viskas sklandžiai ir mažylis (ar abu) šįkart liktų iki savo gimimo dienos :) laikysiu ryt už Tave kumščius :) parašyk kaip sekėsi :)

Atsakyti

ačiū, Rudoji, kad tavo linkėjimas tiesiai Dievui į ausį. Kėlė tik 1 blastutę, dėl mano situacijos gydytojai pabijojo rizikuot su dviem, antrą užšaldė. 17 d turėčiau darytis hcg, bet bus šeštadienis, tai jaučiu teks laukt iki pirmadienio. praeitą kartą kėlė du embrionus, dešimtą dieną reikėjo darytis hcg, bet kur aš iškentėsiu, dariausi nėštumo testus, tai 9 d vos vos pasimatė antra juostelė, toks vaiduoklis, bet pamenu kaip žliumbiau iš laimės, nes širdy jau patikėjau, kad rezultatas teigiamas. gaila tik, kad viskas baigėsi 12 savaičių. bet aš pilna optimizmo ir vis dar tikiu

Atsakyti

nežinau, sunkus rytas, pasidariau testą (7 dpį, kelė blastutę 5 d) neigiamas, tai apsižliumbiau ir pasijaučiau kažkokia nurašyta. dar vakar buvau tokia pilna optimizmo, o šiandien nuleidau rankas ir atrodo jau nieko nenoriu, tokios mintys - na... viską... gal dar per mažai gyvenime iškenčiau, o gal ir nelemta būti laimingai... taip prabėgo gyvenimas pro akis ir suprantu, kad jei tik pradedu džiaugtis, būtinai kažkas tą džiaugsmą užtemdo. žinau, kad čia neturėčiau skleisti neigiamų emocijų, pati visada kitus drąsindavau, kad bus geriau, kad negali būti visada blogai, bet sau to pritaikyti jau nebesugebu

Atsakyti

nežinau, sunkus rytas, pasidariau testą (7 dpį, kelė blastutę 5 d) neigiamas, tai apsižliumbiau ir pasijaučiau kažkokia nurašyta. dar vakar buvau tokia pilna optimizmo, o šiandien nuleidau rankas ir atrodo jau nieko nenoriu, tokios mintys - na... viską... gal dar per mažai gyvenime iškenčiau, o gal ir nelemta būti laimingai... taip prabėgo gyvenimas pro akis ir suprantu, kad jei tik pradedu džiaugtis, būtinai kažkas tą džiaugsmą užtemdo. žinau, kad čia neturėčiau skleisti neigiamų emocijų, pati visada kitus drąsindavau, kad bus geriau, kad negali būti visada blogai, bet sau to pritaikyti jau nebesugebu

Sveiki, nestresuokit. Pasidarysit hcg ir bus aisku. Su tais testaos buna nesamoniu ir tik daugiau nervu. Del to as neturiu nei vieno testo namie ir net nebandau ju gadinti. 

Tikekites geriausio, nueikit pasidarysit hcg ir bus ramiau. 

Atsakyti

nežinau, sunkus rytas, pasidariau testą (7 dpį, kelė blastutę 5 d) neigiamas, tai apsižliumbiau ir pasijaučiau kažkokia nurašyta. dar vakar buvau tokia pilna optimizmo, o šiandien nuleidau rankas ir atrodo jau nieko nenoriu, tokios mintys - na... viską... gal dar per mažai gyvenime iškenčiau, o gal ir nelemta būti laimingai... taip prabėgo gyvenimas pro akis ir suprantu, kad jei tik pradedu džiaugtis, būtinai kažkas tą džiaugsmą užtemdo. žinau, kad čia neturėčiau skleisti neigiamų emocijų, pati visada kitus drąsindavau, kad bus geriau, kad negali būti visada blogai, bet sau to pritaikyti jau nebesugebu

Labukas. be reikalo tu su tais testais prasidėjai :( juk dar tik 7 dpį ir dar po šaldyto blastuko , jie vėlyvi paukšteliai :) nepasiduok dar , tai dar ne verdiktas. laikom kumščius ir laukiam hcg.

Atsakyti

ačiū, mergaitės, už palaikymą, tikrai aš kaip kokia kvailė, prisiskaičiau, kad daugumai vaiduokliukai pasirodo dar iki paskirto HCG ir pasidariau sau nervų kalną, visą rytą pražliumbiau, o ir dieną kelis kartus pratrūkau, visai jau man. viskas, jokių testų. ačiū dar kartą

Atsakyti
Labas, tikrai be reikalo stresuoji, 7 dienos po įsodinimo net negali testas rodyti jokio rezultato. Kažkodėl manau, kad kraujo rezultatai bus geri:-)
QUOTE(su.kava @ 2018 11 16, 08:52)
<p>nežinau, sunkus rytas, pasidariau testą (7 dpį, kelė blastutę 5 d) neigiamas, tai apsižliumbiau ir pasijaučiau kažkokia nurašyta. dar vakar buvau tokia pilna optimizmo, o šiandien nuleidau rankas ir atrodo jau nieko nenoriu, tokios mintys - na... viską... gal dar per mažai gyvenime iškenčiau, o gal ir nelemta būti laimingai... taip prabėgo gyvenimas pro akis ir suprantu, kad jei tik pradedu džiaugtis, būtinai kažkas tą džiaugsmą užtemdo. žinau, kad čia neturėčiau skleisti neigiamų emocijų, pati visada kitus drąsindavau, kad bus geriau, kad negali būti visada blogai, bet sau to pritaikyti jau nebesugebu</p>

Atsakyti
Rytoj važiuojam į Ryga IVF pasiimti savo snaigutės. Nežinau nei kaip nusiteikti, nei kaip galvot... Bijau tikėtis, nes jeigu nepasiseks...bijau nesitikėt, nes jeigu per mažai tikėsiu, žodžiu, nežinau ką su savimi daryti ir dar paskui beveik dvi saviates nežinioje. Kartais atrodo, kad kitoms lengviau viskas vyksta, bet tikriausiai tik man taip atrodo, kiekviena savo naštą turim..
Atsakyti

ačiū, mergaitės, už palaikymą, tikrai aš kaip kokia kvailė, prisiskaičiau, kad daugumai vaiduokliukai pasirodo dar iki paskirto HCG ir pasidariau sau nervų kalną, visą rytą pražliumbiau, o ir dieną kelis kartus pratrūkau, visai jau man. viskas, jokių testų. ačiū dar kartą

Labukas. na, kokios tavo naujienos? labai labai laukiu gerų tamstos rezultatų :) p.s. kažkodėl neleidžia tau parašyti a.ž.

Atsakyti

Rytoj važiuojam į Ryga IVF pasiimti savo snaigutės. Nežinau nei kaip nusiteikti, nei kaip galvot... Bijau tikėtis, nes jeigu nepasiseks...bijau nesitikėt, nes jeigu per mažai tikėsiu, žodžiu, nežinau ką su savimi daryti ir dar paskui beveik dvi saviates nežinioje. Kartais atrodo, kad kitoms lengviau viskas vyksta, bet tikriausiai tik man taip atrodo, kiekviena savo naštą turim..

Valio, kaip smagu, kad greitai nėštukių būrys pasipildys :) ir kitaip net negali sau leist galvot :) viskas jums pavyks. O dėl to kad bijai tikėtis, nes gali nepasisekt, tai apverkti žinok visada spėsi :) tikrai , merginos, daugiau pozityvo :) o aš poryt važiuoju į Rygą pas genetiką, tai irgi belekaip bijau. bet kaip ir visos mes stengiuosi tikėtis geriausio :) ir tikiuos , kad galėsi parvežti sau ir jums gerų naujienų.

Atsakyti

labukas, nepavyko, si karta net kibimo nebuvo. ruosiuosi sekanciam sodinimui. rasiau gydytojui, kad gal ka keisti reikia, gal dar kokiu tyrimu ar panasiai, tai sake, kad DE atveju vieninteliai svarbus - gleivine ir progesteronas, gleivine buvo 9 mm (manau mazoka, nes praeita karta, kai sodino ir pavyko, tai buvo 11,4 mm, nors gydytojas sako, kad 9 mm tai jau gerai), progesteronas 131,6, tai irgi normalus. na, tiesiog neisikabino ir man vis sirdi gelia, kad sutikau jog keltu 1, gal jei butu du kele, butu likes nors vienas. bet dabar jau velu apie tai galvoti. dar nenusprendziau ar sekanti cikla ar po nauju. is tiesu, tai tas stresas nieko gero. issiblioviau kaip reikiant pamacius neigiama testa ir jau zinojau, kad nepavyko, tai kai gavau HCG, jau ramiai i tai reagavau. 

beje, visom dar tik laukianciom savo klesciuku sodinimo - nepriimkit mano atvejo sau, visos mes skirtingos ir organizmai skirtingi, reikia galvoti, kad pavyks is pirmo karto, to visoms ir linkiu, o besilaukiancioms - kuo daugiau stiprybes ir geru emociju ;) o as dar nebegsiu is temutes, pranesiu kaip sekasi toliau

Atsakyti