Įkraunama...
Įkraunama...

IVF su kiaušialąstės donore

labukas, nepavyko, si karta net kibimo nebuvo. ruosiuosi sekanciam sodinimui. rasiau gydytojui, kad gal ka keisti reikia, gal dar kokiu tyrimu ar panasiai, tai sake, kad DE atveju vieninteliai svarbus - gleivine ir progesteronas, gleivine buvo 9 mm (manau mazoka, nes praeita karta, kai sodino ir pavyko, tai buvo 11,4 mm, nors gydytojas sako, kad 9 mm tai jau gerai), progesteronas 131,6, tai irgi normalus. na, tiesiog neisikabino ir man vis sirdi gelia, kad sutikau jog keltu 1, gal jei butu du kele, butu likes nors vienas. bet dabar jau velu apie tai galvoti. dar nenusprendziau ar sekanti cikla ar po nauju. is tiesu, tai tas stresas nieko gero. issiblioviau kaip reikiant pamacius neigiama testa ir jau zinojau, kad nepavyko, tai kai gavau HCG, jau ramiai i tai reagavau. 

beje, visom dar tik laukianciom savo klesciuku sodinimo - nepriimkit mano atvejo sau, visos mes skirtingos ir organizmai skirtingi, reikia galvoti, kad pavyks is pirmo karto, to visoms ir linkiu, o besilaukiancioms - kuo daugiau stiprybes ir geru emociju ;) o as dar nebegsiu is temutes, pranesiu kaip sekasi toliau

Laikykis ir nepasiduok.

Atsakyti
Laikykis! Dar turit snaigučių ir kitą kartą bandykit, kai būsi pati pasiruošus.
QUOTE(su.kava @ 2018 11 20, 10:32)
<p>labukas, nepavyko, si karta net kibimo nebuvo. ruosiuosi sekanciam sodinimui. rasiau gydytojui, kad gal ka keisti reikia, gal dar kokiu tyrimu ar panasiai, tai sake, kad DE atveju vieninteliai svarbus - gleivine ir progesteronas, gleivine buvo 9 mm (manau mazoka, nes praeita karta, kai sodino ir pavyko, tai buvo 11,4 mm, nors gydytojas sako, kad 9 mm tai jau gerai), progesteronas 131,6, tai irgi normalus. na, tiesiog neisikabino ir man vis sirdi gelia, kad sutikau jog keltu 1, gal jei butu du kele, butu likes nors vienas. bet dabar jau velu apie tai galvoti. dar nenusprendziau ar sekanti cikla ar po nauju. is tiesu, tai tas stresas nieko gero. issiblioviau kaip reikiant pamacius neigiama testa ir jau zinojau, kad nepavyko, tai kai gavau HCG, jau ramiai i tai reagavau. </p><p>beje, visom dar tik laukianciom savo klesciuku sodinimo - nepriimkit mano atvejo sau, visos mes skirtingos ir organizmai skirtingi, reikia galvoti, kad pavyks is pirmo karto, to visoms ir linkiu, o besilaukiancioms - kuo daugiau stiprybes ir geru emociju ;) o as dar nebegsiu is temutes, pranesiu kaip sekasi toliau</p>

Atsakyti

Laikykis! Dar turit snaigučių ir kitą kartą bandykit, kai būsi pati pasiruošus.

Sveika. Greit pasipasakok , kaip vakar sekėsi susitikimas su snaigiuku? norim smulkmenų :) ir sveikinu PUPO

Atsakyti
Kaip ir viskas gerai, snaigutė gyvybinga, įvertinta BC4AB, gleivinės storis virš 1 cm, transferis vyko sklandžiai. Prie estrofemo ir utrogesto dar naudoju predniz. fraksipariną ir hertemagnyl. Fiziškai jaučiuosi gerai😊, labai norėčiau kokius nors požymius jausti, bet suprantu, kad krūtinę tempia ne nuo nėštumo, o nuo progesterono. Labai lėtai laikas eina, dar tik 4 diena, o atrodo, kad visą mėnesį laukiu. Kraują priduoti 29 d. Išvažiuojant įdavė skano nuotrauką su žirniuku, taip norėtūsi, kad žirniukas augtų...
Kaip tavo konsultacija pas genetikę?
QUOTE(Rudojji @ 2018 11 22, 17:27)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Mariana2" data-cid="72271836" data-time="1542793285"><div><p>Laikykis! Dar turit snaigučių ir kitą kartą bandykit, kai būsi pati pasiruošus.</p></div></blockquote><p>Sveika. Greit pasipasakok , kaip vakar sekėsi susitikimas su snaigiuku? norim smulkmenų smile.gif ir sveikinu PUPO
</p>

Atsakyti

Kaip ir viskas gerai, snaigutė gyvybinga, įvertinta BC4AB, gleivinės storis virš 1 cm, transferis vyko sklandžiai. Prie estrofemo ir utrogesto dar naudoju predniz. fraksipariną ir hertemagnyl. Fiziškai jaučiuosi gerai😊, labai norėčiau kokius nors požymius jausti, bet suprantu, kad krūtinę tempia ne nuo nėštumo, o nuo progesterono. Labai lėtai laikas eina, dar tik 4 diena, o atrodo, kad visą mėnesį laukiu. Kraują priduoti 29 d. Išvažiuojant įdavė skano nuotrauką su žirniuku, taip norėtūsi, kad žirniukas augtų...
Kaip tavo konsultacija pas genetikę?

Šaunu , kad viskas gerai. Blastiko kokybė irgi superinė. O gleivinė turbūt turėjai omeny virš 10 cm? kantrybės laikas praeis greit. Man tai sunkiau būdavo laukti pačio įsodinimo, po to jau visada megavausi mintimis kad aš jau PUPO :) o mums praėjo vizitas šauniai, matėm lelių labai iš arti, ten pas ją kažkoks super duper echoskopas tai visus kaulelius ir vidaus organiukus skaičiavo, matavo. žodžiu, išvada jog šiai dienai viskas ok. kadangi nemato galimų nukrypimų, tai nerekomenduoja jokių kitų genetinių tyrimų. dar tiesa laukiu kraujo ats kuris irgi kažkuriuos vaikučio parametrus nupasakos :) o šiaip tai vaizdas nerealus- tas mažius nuolat spurdėjo , makalavosi, rankytes ir kojytes kilnojo, ir dar žiopčiojo, gyd juokėsi kad valgo "niam niam". Tada ėjom galvojau atsisveikinti su Fodina, bet pasirodo ji neketina mūsų paleisti, sako tai va užrezervuoju sekančiam vizitui sausio mėn . nes nustatė man placentos pirmeigą. kad stipriai nugasdino. bet yra šansų kad ji dar pasitaisys ir eigoje pakils i ta vieta kur ir turėtų būti. tai tokios mūsų naujienos. beje, tikėjausi, kad lytį matys, bet dar nematė :) o dabar laukiam tavo gerų naujienų :)

Atsakyti

kaip smagu skaityti tokias geras naujienas. aukit stipručiai

Atsakyti
Labas Rudojji, kaip smagu girdėti tavo naujienas nestuke.gif Džiaukis kiekviena diena, po gero mėnesio mažius pradės spardytis ir judesius pajausi.
O mane laukimas žudo, nerandu sau vietos. Ar tu iki testo ką nors jautei? Šita savaitė man turbūt niekada nesibaigs...
Atsakyti

Labas Rudojji, kaip smagu girdėti tavo naujienas nestuke.gifDžiaukis kiekviena diena, po gero mėnesio mažius pradės spardytis ir judesius pajausi.
O mane laukimas žudo, nerandu sau vietos. Ar tu iki testo ką nors jautei? Šita savaitė man turbūt niekada nesibaigs...

Sveika. Gal jau turi mums gerų naujienų ? :)

Atsakyti
Sveikutė,
turiu naujienų, tik jos nėra geros. ChG - 0. Eilinį kartą nepavyko. Padaryta buvo ir imlantacijos lango testas ir PGS, o rezultatas tas tas pats.
Atsakyti

Sveikutė,
turiu naujienų, tik jos nėra geros. ChG - 0. Eilinį kartą nepavyko. Padaryta buvo ir imlantacijos lango testas ir PGS, o rezultatas tas tas pats.

Ką??? nu blyn, eina sau. ir net po pgs? negaliu patikėt. jetau, mieloji, laikykis stipriai. nu šakės, o ką gyd sako? aišku, per koordinatorę kai bendrauji tai neaišku, ką ji sako... primink, ar turit dar ledinukų? užuojauta, labai suprantu tavo širdgėlą :( :(

Atsakyti
taip turim du po PDS su pakitimais(jie netinkami įsodinimui) ir du be PDG, nes buvo pavojus imant mėginį pažeisti blastukus.
Mano galva, šį kartą gleivinė buvo per stora 13 mm ir persenusi. Dar 11-08 gleivinės storis buvo 9 mm, praktiškai tinkamas sodinimui, o dar ją augino 12 dienų ir tik 11-20 buvo transferis.
Atrodo, kad gydytoja žino ką daro ir ne man ją mokyt, bet kai nepavyksta, visaip atrodo...

QUOTE(Rudojji @ 2018 11 30, 11:44)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Mariana2" data-cid="72280902" data-time="1543557335"><div><p>Sveikutė,
turiu naujienų, tik jos nėra geros. ChG - 0. Eilinį kartą nepavyko. Padaryta buvo ir imlantacijos lango testas ir PGS, o rezultatas tas tas pats.</p></div></blockquote><p>Ką??? nu blyn, eina sau. ir net po pgs? negaliu patikėt. jetau, mieloji, laikykis stipriai. nu šakės, o ką gyd sako? aišku, per koordinatorę kai bendrauji tai neaišku, ką ji sako... primink, ar turit dar ledinukų? užuojauta, labai suprantu tavo širdgėlą verysad.gif verysad.gif
</p>

Atsakyti

taip turim du po PDS su pakitimais(jie netinkami įsodinimui) ir du be PDG, nes buvo pavojus imant mėginį pažeisti blastukus.
Mano galva, šį kartą gleivinė buvo per stora 13 mm ir persenusi. Dar 11-08 gleivinės storis buvo 9 mm, praktiškai tinkamas sodinimui, o dar ją augino 12 dienų ir tik 11-20 buvo transferis.
Atrodo, kad gydytoja žino ką daro ir ne man ją mokyt, bet kai nepavyksta, visaip atrodo...

Nu bet tikrai yra racijos tame gleivinės persenėjime. aš žinok irgi pastebėjau, kad gyd mėgsta ilgokai uždelsti, aš jai per šį kartą vis pabrėždavau, kad mano natural ciklas visuomet būdavo trumpas apie 24 d. tai ji tada man paankstino keliomis dienomis transferį. bet.. gal čia tik mūsų spėlionės. įdomu, ką gyd dabar "kaltins" ir ką kitąsyk keis. O tu laikykis, pasistenk ramiai su šeima nusiteikti šventėms, ir tikrai anksčiau ar vėliau turi ateiti ir jūsų lelia pas tėvelius.

Atsakyti