Įkraunama...
Įkraunama...

Dekoratyviniai triušiukai, 3

Stebekit, ar slogos ner. Musu triusis irgi buna paciaudi serijom, bet praeina
Atsakyti
Yra sloga... Nosyte slapia. Prasau padekit! Ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(Vanely @ 2015 08 13, 19:24)
Prasau padekit! Ka daryt?
Niekuo padėti negalim. Vežk pas veterinarus.
Atsakyti
Grizau is veterinarijos klinikos. Apziurejo ir pasake, kad lengvas persalimas. Reik ramuneliu arbata girdyti. Sake, kad jeigu dar labiau ciaudes ir sloguos, atvezti dar karta smile.gif Dabar arbatele geriam, bet nepatinka doh.gif Tikekimes pasveiksim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanely @ 2015 08 13, 21:36)
pasake, kad lengvas persalimas.
***
Reik ramuneliu arbata girdyti. (***) bet nepatinka  doh.gif
***
Tikekimes pasveiksim  4u.gif
Tokiam karšty peršalimas? hihihi.gif
Greičiau perkaitimas ir skersvėjis, ko triušiai ypač neperneša. Sukaito, kažkur pagavo vėjo ir sunegalavo. Aš pati sergu labiau vasarą nuo skersvėjų nei žiemą nuo šalčio.
***
Į gertuvę pilkit skiestą arbatėlę. Ir saugokit nuo kaitros ir skersvėjų.
***
Pasveiksit. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba,
Vaikas labai nori triušiuko.Turiu klausimą- gal esat girdėję,ar dažnai triušiai sukelia alergiją? Labai bijom, nes yra alergiškas žiedadulkėms verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(inga77 @ 2015 08 17, 21:52)
Laba,
Vaikas labai nori triušiuko.Turiu klausimą- gal esat girdėję,ar dažnai triušiai sukelia alergiją? Labai bijom, nes yra alergiškas žiedadulkėms verysad.gif

tai nereiskia, kad bus alergiska ir triusiui. o gyvunam bet kokiam aisku gali but alergiska.
Atsakyti
QUOTE(inga77 @ 2015 08 17, 21:52)
Laba,
Vaikas labai nori triušiuko.Turiu klausimą- gal esat girdėję,ar dažnai triušiai sukelia alergiją? Labai bijom, nes yra alergiškas žiedadulkėms verysad.gif


Tuomet reikėtų pasitikrinti pas alergologą ar vaikas alergiškas ir triušiams. Bet jeigu yra alergiškas žiedadulkėms, tai yra tikimybė, kad bus padidėjęs jautrumas ir gyvūnų kailiams.

Sužinosit, tik pasitikrinę smile.gif
Atsakyti
Gas alergiska sieno dulkem doh.gif buitinem dulkem, ziedadulkem doh.gif tiesa is gyvunu esu alergiska ezio vilnai biggrin.gif bet tas tiesa, kai ezi rankose palaikau, rankos baisiai niezti, bet ne nuo spygliu...nuo triusio tik sieno man blogai, delto, pati siena ruosiu, nebperku unsure.gif
Patikrinkit vaika 4u.gif
Atsakyti
dukrai buvo nustate alergija naminem erkutem (ar dulkem), bet su triusiu viskas gerai
Atsakyti
Sakykit, o tai nuo pačios ruošto šieno alergija nesukyla?O kaip pati ruošiate?Įsivaizdavau, kad nuo pirktinio šieno gal mažiau alergija būna g.gif
QUOTE(Alchemie @ 2015 08 19, 18:57)
Gas alergiska sieno dulkem doh.gif  buitinem dulkem, ziedadulkem doh.gif  tiesa is gyvunu esu alergiska ezio vilnai biggrin.gif bet tas tiesa, kai ezi rankose palaikau, rankos baisiai niezti, bet ne nuo spygliu...nuo triusio tik sieno man blogai, delto, pati siena ruosiu, nebperku unsure.gif
Patikrinkit vaika 4u.gif

Atsakyti
Priraunu ar nupjaunu zoles ir sudziovinu namie, lauke jei gauna dregmes, rasos ar loetaus, sienas pasidaro kitos kokybes, ilgiau palaikytas, trupantis jau buna kaip ir su dulkem...na atidarius maiseli is paruoduves verkiu kaip nuo svogunu doh.gif buna tiesa kai kurios zoles, kurias zinau, ir zalios man sukelia alergija ant odos, bet sieno dulkes iki dusimo doh.gif
Atsakyti