Įkraunama...
Įkraunama...

Dekoratyviniai triušiukai, 3

QUOTE(Dantiste @ 2015 08 25, 21:24)
raudonėlio, rozmarino, kalendros, krapų, saliero stiebų

nei vieno is isvardintu musu triusis ne nepaliete. prasuoliavo lyg pro tuscia vieta. o va dekoratyvine zole, salotas puikiai nusienauja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2015 08 25, 22:24)
Sveikos, noriu paklaust, kokį sausą pašarą triušiukams duodat?
Jei pakeliui, užsukit į "Keturkojį" https://www.facebook...285733101438737
Arba pasiskambinkit, pakonsultuos. mirksiukas.gif
Atsakyti
klopedija, dėkui, reikės užvažiuot, gal ką naujo rasim bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
iki kelių laipsniu galima vesti triusi i lauka? prie didesnio vejo turbut nelabai gerai?
Atsakyti
Sveiki. Mano pepse labaai seriasi. Ar cia normalu? Nes ti paglostau pilna pukeliu mazu rankoj... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanely @ 2015 09 22, 15:09)
Sveiki. Mano pepse labaai seriasi. Ar cia normalu?
Normalu.
Reikėtų pašukuoti kokį kartą savaitėj, būtų mažiau pūkų. mirksiukas.gif
Atsakyti
Siiap jau ruduo, pries ziema kaili keicia. As irgi megztinius galiu megzti doh.gif
Atsakyti
Laba diena,

Nusprendėme ir mes įsigyti triušiuką (greičiausiai nulėpausį), tik vat bijau, kad man alergija bus... Triušių veisėja patarė pasidaryti tyrimus arba pabandyt pabūt su triušiuku, pažiūrėt, bus alergija ar ne. Tyrimų atlikti nenoriu, nes kiek skaičiau, jie nėra tokie patikimi.
O dėl antro pasiūlymo...
Bėda tame, kad draugų tarpe neturiu, kas augina triušius, tad gal čia yra gerų žmonių, kurie priims mane į svečius biggrin.gif Ateisiu ne tuščiomis smile.gif Tikiu, kad mano prašymas gal ir kosmiškai skamba, bet neturiu kitos išeities smile.gif
Esu iš Vilniaus, kas drąsesnė, parašykite AŽ 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(*Salamandra* @ 2015 09 23, 15:23)
Esu iš Vilniaus, kas drąsesnė, parašykite AŽ  4u.gif
Na, esu ne vilnietė, tai rašau viešai: jei niekas nepakvies į svečius, "pasitrinkit" kokioj Kikoj aplink triušių narvus. Liesti negalėsit, bet "įkvėpti jų oro" niekas neuždraus. Manau, jei esat alergiška, greitai pajusit. g.gif
Atsakyti
Atliko didelis narvas grauzikams, juru kiaulytems ir t.t. Aukstis 155cm, plotis 63cm, ilgis 101 sm. 4 aukstu. Jei deguciams, galima padaryti 8 aukstus, nes aukstai erdvus, auksti. Gamino vyras is brangiu ir patvariu medziagu. Noreciau 100 eur.
Foti I email, nes negaliu ikelti.
Atsakyti
4u.gif Laba diena,


Turiu klausima doh.gif
Turim metu laiko triusiuka anksčiau darydavo y toleta (retai pasitaikydavo avarija).
Nu dabar visas gardas bendras toletas blink.gif nespeju valyt kas antra diena, kojos aplipe doh.gif .

Kodėl pradėjo taip daryti g.gif unsure.gif
Atsakyti
Metu triusiukas jau subrendes, gali buti, kad jam kokia liga, slapimo pusles, ar dar kazkas tokio. Siaip jau daznai sisiukas yra ir teritorijos zymejimas, musu buves triusis paleistas turedavo konkreciai numates, kur jam reikia uzsokti ir palikti zyme doh.gif
Bet gal reiktu speco konsultacijos, t.y. veterinaro
Atsakyti