Įkraunama...
Įkraunama...

Dekoratyviniai triušiukai, 3

As maista tai ivairu perku, Thoms Philipps labai geru nuolaidu buna Vitakraft maistui ir dar perku Kikoje pvz. sveriama, irgi cia buvo 50 proc. nuolaida, tai ir kaina ir maistas geras. Siaip maista perku kas karta skirtinga, nes musiskis tai grudu needa, tai kukuruzu, nu zodziu, kaip nuotaika, delto kaitalioju gamintojus, kad rastu, kas jam reikia maiste.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 11 05, 09:32)
As maista tai ivairu perku, Thoms Philipps labai geru nuolaidu buna Vitakraft maistui ir dar perku Kikoje pvz. sveriama, irgi cia buvo 50 proc. nuolaida, tai ir kaina ir maistas geras. Siaip maista perku kas karta skirtinga, nes musiskis tai grudu needa, tai kukuruzu, nu zodziu, kaip nuotaika, delto kaitalioju gamintojus, kad rastu, kas jam reikia maiste.



Kaina tikrai gera tik dažnai išperka didžiuosius pokus. Va šitą maniškė valgo neatsirinkinėdama iš pet24 https://www.pet24.lt...triusiu-pasaras . Granules perku iš senukų, nes naudojau cats best, bet kokybė tokia pati kaip kūrenimo granulių. Su šienu būna sunkiausia, nes kartais tokius stagarus pardavinėja tai šieną perku visokį tik per maišiuką gerai iščiupinėju.
Atsakyti
As sieno pati prisigaminau, dabar turi diiiiiiiiiiiideli maisa, nes nuo pirktinio man alergija doh.gif
Atsakyti
Ačiū visoms atsakusioms.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 11 05, 12:35)
As sieno pati prisigaminau, dabar turi diiiiiiiiiiiideli maisa, nes nuo pirktinio man alergija doh.gif



Nieko keisto, nes aš neturiu alergijos, bet kai bandau ištraukt šieną iš maišeilio tai tiek smulkių atplaišėlių dulkių pavidalu pakyla, kad čiaudėt pradedu. Žiūrėjau vitakrafto šienas gan gražus, bet ir kaina visai kita, už pašarą jau brangiau gaunas biggrin.gif .
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Gal kas norėtų dekoratyvinio metukų amžiaus balto triušio? biggrin.gif Dovanoju su visu narvu, dar ir maisto, šieno pridėsiu biggrin.gif
Viskas su juom gerai, tik vaikams neberūpi, o aš ir taip triušio niekad nenorėjau, tik dėl vaikų laikėm blush2.gif

Rašykit až, galėsiu foto atsiųst 4u.gif
Atsakyti
kaunas toloka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 11 09, 22:25)
kaunas toloka unsure.gif



Jei Vilnius tai galiu padėt su atgabenimu smile.gif
Atsakyti
O pas jus berniukas ar mergaite? nes mes berniuka turim, tai jei mergaite...nelabai pasiruose tureti dar vaiku blush2.gif o berniuka tai priimtumem 4u.gif
Atsakyti
ne, nu triusis siauteja mano doh.gif biggrin.gif tupejo ant ranku, glosciau, ramiakas, viskas ok, kad sege i ranka doh.gif dar suprantu, jeigu i narva lysciau, jo teritorija, bet ant keliu sedet ir kandziotis, atsiprasau doh.gif
o jau puku pukeliu namie, skraido kamuoliai , bet ir jis pats visas minkstas pukuotas wub.gif
Atsakyti
Kadangi tik neseniai teko susidurti ir begalo ilgai ieškojau veterinaro, besispecializuojančio ilgaausių srityje, tai rekomenduoju Darių Milbutą Jeruzalės veterinarijos klinikoje (dirba ir su mažesniais gyvūnais). Darėm išsamius kraujo tyrimus ir kastravom savąjį. Gydytojas labai atidus ir profesionalus. Buvom jau pas tris, tai turiu su kuo palyginti. Operaciją atliko nepriekaištingai, atsigavo mažasis greitai, pasiėmiau jau po 2,5 val. Jokio patinimo ir jokio kraujavimo.

Kraujo tyrimus paaiškino, atrado problemą ir pasakė kaip ją spręsti.

Jeigu kam neaktualu, ignoruokit, tik norėjau pasidalinti, gal kam pravers.

Geros dienos smile.gif
Atsakyti
Laba,
Gal galite atsakyti į keletą klausimų: nuo kokio amžiaus duodate šakelių ir jas perkate, ar pačios džiovinate? Ar į narvelį įdedate kokių žaisliukų, kad linksmiau būtų? Ar nekenkia triušiuko kojytėms laminatas?
Atsakyti