Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame mezgimo mašinomis

QUOTE(jautiena @ 2014 06 23, 13:09)
o bandei juo kada mezgini susiuvinet? as irgi turiu paprasta overlock'a, bet prie savo mezginiu su juo dar nesu prilindus...

Bandžiau. Man patiko. Tik labai storo tai nepasiūčiau su savu. Bet gi labai storo ir nenumegsi su mašina. Nu ir, žinoma, pasitreniruot reikia kol tuos visus reguliavimus prisitaikai ir kol išmoksti susiūt ten kur reikia, o ne ten kur mašina važiuoja hihihi.gif

QUOTE(juokiukas @ 2014 06 23, 13:20)
hmmmm sudominai su tuo peilio nuleidiimu pas mane yra jaguar 055 D kazin ir pas mane nuseidzia, cia suprantu kad nepjautu mezginio o tik apmetytu  ax.gif


Taip. Nusileidžia ir pas tave. Ten kairėj pusėj kai atidarai tai tokį storą... varžtą?... ant kurio tas peilis pamautas paspaudi į save ir pasuki kol peilis nusileidžia žemyn - instrukcijoj pažiūrėk.

Močiutte, man tai viskas labai gražu, niekokių kliurkų neregiu - tada ir kiti nematys. biggrin.gif

O tos jūsų kortos tai man kosmosas. Galvoju apie jas, bet dar finansai neleidžia.
Kiek skaičiau čia kažką, tai jos kažkaip susiję su skaičium 24. Čia kiek suprantu, tai reiškia kad tas vadinamas "raportas" maksimum 24 akys. O jei mažiau? Gali būti pvz 10 akių? Ar būtinai raštas kartojasi kas 2, 3, 4, 6, 8 ar 12 akių?
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 06 24, 12:03)
galima ir klaidu-bandymu metodu bandyt


jautiena auksas thumbup.gif drinks_cheers.gif užteko tokio paprasto sakinuko, o aš dviratį išradinėjau.
radau pradžią iš pirmo karto, viskas puikiai gaunas wub.gif
Papildyta:
Smilga ačiū smile.gif
Taip raportas tas 24 akys perfokortinėj mašinoj ir ne kitoks, o tos 24 dar gali dalintis į mažesnius raportukus, pvz 12, 8, 6 akių.
Atsakyti
niugi niugi groziais patepetavot. mociute tu kiaurinuku karaliene mirksiukas.gif . labai smagiai nukiaurini.

jautiena kazkur buvo prapuolusi. smagu, kad gryzai i seima. tavo atsakymu ir patarimu truko. o ir darbeli koky savo kruoptuji galetum ikelt. negi gaila lotuliukas.gif ax.gif .

o as apkankinau lina savo turima. sedziu su sukneles pusfabrikaciu. nesumastau kaip padelkas apdirbti graziai kiaurarastines. esu pasilikus ten atviras akytes. noriu padelku tokiu lengvuciu. dviguba lenkima atmeciau. ka pasiulytumet? gal ripsiuko kelias eiles su virbalais apeit. ir nebesiriestu mazu g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 24 birželio 2014 - 15:15
kagi pusfabrikati sudaiksciau is nekantrumo. ir matmenys nuciuoze kaip reikiant. ardau.

P.S jei tarp musu yra Janinu, Janiu tai su svente bis.gif
Atsakyti
kvartetas gaila nepavykusios suknytės schmoll.gif Bet nė viena nuo to neapdrausta
O iki karalienės man taip toli blush2.gif , tik užsispyrimas begalinis ir noras gelbėja.
Atsakyti
Man matyt ardymo periodas. Nzn kodel, bet visi pastarieji mezginiai nusimezga tik is 2 ar 3 sykio.

Jahooooo ir as jau turiu linkeri. Psio dabar tuk reikia ka nors nusimegzti padoraus. Nekantrauju isbandyt. wub.gif
Atsakyti
mano patarejos nera, o as klyskelej. kuri mezget mnemosinoij 54modeli.
http://www.mnemosina...ash/804-flash54
damezgiau iki pazastu kur tureciau dadeti akis pazastims. ir ten man raso ties skaiciuku (3):
5x1; 1x1; 1x1; 1x1; 1x-1

tai gaunasi, kad 9kartus po 1aky. susibalamutinau juodai doh.gif . ir ka reiskia tas 1x-1

dabar esu ties 384eiles ir dadejinet tureciau baigti ties 400eile 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 25 birželio 2014 - 20:06
Reik ne tik pliurpt, betr ir pasigirt ax.gif
user posted image
user posted image

Siūlas Lanoso Lino ~600gr.
Atsakyti
Ristina puikiai, man ta kakliuko idėja labai labai thumbup.gif
Čia " slip" mezgimas ? O kokia korta, gražiai žiūrisi .
Atsakyti
cia tuck wink.gif as kaip tik "tuckinu" vaikiska pleduka tokiais rombukais.
Ristina: liux! cia vyresnei moteriskei kaip suprantu.
Atsakyti
Labai graziaibutuckinai. Nesuprantu kaip cia apdaila daryta kaklo.
Atsakyti
i-cord arba idiot-cord kaip suprantu wink.gif
Atsakyti