Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės iš interneto

QUOTE(Bitute19 @ 2014 06 23, 13:16)
O kodel galvojate,kad reikia moketi muita?Gavote zinute kazkokia,kad reikes moketi?As paprasyiu,kad ant siuntinio mazesne suma nurodytu:)

Sveikos, jungiuosi prie jūsų temos. Mano suknelė jau atkeliavusi iš lightinthebox.com. Esu labai patenkinta, viskas būtų idealu, tik yra mažytis juodas taškelis suknelės priekyje, kuris neišsivalo. Na, bet kaip nors užmaskuosiu jį, tarp klosčių nesimato.

Dėl muito, tai kad ir prašote nurodyti mažesnę kainą, muitinėje ne kvailiai dirba - nepatikės. Aš bandžiau taip sužaisti su svečių dovanėlėmis (siunčiausi iš aliexpress.com). Kinietis nurodė 25$, nors realiai sumokėjau 85$, muitinėje sulaikė siuntinį ir paprašė pateikti išrašą iš banko, kad tikrai mokėjau 25$. Kadangi tokio išrašo neturėjau, pasakiau teisybę, kad mokėjau 85$, tada dar teko susimokėti muitinės tarpininkams už dokumentų tvarkymą ir bendroje sumoje gavosi +200Lt doh.gif Būčiau tas dovanėles ir Lietuvoje nusipirkusi, o dar muitinė dvi pakuotes sugadino, tai iš vis nuostolis...

O kai siunčiausi suknelę, buvo galimybė susimokėti papildomą mokestį, kad muitinė net nebetikrintų vertės. Labai džiaugiuosi taip padariusi, nes būčiau turėjusi daug daugiau vargo ir išlaidų.

Mano suknelė internete ir realiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daniellė @ 2014 06 23, 13:22)
Sveikos, jungiuosi prie jūsų temos. Mano suknelė jau atkeliavusi iš lightinthebox.com. Esu labai patenkinta, viskas būtų idealu, tik yra mažytis juodas taškelis suknelės priekyje, kuris neišsivalo. Na, bet kaip nors užmaskuosiu jį, tarp klosčių nesimato.

Dėl muito, tai kad ir prašote nurodyti mažesnę kainą, muitinėje ne kvailiai dirba - nepatikės. Aš bandžiau taip sužaisti su svečių dovanėlėmis (siunčiausi iš aliexpress.com). Kinietis nurodė 25$, nors realiai sumokėjau 85$, muitinėje sulaikė siuntinį ir paprašė pateikti išrašą iš banko, kad tikrai mokėjau 25$. Kadangi tokio išrašo neturėjau, pasakiau teisybę, kad mokėjau 85$, tada dar teko susimokėti muitinės tarpininkams už dokumentų tvarkymą ir bendroje sumoje gavosi +200Lt  doh.gif  Būčiau tas dovanėles ir Lietuvoje nusipirkusi, o dar muitinė dvi pakuotes sugadino, tai iš vis nuostolis...

O kai siunčiausi suknelę, buvo galimybė susimokėti papildomą mokestį, kad muitinė net nebetikrintų vertės. Labai džiaugiuosi taip padariusi, nes būčiau turėjusi daug daugiau vargo ir išlaidų.

Mano suknelė internete ir realiai  ax.gif

Grazi thumbup.gif Pazistama gavo suknele menesio pradzioje ir jokiu muitu nemokejo, man atrodo net nebuvo rasiusi,kad kaina sumazintu.Drauge siuntesi pernai, nieko nemokejo ir nieko nerase. Idomu nuo ko tai priklauso g.gif Gal nuo siuntimo buvo?Paprastu pastu siuncia ar per kurjeri?
Atsakyti
QUOTE(Bitute19 @ 2014 06 23, 14:57)
Grazi  thumbup.gif  Pazistama gavo suknele menesio pradzioje ir jokiu muitu nemokejo, man atrodo net nebuvo rasiusi,kad kaina sumazintu.Drauge siuntesi pernai, nieko nemokejo ir nieko nerase. Idomu nuo ko tai priklauso g.gif  Gal nuo siuntimo buvo?Paprastu pastu siuncia ar per kurjeri?

Aciu smile.gif siunciau per DHL kurjeri, paprastu pastu labai ilgai butu teke laukti ir siaip nerizikavau, nes musu pastas labai nesaugo siuntu, aplamdo, apsauzo..
Cia aisku kaip kuriai pasiseka, bet bent as vertingesnes siuntas tik per kurjerius siunciuosi.
O pastas gal muito ir neuzdeda, tingi vertinti smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif suknelė jau namie bigsmile.gif
Parodysiu vėliau,mažė migdosi nenoriu lyst į miegamą.
Nu mano tie dundukai ne tik kad nesumažino bet dar padidino sumą.Vietoj 255 moketų,paršė 309.Rezultatas muitinei 87 eurai.
Tai kažkiek visą džiaugsmą numušė.
Šiaip suknelė lyg ir tokia pat kaip foto.Mažinti per krūtinę gerokai reiks.Teks akmenukus pritvirtint nes kabo ant 1 plaukelio.Ai dar kabliukai užsegimui yra lotuliukas.gif o kilpučių nima blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gelsvas drugelis @ 2014 06 23, 16:39)
bigsmile.gif suknelė jau namie  bigsmile.gif
Parodysiu vėliau,mažė migdosi nenoriu lyst į miegamą.
Nu mano tie dundukai ne tik kad nesumažino bet dar padidino sumą.Vietoj 255 moketų,paršė 309.Rezultatas muitinei 87 eurai.
Tai kažkiek visą džiaugsmą numušė.
Šiaip suknelė lyg ir tokia pat kaip foto.Mažinti per krūtinę gerokai reiks.Teks akmenukus pritvirtint nes kabo ant 1 plaukelio.Ai dar kabliukai užsegimui yra  lotuliukas.gif o kilpučių nima blink.gif

Kaip smagu, isivaizduoju jusu dziaugsma ir nora pasimatuoti. As ankstesniu temu neskaiciau, gal galima butu nuoroda, kokia turi buti jusu suknele? Ir aisku dar labiau realios foto noretusi smile.gif o siuvotes pagal savo ismatavimus ar rinkotes is pardavejo siulomu dydziu?
Atsakyti
QUOTE(Daniellė @ 2014 06 23, 15:12)
Kaip smagu, isivaizduoju jusu dziaugsma ir nora pasimatuoti. As ankstesniu temu neskaiciau, gal galima butu nuoroda, kokia turi buti jusu suknele? Ir aisku dar labiau realios foto noretusi smile.gif o siuvotes pagal savo ismatavimus ar rinkotes is pardavejo siulomu dydziu?

Siuvausi pagal išmatavimus nes mano labai nestandartine figūra klubai labai platūs o juosmuo siauras.Labai bijojau netilpt todėl dadėjau po pora cm.va juos teks ir siaurinti ax.gif

internete
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gelsvas drugelis: 23 birželio 2014 - 16:50
Kabinau mazdaug mano ugyje kad matytusi koks ilgis,galesiu jauciu su balerinkom lakioti pakabinta aisku nelabai turi vaizda atrodo labai plati per juosmeni :-) nors ir nesu coliuke mirksiukas.gif
user posted image


user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(gelsvas drugelis @ 2014 06 23, 09:05)
Filotijia pasirodyk kokio tipo sukneles ziurineji,kieksupratau dar nesi apsisprendus del vienos ax.gif

Man si grazi,kazka tokio noreciau,bet kaip minejau eisiu per salonus pirmiau ieskot sau tinkamo modeliuko smile.gif kolkas renkuosi ir ziurineju lightinthebox.com ir landubridal.co kiek kur skaiciau sie patikimiausi kolkas smile.gif
user posted image


QUOTE(Bitute19 @ 2014 06 23, 13:16)
Ieskojau pati,skaiciau atsiliepimus, ziurejau ar turi tikru pavyzdziu sukneliu.Taip pat pagal reitinga.tai pasirinkau sita pardaveja,nes radau norima modeli pas ji:)
Papildyta:

Kol kas nieko.Nes pratesiau gaminimo laika 5 dienoms.O kodel galvojate,kad reikia moketi muita?Gavote zinute kazkokia,kad reikes moketi?As paprasyiu,kad ant siuntinio mazesne suma nurodytu:)

Bet ar sutiks jie rasyt,kiek zinau tikrai nevisi sutinka,o kaip ir Daniele minejo,lietuviai nedurni,patikrina,bet manau cia retas atvejis smile.gif

QUOTE(Daniellė @ 2014 06 23, 14:22)
Sveikos, jungiuosi prie jūsų temos. Mano suknelė jau atkeliavusi iš lightinthebox.com. Esu labai patenkinta, viskas būtų idealu, tik yra mažytis juodas taškelis suknelės priekyje, kuris neišsivalo. Na, bet kaip nors užmaskuosiu jį, tarp klosčių nesimato.

Dėl muito, tai kad ir prašote nurodyti mažesnę kainą, muitinėje ne kvailiai dirba - nepatikės. Aš bandžiau taip sužaisti su svečių dovanėlėmis (siunčiausi iš aliexpress.com). Kinietis nurodė 25$, nors realiai sumokėjau 85$, muitinėje sulaikė siuntinį ir paprašė pateikti išrašą iš banko, kad tikrai mokėjau 25$. Kadangi tokio išrašo neturėjau, pasakiau teisybę, kad mokėjau 85$, tada dar teko susimokėti muitinės tarpininkams už dokumentų tvarkymą ir bendroje sumoje gavosi +200Lt  doh.gif  Būčiau tas dovanėles ir Lietuvoje nusipirkusi, o dar muitinė dvi pakuotes sugadino, tai iš vis nuostolis...

O kai siunčiausi suknelę, buvo galimybė susimokėti papildomą mokestį, kad muitinė net nebetikrintų vertės. Labai džiaugiuosi taip padariusi, nes būčiau turėjusi daug daugiau vargo ir išlaidų.

Mano suknelė internete ir realiai  ax.gif

Prasom daugiau apie tai 4u.gif nes as ir galvoju siustis is ten pat smile.gif
O tu pagal ismatavimus siuvaisi,ar ten perki pagal dydi?

QUOTE(gelsvas drugelis @ 2014 06 23, 16:39)
bigsmile.gif suknelė jau namie  bigsmile.gif
Parodysiu vėliau,mažė migdosi nenoriu lyst į miegamą.
Nu mano tie dundukai ne tik kad nesumažino bet dar padidino sumą.Vietoj 255 moketų,paršė 309.Rezultatas muitinei 87 eurai.
Tai kažkiek visą džiaugsmą numušė.
Šiaip suknelė lyg ir tokia pat kaip foto.Mažinti per krūtinę gerokai reiks.Teks akmenukus pritvirtint nes kabo ant 1 plaukelio.Ai dar kabliukai užsegimui yra  lotuliukas.gif o kilpučių nima blink.gif

Primink is kur tu sakeisi? Ir labai sunku pasakyt kanors,noretume pamatyt suknele ant taves wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filotijia: 23 birželio 2014 - 18:47
butinai kai tik bus galimybe, na ir mb namie kai nebus nusifotkinsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Filotijia @ 2014 06 23, 17:44)
Primink is kur tu sakeisi? Ir labai sunku pasakyt kanors,noretume pamatyt suknele ant taves wink.gif

iš čia
Atsakyti
QUOTE(gelsvas drugelis @ 2014 06 23, 18:23)
Kabinau mazdaug mano ugyje kad matytusi koks ilgis,galesiu jauciu su balerinkom lakioti pakabinta aisku nelabai turi vaizda atrodo labai plati per juosmeni :-) nors ir nesu coliuke  mirksiukas.gif
Vaaau bigsmile.gif Kokia prabangi ir iškilminga. thumbup.gif Didelę vestuvių puotą turėsit? Aš tokios niekad net matavusis nesu, visai įdomu dabar pasidarė cool.gif


QUOTE(Filotijia @ 2014 06 23, 19:44)
Prasom daugiau apie tai  4u.gif nes as ir galvoju siustis is ten pat smile.gif
O tu pagal ismatavimus siuvaisi,ar ten perki pagal dydi?
Užsakinėjant leido pažymėti varnelę, kad noriu iš anksto sumokėti visus mokesčius ir tuomet jie jau daugiau nemuitins. Neįsivaizduoju, kaip lietuviškai normaliai išversti biggrin.gif
Realiai suknelės kaina susidėjo iš trijų dalių:
Subtotal(1 item):USD $ 127.99
Shipping Charges & Insurance:USD $ 30.89
(+) Duty and Tax:USD $ 23.83
Manau, kad tikrai daugiau negu 24$ būčiau sumokėjusi muitinei, o dabar viską iš anksto pasidariau ir ramiai laukiau. Beje, shippinau į Angliją, nes daug pigiau buvo. Iš ten giminės jau persiuntė man į Lietuvą.
Ėmiau jų siūlomą 2 dydį, pagal išmatavimus atitiko, o kol sulaukiau, tai ir šiek tiek laisvoka suknelė ax.gif Bet laikosi, nenukris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daniellė @ 2014 06 23, 23:06)

Užsakinėjant leido pažymėti varnelę, kad noriu iš anksto sumokėti visus mokesčius ir tuomet jie jau daugiau nemuitins. Neįsivaizduoju, kaip lietuviškai normaliai išversti  biggrin.gif 
Realiai suknelės kaina susidėjo iš trijų dalių:
Subtotal(1 item):USD  $ 127.99
Shipping Charges & Insurance:USD  $ 30.89
(+) Duty and Tax:USD  $ 23.83
Manau, kad tikrai daugiau negu 24$ būčiau sumokėjusi muitinei, o dabar viską iš anksto pasidariau ir ramiai laukiau. Beje, shippinau į Angliją, nes daug pigiau buvo. Iš ten giminės jau persiuntė man į Lietuvą.
Ėmiau jų siūlomą 2 dydį, pagal išmatavimus atitiko, o kol sulaukiau, tai ir šiek tiek laisvoka suknelė  ax.gif  Bet laikosi, nenukris  biggrin.gif

Tai man lietuviskai ir nereikia,sakyk angliskai mirksiukas.gif
As irgi siusiuos I airija is ten persius I lietuva smile.gif o DHL neuzsiprase dar extra kazko,nes as jau siunciausi is lightinthe box,tai man po kiek laiko parejo saskaita is DHL dar uzkaska susimoket,bet nemokejau rolleyes.gif g.gif
Atsakyti