Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės iš interneto

QUOTE(Filotijia @ 2014 06 23, 23:14)
Tai man lietuviskai ir nereikia,sakyk angliskai  mirksiukas.gif
As irgi siusiuos I airija is ten persius I lietuva smile.gif o DHL neuzsiprase dar extra kazko,nes as jau siunciausi is lightinthe box,tai man po kiek laiko parejo saskaita is DHL dar uzkaska susimoket,bet nemokejau  rolleyes.gif  g.gif

Va, ką rašo "Orders shipped to EU countries are subject to duties & taxes. There will be no additional charges due upon delivery.". Nieko daugiau neprašė, kiek pervedžiau darydama užsakymą, tiek. Apskritai, aš mokėjau iš lt kortelės, o shippinau į Angliją, nors jie reikalauja, kad billing ir shipping adresai būtų vienodi. Bet skenavau kiniečiui savo paso ir banko kortelės kopijas (viską uždengusi, tik kad vardas ir pavardė matytųsi) ir patikėjo, patvirtino užsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Daniellė @ 2014 06 23, 21:06)
Vaaau  bigsmile.gif  Kokia prabangi ir iškilminga. thumbup.gif  Didelę vestuvių puotą turėsit? Aš tokios niekad net matavusis nesu, visai įdomu dabar pasidarė  cool.gif

Ispradziu neziurejau ir as i tokias ziurinejau paprastuciu.Bet viena drauge sako rinkis pacia graziausia kokios tik noretusi,nes teki tai tik viena karta nebus daugiau progu pasipuost tokiom suknelemis.Va as ir pagalvojau,kodel gi nepabut graziai viena karta mirksiukas.gif :-)
Na o svente bus nedidele 20-25 suauge ir vaiku kokie 8.
Atsakyti
QUOTE(gelsvas drugelis @ 2014 06 23, 23:55)
Ispradziu neziurejau ir as i tokias ziurinejau paprastuciu.Bet viena drauge sako rinkis pacia graziausia kokios tik noretusi,nes teki tai tik viena karta nebus daugiau progu pasipuost tokiom suknelemis.Va as ir pagalvojau,kodel gi nepabut graziai viena karta  mirksiukas.gif :-)
Na o svente bus nedidele 20-25 suauge ir vaiku kokie 8.

Teisingai drauge patare. Ir as nekreipiauu demesio i kiitu nuomones ir komentarus, o issirinkau kas man labiausiai patiko. cool.gif
Tavo suknele ir turi buti tau pati graziausia smile.gif
Atsakyti
paciai save fotografuot nera lengva lotuliukas.gif kokybe sh... bet va kaip ant manes atrodo.Reik pasijonio ir sumazint bus super bigsmile.gif

user posted imageuser posted image



user posted image
Atsakyti
Nu tikrai super 4u.gif labai graziai atrodysit,net nesimato,kad ka reiktu tvarkyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gelsvas drugelis @ 2014 06 24, 09:09)
paciai save fotografuot nera lengva  lotuliukas.gif kokybe sh... bet va kaip ant manes atrodo.Reik pasijonio ir sumazint bus super bigsmile.gif

turiu omenyje nuotraukas ,ne suknele. ax.gif
sukneles kokybe ivertinciau 4,5 is 5 zvaigzduciu
Papildyta:
QUOTE(Filotijia @ 2014 06 24, 10:18)
Nu tikrai super  4u.gif labai graziai atrodysit,net nesimato,kad ka reiktu tvarkyt  mirksiukas.gif

aciu,labai dziaugiuosi surizikavus.
reikia pasiaurint kad nepamesti (.)(.) rolleyes.gif ir liemenuka kazkoki reikia,nors su liemenuku gal jau ir siaurint nereiks g.gif zodziu bus matyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gelsvas drugelis: 24 birželio 2014 - 11:39
QUOTE(gelsvas drugelis @ 2014 06 24, 12:43)
reikia pasiaurint kad nepamesti (.)(.)  rolleyes.gif ir liemenuka kazkoki reikia,nors su liemenuku gal jau ir siaurint nereiks g.gif zodziu bus matyti.

O tu tikrai pabandyk su liemenele, kad ir paprasta, jei neturi be petneseliu ir gal viskas ok bus smile.gif nes dabar tai super atrodo, tikrai nepasakyciau, kad kazka siaurinti reiktu. Busi su aukstakulniais ar balerinom?
Papildyta:
As labai norejau garterio, na kaip korseto, jau buvau VS toki grozi nusiziurejus, su prisegamom kojinem, mmm wub.gif bet gerai, kad kol svarsciau suknele atejo, pasirodo, ten viskas pakietinta ir sutvirtinta, paprastos liemeneles uztenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daniellė @ 2014 06 24, 15:27)
O tu tikrai pabandyk su liemenele, kad ir paprasta, jei neturi be petneseliu ir gal viskas ok bus smile.gif nes dabar tai super atrodo, tikrai nepasakyciau, kad kazka siaurinti reiktu. Busi su aukstakulniais ar balerinom?
Papildyta:
As labai norejau garterio, na kaip korseto, jau buvau VS toki grozi nusiziurejus, su prisegamom kojinem, mmm  wub.gif  bet gerai, kad kol svarsciau suknele atejo, pasirodo, ten viskas pakietinta ir sutvirtinta, paprastos liemeneles uztenka smile.gif

Nezinau kaip bus paskiau kai sutvarkysiu,uzsidesiupasijoni ir liemenuka, gal kazkiek pakils,bet vakar su 9cm.kablu buvo perfekt,o basai voliojos ant zemes. g.gif Atpratus nuo kabluku bujau kad isejus is baznycios jau koju nejausiu,reik kazka su platforma pasidairyt. g.gif


taip jos visos manau jau eina su pakietinimaisir dratais tais,sakyciau net kietas liemenukas isiutas rolleyes.gif

o del siaurinimo-paskutinej foto matosi kad laisvai ore medziaga kabo ant krutines,isiziurek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gelsvas drugelis @ 2014 06 24, 18:35)
siaurinimo-paskutinej foto matosi kad laisvai ore medziaga kabo ant krutines,isiziurek blush2.gif

Tikrai, matau, kad laisva ten. Bet gražiai šiaip ta kieta krūtinė išformuota, natūraliai atrodo. Pasitaiko tokių suknelių, kur bumbulai vietoj krūtinės. Kad ir Valančiūn(ie)ės man krūtinė negražiai atrodė, kaip prikibdyta.

Mano bateliai wub.gif

user posted image

Irgi internetu pirkau, bijojau dėl aukščio (10 cm), bet labai patogūs, manau, kad išvaikščiosiu iki vakaro.
Atsakyti
QUOTE(Daniellė @ 2014 06 24, 16:47)
Kad ir Valančiūn(ie)ės man krūtinė negražiai atrodė, kaip prikibdyta.

Mano bateliai  wub.gif


Nulindau i google paziuret,tikrai negraziai atrode,ir super per aukstai kazkaip g.gif

batukai grazus tavo thumbup.gif 10cm.tikrai neatlaikyciau visos sventes doh.gif mano einamiausi kulniukai 3-4cm. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gelsvas drugelis @ 2014 06 24, 18:30)
Nulindau i google paziuret,tikrai negraziai atrode,ir super per aukstai kazkaip g.gif

batukai grazus tavo thumbup.gif 10cm.tikrai neatlaikyciau visos sventes doh.gif mano einamiausi kulniukai 3-4cm.  smile.gif

Labai grazi jusu suknele ir jums tinka 4u.gif O dar kai nuometa isisegsite ir sukuosena su makijazu padarys bus super mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute19 @ 2014 06 24, 21:49)
Labai grazi jusu suknele ir jums tinka 4u.gif  O dar kai nuometa isisegsite ir sukuosena su makijazu padarys bus super mirksiukas.gif

Ačiū wub.gif
Kas girdėt pas tave?
Atsakyti