Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis

Galiu pasakyti, kad tai tikrai totoriu ar karaimu patiekalas... Laabai skanus essen.gif Zinau Kaune, kur galima nusipirkti thumbup.gif Na, jie ten buna kaip pagaliukai, galima pasiklaust ir del "pasageles" . rolleyes.gif
Atsakyti
Itariu,kad receptelis ten mano idetas wink.gif ,pagal ji as ir dariau simtalapi.Skonis neuzmirstamas,bet darbo,tai doh.gif blink.gif wacko.gif .Bet kuriuo atveju,jei megstat simtalapi taip kaip as,tai daryti verta,nes kiekis gaunasi ispudingas.As dariau Kaledoms,istirpo jis zaibiskai,o tikejausi,kad liks dar man vienai pasmaguriauti... mad.gif
Atsakyti
O ar galima kuo nors pakeisti razinas g.gif
Atsakyti
Razinu galima is viso nedeti...
Atsakyti
QUOTE (ulaa @ 2004 08 14, 13:40)
Razinu galima is viso nedeti...

bet siaip razinu ten turi buti wink.gif o ka, kas nors is jusu ju nemegsta? g.gif
Atsakyti
o kas zinot kur Vilniuje pirkti? maciau tik Iki, bet su sviezumu tai turbut ten bus problemu... g.gif
Atsakyti
Radau tema apie simtalapi ir baisiai rankos panizo pasisakyt. rolleyes.gif
Tai va, simtalapis yra totoriu nacionalinis patiekalas. Darbo prie jo zinoma daug, bet kai jau ant stalo pakliuva, tai dazniausiai yra pirmas isgraibstomas, na bent jau zmones taip kalba. Jam pagaminti jokio specialaus irenginio nereikia, bet praktiskai butina gaminti dviese,nes taip patogiau teslos lapus ant stalo istempti.
Pati ji kepiau tik karta, nes pas mus daug kas giminej kepa, tai neapsimoka vienai vargti. Parduotuvinio ragauti neteko,bet vaizdas kazkodel ir nevilioja nusipirkti.
Tuo labiau ir kaina didoka 20lt/ kg.
Jei noretumet kada tikro totorisko simtalapio, tai galit uzsisakyt Kaune tel.: 716885
Nenoriu girti, bet nuosirdziai sakau, bus ir pigiau (15lt/kg) ir skaniau.
Atsakyti
Dabar pasirodysiu nekaip bet man visai nepatinka simtalapis nors ragavau ta tikraji neparduotuvini ir visiems labai patiko o vat man isvis ne blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Zanetux @ 2004 08 14, 16:44)
bet siaip razinu ten turi buti wink.gif o ka, kas nors is jusu ju nemegsta? g.gif

Taip as ju nemegstu laugh.gif
Atsakyti
as irgi laugh.gif
Atsakyti
Aš jį irgi gaminau,bet vyras sako,kad neapsimoka.Gavos labai skanus,bet darbo tikrai daug,o suvalgėm per 10 minučių.
Atsakyti
Skaniau tai tikrai, bet ir kaloriju daug daugiau rolleyes.gif
Atsakyti