Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis

paziurejau recepta ir pagalvojau, gal butu imanoma pasigaminti ji is Mantingos mielines sluoksniuotos teslos?? ja ploniau iskociojus truputi aptepus sviestuku is vidines puses, uzdejus ta idara ir suvyniojus ?

asiku, ne toks skanus, akip tikrasis gautusi, bet vis ne parduotuvinis:)

tik vat tesla ten nesaldi....

Bea, klausiu kaip patyrusios kulinares nuomones smile.gif

Atsakyti
Kaip gali nepatikti tikras šimtalapis.......nors gal?
Mano vyro teta kepa sita pyraga,bet tik visada giminaiciu sventems.Dieve,kaip skanu
essen.gif essen.gif essen.gif
Tik man labai nepatinka,kai mano vyras nugriebia is manes skaniausius to pyrago kasnelius(aguonas su razinomis) gun_bandana.gif
teko man valgyti ir ''parduotuvinius" ,ir bobuciu keptus,bet tikrai skonis skiriasi siaubingai.Anksciau mums pyragus kepdavo tikra totore-budavo pasakiski g.gif
tik tas ,kuris nevalge tikro totoriško pyrago gali sakyti,kad jis neskanus...
Oi kaip jo noreciau dabar...niam niam essen.gif essen.gif essen.gif essen.gif essen.gif essen.gif essen.gif essen.gif essen.gif :



Atsakyti
uj... kiek seiliu susikaupe... koks skonis nerealus to simtalapio... thumbup.gif
noriu biggrin.gif blink.gif
Atsakyti
Taip ir tįsta seilės apie šimtalapį skaitant. Pati jo kepti nesirįžtu, nes ir laiko tam neturiu, bet jeigu žinočiau, kas galėtų iškepti Vilniuje - būčiau nuolatinė klientė. Būkit žmonės, rekomenduokit ką nors iš Vilniaus šimtalapių kepėjų (tik tikrų), nes parduotuviniai - fe, o taip norisi. essen.gif
Atsakyti
QUOTE(mama39 @ 2005 03 04, 23:58)
Oi kaip jo noreciau dabar...niam niam essen.gif  essen.gif  essen.gif  essen.gif  essen.gif  essen.gif  essen.gif  essen.gif  essen.gif  :

Prisijungiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As simtalapi jau 3 metai uzsisakineju pas tokia moteri. Nu, nerealiai skanus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
oi oi kaip uzsimaniau simtalapio rolleyes.gif as turejau bendradarbe totoriuke, tai jos mama kepdavo simtalapius, tai per visas progas, o kartais ir be progu iskepdavo toki diiiideli diiiideli, labai greit suvalgydavom essen.gif mes aisku ne uz dyka, susimesdavom, bet jau kaip skanu essen.gif Jau pradejau gvildent minti kaip cia jo issikepus g.gif gal reiks bandyt
Atsakyti
Tai ka, negi Vilniuj nera niekur tikro, normalaus simtalapio????Negi nieks nepirkot???
Atsakyti
Gal kas nuotrauka, jei turite, ikeltumet? Ieskojau internete, kaip sitas stebuklas atrodo, bet neradau... o taip noriu pamatyt... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano krikšto mama jau senai kepa šimtalapius smile.gif Jį iškepti galima tik labai patyrus ir turbūt iš kokio 30 karto sad.gif Jei norint jį gerai iškepti-nepatikėsit, kas nematėt, reikia ta blyną padaryti nerealaus plonumo ir tai daroma nekočiojant o ant rankų mėtant. tik tada jisai plonai išsimėto blink.gif O jos šimtalapis skanus, mano mama irgi daug kepė bet jos dar nėr toks, kaip krikšto mamos. tai jei norit bandyt, tai nemačius kokius 56 kartus - neišeis sad.gif 4u.gif

o pirktinis man skanus iš gulbinienės firmos. Jų turėtų būt ir Vilniuje. www.tortai-pyragai.lt jei ka pabandykit mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu Garbera,

Tam kataloge buvau uzklydus www.tortai-pyragai.lt, bet kai pamaciau nuotrauka pagalvojau, kad turbut klaida kokia. doh.gif Tas paveiksliukas man simtalapio neprimine, na as isvis tada simtalapio nei macius, nei ragavus...turbut daug praradus biggrin.gif Bet dabar isivaiduosiu apie ka cia kalbat.

O kodel jis vadinamas simtalapiu, jei recepte tik 6 lapai? Ar seniau juos darydavo is 100 lapu? doh.gif na tiesiog idomu ax.gif
Atsakyti
šimtalapis daromas nesvarbu iš kelių lapų, bet jis yra sukamas kaip vyniotinis todėl tu lapų, kai pjauni atyrodo labai daug, man atrodo nuo to tas pavadinimas. o siaip jis suvyniotas kaip vyniotinis ir užsuktas kaip rutulys ax.gif man pvz. gulbinienės tas patinka biggrin.gif , nėr labai riebus, ir patinka kad galiu nusipirkt gabaliuką, o iš tikro tai neišėjęs šimtalapis primena bulką su razinom ir aguonom tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti