Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis

QUOTE(Povila$ @ 2008 12 26, 15:23)
Mums patinka, kai kiekviename sluoksnyje daug aguonu wink.gif
user posted image

O tai cia aguonos ant kiekvieno sluoksnio,ar taip kaip cipciukas sake,tik ant virsutinio viso g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 04 sausio 2009 - 17:18
QUOTE(Neryte @ 2009 01 04, 18:15)
O tai cia aguonos ant kiekvieno sluoksnio,ar taip kaip cipciukas sake,tik ant virsutinio viso  g.gif


Cia ant kiekvieno. Bet kartais kai tingiu visus teplioti, tai dedu tik ant paskutinio, na ant pacio virsutinio. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 01 04, 18:22)
Cia ant kiekvieno. Bet kartais kai tingiu visus teplioti, tai dedu tik ant paskutinio, na ant pacio virsutinio.  bigsmile.gif

Aisku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 03, 02:21)
Buna visur ( parodiju  lotuliukas.gif ), bet nepatariu  schmoll.gif .....issikepk .....pajusi tikro simtalapio skoni !!! wub.gif  wub.gif  wub.gif

radau Jūsų receptuką, bet neradau kur būtų ale karamelė, nes tas šimtalapis kurį aš valgiau, buvo toks nesausas ir apačia lyg su kažkokia karamele padarytas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 04, 20:28)
radau Jūsų  receptuką, bet neradau kur būtų ale karamelė, nes tas šimtalapis kurį aš valgiau, buvo toks nesausas ir apačia lyg su kažkokia karamele padarytas blush2.gif


Jis kai kepa tai ta "karamele" savaime susidaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 01 04, 19:31)
Jis kai kepa tai ta "karamele" savaime susidaro  biggrin.gif

bet kaip taip gali gautis bigsmile.gif
ačiū už tokį greitą atsakymą, vis rezgu mintį ir aš tokį skanėstą pasidaryti blush2.gif tikiuosi kad gausis ir man blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 04 sausio 2009 - 20:01
QUOTE(lotute @ 2009 01 04, 21:00)
ačiū už tokį greitą atsakymą, vis rezgu mintį ir aš tokį skanėstą pasidaryti blush2.gif tikiuosi kad gausis ir man blush2.gif


Zinoma, kad gausis, tik reikia nebijoti bandyti!
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 01 04, 20:01)
Zinoma, kad gausis, tik reikia nebijoti bandyti!

kai padarysiu, būtinai imesiu kas gavosi blush2.gif
Atsakyti
Neseniai ir aš padariau šimtalapį. Baisiai keikiausi, kam jį dariau doh.gif Dariau pagal Cipsiuko receptą, atrodo dariau lygiai taip pat, bet... doh.gif Visų pirma nesigirdėjo man tų oro puslelių pokštelėjimo. Na gal kaškiek girėjosi, kai rankas su riebalais pasitepdavau. Visos bėdos prasidėjo, kai reikėjo ištampyt. Plyšinėjo tie gabaliukai tampant doh.gif Skylių - n. Pirmą blyną šiaip ne taip su mažai skylių ištampiau, antrą dėjau gabaliukais doh.gif Buvo gaila išmest, tai sulipdžiau šiaip ne taip. Bus matyt koks skonis gausis g.gif , kepa dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiosyte @ 2009 01 05, 17:42)
Neseniai ir aš padariau šimtalapį. Baisiai keikiausi, kam jį dariau doh.gif  Dariau pagal Cipsiuko receptą, atrodo dariau lygiai taip pat, bet... doh.gif  Visų pirma nesigirdėjo man tų oro puslelių pokštelėjimo. Na gal kaškiek girėjosi, kai rankas su riebalais pasitepdavau. Visos bėdos prasidėjo, kai reikėjo ištampyt. Plyšinėjo tie gabaliukai tampant doh.gif  Skylių - n. Pirmą blyną šiaip ne taip su mažai skylių ištampiau, antrą dėjau gabaliukais doh.gif  Buvo gaila išmest, tai sulipdžiau šiaip ne taip. Bus matyt koks skonis gausis g.gif , kepa dar ax.gif


Nieko tokio, jeigu plyso truputi - skonio tikrai nepagadins! tongue.gif
Atsakyti
Man nesprogineje , jei nors truputi buna kietesne tesla , tada ir tamposi prasciau .....kur foto ??? unsure.gif unsure.gif unsure.gif Tiosyte


O as ka tik iskepiau simtalapy be aguonu unsure.gif .......toks buvo dukros prasymas , rytoj bus foto , isvaizda tokia pat , ir karameles per pirsta , ......rytoj bus aisku , kuris skaniau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiosyte @ 2009 01 05, 16:42)
Neseniai ir aš padariau šimtalapį. Baisiai keikiausi, kam jį dariau doh.gif  Dariau pagal Cipsiuko receptą, atrodo dariau lygiai taip pat, bet... doh.gif  Visų pirma nesigirdėjo man tų oro puslelių pokštelėjimo. Na gal kaškiek girėjosi, kai rankas su riebalais pasitepdavau. Visos bėdos prasidėjo, kai reikėjo ištampyt. Plyšinėjo tie gabaliukai tampant doh.gif  Skylių - n. Pirmą blyną šiaip ne taip su mažai skylių ištampiau, antrą dėjau gabaliukais doh.gif  Buvo gaila išmest, tai sulipdžiau šiaip ne taip. Bus matyt koks skonis gausis g.gif , kepa dar ax.gif



QUOTE(cipciukas @ 2009 01 05, 23:58)
Man nesprogineje , jei nors truputi buna kietesne tesla , tada ir tamposi prasciau .....kur foto ??? unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif Tiosyte
O as ka tik iskepiau simtalapy be aguonu  unsure.gif .......toks buvo dukros prasymas , rytoj bus foto , isvaizda tokia pat , ir karameles per pirsta , ......rytoj bus aisku , kuris skaniau  tongue.gif

labai laukiu foto 4u.gif
Atsakyti