Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis

Ojoj koks grozis! Jau per ekrana kvapa uzuodziu... lotuliukas.gif Tik sventes praejo, o jau vel norisi saldumynu, tokius vaizdus pamacius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 06, 10:37)
Skanus velniukstis ..... tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif


Matosi, kad skanus smile.gif nors aš jo ir nesu ragavusi schmoll.gif tik man patiktų su dauuuuuug aguonų biggrin.gif
Atsakyti
Ir man aguonos nemaišo ....bet va dukrytei neeeeeeee schmoll.gif .....lai valgo koki nori biggrin.gif ,....... šį karta labai daug iriso pasidarė , per gerą 1 cm. , ir dar blėkutė pilna wub.gif
Atsakyti
essen.gif cry.gif NORIU!!!
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif na grozis neapsakytas 4u.gif bet man nesigauna sluoksniai cray.gif nors istampiau tesla kaip popierius buvo doh.gif ,tiesa tik kepiau pagal kitoki recepta reiks gal isbandyti jusu recepta blush2.gif . jau taiiiiiiiiiiiiiiippppp noriu verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2009 01 06, 21:53)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  na grozis neapsakytas  4u.gif  bet man nesigauna sluoksniai cray.gif  nors istampiau tesla kaip popierius buvo doh.gif ,tiesa tik kepiau pagal kitoki recepta reiks gal isbandyti jusu recepta blush2.gif . jau taiiiiiiiiiiiiiiippppp noriu  verysad.gif  verysad.gif


Gal pagal ta pati kepem, nes ir man sluoksniai nesigavo g.gif as kepiau pagal toki, kur vaizdziai pavaizduota kaip daryt. Per google radau.
Atsakyti
niuuuu kepsiu ir aš bigsmile.gif ryt susipirksiu produktus ir kibsiu darban smile.gif
tikiuosiu grįšiu tik su fotkėm, o ne su begalybe klausimų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2009 01 06, 11:34)
Koks grazuolis...  wub.gif kada man taip gausis... nu ketvirtadieni bus bandymas.. ziuresim kas gausis...  unsure.gif

aš galvoju savaitgalį meginti daryti blush2.gif

QUOTE(cipciukas @ 2009 01 06, 17:12)
Nebėra grožio  verysad.gif ......suniamniojom.....rodos sūnus vėl prašys , kad kepčiau .....atvažiavo , pamatė ir apsiseilėjo  lotuliukas.gif .....sako " gerai , kad spėjau laiku , o tai šūduką bučiau gavęs "  lotuliukas.gif

Nieko .....trys valandos ir vėl bus ..... mirksiukas.gif

jei nebutų sunku, gal galėtumėt nufotografuoti kaip tie ištampyti lakštai atrodo blush2.gif

QUOTE(violence @ 2009 01 06, 22:30)
niuuuu kepsiu ir aš  bigsmile.gif  ryt susipirksiu produktus ir kibsiu darban smile.gif
tikiuosiu grįšiu tik su fotkėm, o ne su begalybe klausimų biggrin.gif

aš jau vakar pusę susipirkau doh.gif
Atsakyti
Pabandykite pagal mano ......tikrai paprasta , tik zinokite sviesto aš negailiu , jis jame verda kai kepa .

O JUOS TAMPOTE KAI TIE GABALIUKAI TESLOS BUNA GERAI ISKILE ???? g.gif (beveik trigubai ).

As jau idejusi foto , pasiziurek ....tik ten jau visi , vienas ant kito , paruosti vynioti .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 06 sausio 2009 - 22:44
Cipciuk, jus esate pati ziauriausia, siame forume sutikta moteris doh.gif Tiesiog budelis, zudantis su nuotraukomis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 06, 22:43)
Pabandykite pagal mano ......tikrai paprasta , tik zinokite sviesto aš negailiu , jis jame verda kai kepa .

O JUOS TAMPOTE KAI TIE GABALIUKAI TESLOS BUNA GERAI ISKILE ???? g.gif  (beveik trigubai ).

As jau idejusi foto , pasiziurek ....tik ten jau visi , vienas ant kito , paruosti vynioti .

sudėtus vieną ant kito radau 4u.gif
cipsiuk, o tai iš pradžių tą tešlą pakočioji o poto tampai ar kaip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 06, 22:48)
sudėtus vieną ant kito radau  4u.gif
cipsiuk, o tai iš pradžių tą tešlą pakočioji o poto tampai ar kaip? blush2.gif


Stala ištepi gausiai aliejumi ( ne sviestu schmoll.gif ) , ir ant jo dedi gabalėlį pakilusios ir rankomis suformuotos i ( žemaičiu blyna panašų) tešlos gabalėlį, pakočioji 30 cm. blyna , padedi kočėlą ir pradedi tampyti iki laikraščio plonumo ( pirštų galiukais ) , sekantį blyna jau kočioji ant kito paviršiaus ( spintelės) , perkeli i centra ištampyto blyno , ir viskas iš pradžių , perkelti galite susukta ant kočėlo ( aš to nedarau rolleyes.gif ) .

Klauskite jei kas neaišku mirksiukas.gif
Atsakyti