Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis

QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 22:35)
Pusia normos .


Dekui,
O jau buciau is tos puses puse padarius lotuliukas.gif ,isivaizduoju kokio dydzio butu mano mini simtalapis hah.gif
Ir dar vienas klausimas iskilo (jau turbut uzknisau savo klausimais kvailais)
O kepant simtalapi ar reikia ji uzdengti kuo nors,pvz. folija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 07 sausio 2009 - 21:55
QUOTE(Neryte @ 2009 01 07, 21:53)
Dekui,
O jau buciau is tos puses puse padarius  lotuliukas.gif ,isivaizduoju kokio dydzio butu mano mini  simtalapis  hah.gif
Ir dar vienas klausimas iskilo (jau turbut uzknisau savo klausimais kvailais)
O kepant simtalapi ar reikia ji uzdengti kuo nors,pvz. folija?

truputi kai pakepė, aš uždėjau folija 4u.gif buvau garantuota kad neapdegs biggrin.gif , tik draugiškas patarimas nedėk folijos po apačia, man prikibo ir nebeina nuimti blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 07, 21:59)
truputi kai pakepė, aš uždėjau folija 4u.gif buvau garantuota kad neapdegs biggrin.gif , tik draugiškas patarimas nedėk folijos po apačia, man prikibo ir nebeina nuimti  blink.gif  biggrin.gif


Aha, folija prikimba, as isverciu kaip minejau ant folijos, tai prilimpa labai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 07, 21:07)
ačiukas už įvertinimą, man tai pirmas kartas kai tokį dariau, tai ir pirštus nusideginau, bet niekis, svarbu kad labai patenkinta likau savo pirmu blynu  blush2.gif
O formos aš neturiu, tai teko suktis iš padėties ir kepiau bauerio keptuvėj  blush2.gif

Labai super duper! thumbup.gif Šaunuolė! 4u.gif

O dabar dėl miltų smile.gif
Taigi maximoj apart 550D nėr kitokių doh.gif aij, dar radau žirnių ir kukurūzų miltų, bet jie be skaičiukų lotuliukas.gif
Taip pat buvo 4kažkiek smile.gif karališki, bet ant jų lentelės parašyta, kad mieliniams kepiniams tinka 550C ax.gif ryt bandysiu ieškoti būtent tokių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 01 07, 22:25)
Labai super duper!  thumbup.gif Šaunuolė!  4u.gif

O dabar dėl miltų smile.gif
Taigi maximoj apart 550D nėr kitokių  doh.gif aij, dar radau žirnių ir kukurūzų miltų, bet jie be skaičiukų  lotuliukas.gif
Taip pat buvo 4kažkiek smile.gif karališki, bet ant jų lentelės parašyta, kad mieliniams kepiniams tinka 550C ax.gif  ryt bandysiu ieškoti būtent tokių  ax.gif

yra yra, va
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 07, 22:29)
yra yra, va

taigi va va ant tų karališkų ir rašo, kad jie netinka mieliniams g.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 01 07, 22:42)
taigi va va ant tų karališkų ir rašo, kad jie netinka mieliniams  g.gif

bet ant jų rašo 405 D g.gif
aš tai visada berku kauno grūdų "ekstra" jie tikrai tinka, juos ir naudojau ax.gif
Atsakyti
Visi kur 405 tinka šimtalapiuj thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .....maniškis iš " karališkų"
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 23:36)
Visi kur 405 tinka šimtalapiuj  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .....maniškis iš " karališkų"

cipciukas[B] klausimas dar iskili ax.gif kaip iskepa turi atsalti jis formoje ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2009 01 08, 08:17)
cipciukas[B] klausimas dar iskili  ax.gif  kaip iskepa turi atsalti jis formoje ? g.gif


Pagal viską -taip ....bet jei forma neisardoma , o paprasta apvali ir joje niekas netiesta , tai irisas taip sukietėje , kad neatsilupa nuo dugno doh.gif , as isimu karsta ( isverciu ant vienos lekstes , paskui vel grazinu i reikiama padety versdama ant kitos ).
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 08, 08:22)
Pagal viską -taip ....bet jei forma neisardoma , o paprasta apvali ir joje niekas netiesta , tai irisas taip sukietėje , kad neatsilupa nuo dugno doh.gif , as isimu karsta ( isverciu ant vienos lekstes , paskui vel grazinu i reikiama padety versdama ant kitos  ).

supratau aciu labai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 07, 20:57)

Perpjautas  ax.gif
user posted image
skonis gavosi labai panašus į tą kurį valgiau per šventes, tik man nelabai gavosi tas irisinis paplotėlis g.gif



Lotute...

nerealus grozis....
Pasirodo ir kocioti galima ir nereikia tampyti.. nors man tempesi kaip "tampomas" popierius.. trauki uz krasto ir tesla taip ploneja... net nemoku pasakyt. Bandysiu kociot kita karta.

Cipciuk, o kodel tesla reikia tampyti, o ne kocioti? jei jau taip liuksiskai gavosi kociota... tai gal paprasciau kocioti..
Atsakyti