Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis

QUOTE(Chilly @ 2009 01 07, 14:52)
Nemanau, kad tai pagrindine ir lemtinga klaida. As ir visuomet stala tik sviestu tepu, nes taip cipciuko recepte buvo parasyta.
Kai man buvo tokia pati beda cipciukas sake, kad buvo per mazai minkyta tesla. Ji minejo, kad kuo ilgiau tesla minkoma tuo ji tampa elastingesne. As minkiau apie 35 min., bet matyt to buvo per mazai. Itariu, kad ir pas tave ta pati problemele buvo  mirksiukas.gif
Paprasciausiai, uzpilk verdanciu vandeniu ir siek tiek palaikyk  mirksiukas.gif Po kurio laiko nusunk ir sumalk jas.

ačiukas, na katik baigiau minkyti :karšta: einu užplikysiu aguonas ax.gif
Atsakyti
Tai va mano šimtalapis.
Trukinejo biskeli lapeliai, bet skonis nerealus ... skani karamele - kaip karvute ar irisiukai ir kandi ir taip liuksiskas sviesto, karameles skonis..
Pirktinio nesu ragavusi, ir issiplete jis man i sonus biskeli, bet skonis tai liuks liuks liuks.. 4u.gif
Atsakyti
Na jau valanda kepa, ką ten kepa tiksliau verda blink.gif , kaži ar taip ir turi būti? g.gif , tas pyragas tiesiog svieste paskendo, ar taip turi būti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiosyte @ 2009 01 07, 13:47)
O tai gal man tas šimtalapis  nesitampė, nes Cipsiuko recepte parašyta, jog „dedamas ant stalo patepto sviestu ir pradedama tampyti i visas puses“. Aš taip ir dariau - stalą ištepiau sviestu g.gif


Tikrai ne tame esmė schmoll.gif , aš tik pakeiciau sviesta aliejumi , nes kai jis sustingsta paskui prilimpa prie stalo visa šimtalapis , ir sunku būna susukti , bet tai tik dėl patogumo ax.gif ....galite ir sviestu tepti .....

Papildyta:
QUOTE(lotute @ 2009 01 07, 18:40)
Na jau valanda kepa, ką ten kepa tiksliau verda blink.gif , kaži ar taip ir turi būti? g.gif , tas pyragas tiesiog svieste paskendo, ar taip turi būti? blush2.gif


Taip ....viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 18:49)
Tikrai ne tame esmė schmoll.gif  , aš tik pakeiciau sviesta aliejumi , nes kai jis sustingsta paskui prilimpa prie stalo visa šimtalapis , ir sunku būna susukti , bet tai tik dėl patogumo  ax.gif ....galite ir sviestu tepti .....

Papildyta:
Taip ....viskas gerai  thumbup.gif

man jis jau kepa valanda dešimt minučių, kaip paskui bus su sviestu?gal ir kvaili mano klausimai, bet labai nerimauju, matyt per daug sviesto dėjau blush2.gif
Atsakyti
Na , kad jau jam kepti , gal ir gana g.gif .....pas mane jo nelieka schmoll.gif ...ištraukiu iš orkaitės , padedu , ateinu .....o jo jau nebėra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 19:07)
Na , kad jau jam kepti , gal ir gana  g.gif .....pas mane jo nelieka  schmoll.gif ...ištraukiu iš orkaitės , padedu , ateinu .....o jo jau nebėra  unsure.gif

tai traukiu lauk? blush2.gif
Atsakyti
Trauk .....viršus jau gerai apkepias ???? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 19:10)
Trauk .....viršus jau gerai apkepias ???? unsure.gif

viršus apskrudo labai gražiai wub.gif , na ištraukiau, laukiu kol truputi praauš blush2.gif
Atsakyti
Nesuryk viso , nufotkink pirma tongue.gif .....o tai kai kurių BR atima ir sumaumoja niekam neduodami lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tiesa, o kada suprast, kada jis jau iskepes gerai? Nes as pagaliuka smeigiu, ale ten vistiek jis nuo sviesto dregnas buna doh.gif Virsus apskrunda, valanda kepa, ir isjungiu.
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2009 01 07, 20:03)
Tiesa, o kada suprast, kada jis jau iskepes gerai? Nes as pagaliuka smeigiu, ale ten vistiek jis nuo sviesto dregnas buna  doh.gif Virsus apskrunda, valanda kepa, ir isjungiu.

vat vat ir man idomu, aš kepiau apie valanda dvidešimt, kaži ar nebus perkepęs g.gif kitą kartą jaučiu dėsiu mažiau sviesto, nes visas pyragas tiesiog virė jame blush2.gif , einu pjaut ir žiūrėt kas gavosi blush2.gif
Atsakyti