Įkraunama...
Įkraunama...

♥ Šiauliečių namučiai ♥

QUOTE(lllelijaaa @ 2014 06 28, 20:02)
Siandien tai mum nesiseka su rezimu, pietu ismirgojo nuo 12val iki 17 val. O dabar jau piktas kaip velniukas doh.gif  o vakar viskas buvo pagal rezima ir Jonukas buvo lb geros nuotaikos.. nu nieko, stengsimes po truouti i ta rezima ieiti wink.gif


pietu leidziu pamiegot iki 14-14:30, nes 14:30 maitinimas. Po to 16 val. dar pusvalanduka numiega. Jei per pusvalandi neatsikelia, tai stengiuos svelniai zadint. Jau patyriau ka reiskia, kai ilgiau pamiega pietu ar pokaiciuko. Visas ritmas issimusa ir galiausiai ziurek naktiniam miegui vel tik apie vidurnakti nuluzta, plius ta diena ir dar sekancia diena erzelioja. Man sitam rezime svarbiausi principai atrodo sitie: pietus 11:30, pietu miegas 12-14/14:30, trumpas poilsis 16 val. ir migdymo naktiniam miegui pradzia 19 val. Visa kita gali buti, gali nebuti arba vykti su didesnem ar mazesnem paklaidom.
Atsakyti
QUOTE(vovevike @ 2014 06 28, 22:26)
pietu leidziu pamiegot iki 14-14:30, nes 14:30 maitinimas. Po to 16 val. dar pusvalanduka numiega. Jei per pusvalandi neatsikelia, tai stengiuos svelniai zadint. Jau patyriau ka reiskia, kai ilgiau pamiega pietu ar pokaiciuko. Visas ritmas issimusa ir galiausiai ziurek naktiniam miegui vel tik apie vidurnakti nuluzta, plius ta diena ir dar sekancia diena erzelioja. Man sitam rezime svarbiausi principai atrodo sitie: pietus 11:30, pietu miegas 12-14/14:30, trumpas poilsis 16 val. ir migdymo naktiniam miegui pradzia 19 val. Visa kita gali buti, gali nebuti arba vykti su didesnem ar mazesnem paklaidom.

Griežtai nuo pat mažens palaikai biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
as tai savojo nezadinu niekada na nebent reikia lotuliukas.gif tai miega jis ir niekas nesikeicia nuo to ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vovevike @ 2014 06 28, 22:26)
pietu leidziu pamiegot iki 14-14:30 4u.gif , nes 14:30 maitinimas. Po to 16 val. dar pusvalanduka numiega. Jei per pusvalandi neatsikelia, tai stengiuos svelniai zadint. Jau patyriau ka reiskia, kai ilgiau pamiega pietu ar pokaiciuko. Visas ritmas issimusa ir galiausiai ziurek naktiniam miegui vel tik apie vidurnakti nuluzta, plius ta diena ir dar sekancia diena erzelioja. Man sitam rezime svarbiausi principai atrodo sitie: pietus 11:30, pietu miegas 12-14/14:30, trumpas poilsis 16 val. ir migdymo naktiniam miegui pradzia 19 val. Visa kita gali buti, gali nebuti arba vykti su didesnem ar mazesnem paklaidom.

Jo ir mane sitie principai atrodo svarbiausi, tik su 16val trunpu miegu mum neiseina nes jis kai uzmiega 12val tai or pramiega viska biggrin.gif


Labas rytas 4u.gif

Miliuks, o kaio tau sekasi taikyti ta rezima?
Atsakyti
QUOTE(dimutee @ 2014 06 28, 10:07)
Manasis 6val nulūžo kėlės apie 8, o 9 piktas pasidarė, akis trint pradėjo tai užlaužiau šiaip ne taip. Pati sėdžiu su skaudančia galva, kava geriu ir tikiuos, kad atslūgs skausmas  unsure.gif

Beje norim pasidalint džiaugsmu ir pasigirt ax.gif Vakar prasikalė 4tas dantukas, viršuj kitas iltinukas  wub.gif  bus mano vampyriukas  lotuliukas.gif 
ir jau antrą rytą iš eilės rimtą dalykiuką ant puodelio padaro, šiandien net du kartus pasodintas abu kartus padarė  bigsmile.gif

Kokie jus saunuoliai 4u.gif Anksti sodini.
Papildyta:
Vovevike na jus ir saunuoles. Pasmus su rezimu nekas. Dziaugiuos, kad nakti gerai miega. Nenorciau to prarast.
Vakar pupai buvo nemiegadienis. Miegojo vos kelis kart po pusvalanduka ir buvo tikta pikta sirse. Gyzusi teveli pasitiko piktukais. Pasirode visu grazumu. Visa savaite be jo buvo gera mergaite.
Dar pastebejau, nemegsta ji miegot jei sveciu turim.
Atsakyti
QUOTE(Confetele @ 2014 06 29, 12:57)
Vakar pupai buvo nemiegadienis. Miegojo vos kelis kart po pusvalanduka ir buvo tikta pikta sirse. Gyzusi teveli pasitiko piktukais. Pasirode visu grazumu. Visa savaite be jo buvo gera mergaite.
Dar pastebejau, nemegsta ji miegot jei sveciu turim.

Nu ot kokia mergina, norejo pagasdinti tetuka wink.gif)

O mes siandien buvom kryziu kalne, padejom Jonuko kryziu wub.gif ber kaip visada pradejo lietus lyti, kaip man jis nusibodo doh.gif

Man tai visi tie reikalai su puoduku atrodo ziauriai sudetingas dalykas ismokti, bet siaip as planuoju kaip ir Deimante anksti pradeti sodinti wink.gif
Atsakyti
Mes šiandien laikomės grafiko miego, tik va 4 val ne max 30min numigom, o 2val pamiegojom kartu lotuliukas.gif ir dar mažius būtų miegojęs jei būčiau šalia miegojus biggrin.gif kažkaip nepatinka man tokia rutina, nes neišeina išeit kažkur. atrodo vaikas nespėjo atsikelt o vėl eik migdyt, o kur dar tyrelių ir košyčių virimas, dingsta diena nejučia lotuliukas.gif nebent reiks pradėt iš vakaro košytes rytdienai darytis tada bus paprasčiau biggrin.gif
Atsakyti
as dar nesilaikau labai griestai nes mums reikia ir i masazus tai daug derintis,as negaliu taip smulkiai viska suplanuot ax.gif tik stengiuos anksti paguldyt,kad visi mieguciai butu dienos du trumpi 1 ilgesnis,o jau kaip iseina,manau reikia kiekvienai ta ritma atrasti,skirtingi vaikuciai gi negali visi vienodai eiti miegot ir keltis 4u.gif
Atsakyti
Tai tavo mažius jau miega? bigsmile.gif aš savajy tokiu metu kai nulaužiu tai tik pora kartų yra ilgai išmiegojęs. bet visą naktį dar nekliuvo. Vis kelias naktį pora kartų valgyt doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(dimutee @ 2014 06 28, 10:07)
ir jau antrą rytą iš eilės rimtą dalykiuką ant puodelio padaro, šiandien net du kartus pasodintas abu kartus padarė  bigsmile.gif

Saunuolis koks thumbup.gif
skaitau ir baltai pavydžiu - tokie maži vaikiukai ir jau režimo geba laikytis thumbup.gif o mes vis dar vargstam - niekaip neužmigdom nei ryte, nei dieną - užvakar p[avyko šiaip nei taip užmigdyti ~16 val., o va šiandien mano auksas iš vis beveik be dienos miego (pasnūduriavo gal kelis kartus po 10-15 min.) - jokio režimo neįvesi - nemiega ir tiek doh.gif
Atsakyti
dazniausiai miegot einam apie 8h,7 mums siek tiek per anksti smile.gif keliasi apie puse 6 dazniausiai,tai man gan normaliai pavalgo ir dar porai h uzmiega 4u.gif tada iki pietu trumpas pakaitukas buna koks 30-40min pietus buna nuo 1h-4h ir po to dar vienas trumpas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, niu saunuoliai vaikuciai, kurie jau taip sugeba ritmo laikytis thumbup.gif Yra ir pas mus jis sioks toks,tik nebezinau, ka daryti, kad vaikas 5-6 nesikeltu. Ar paguldau ji puse 9, ar puse 11, keliasi taip pat anksti. Mes taip pat apie 8 nusnustam pusvalanduka, tada apie 12 pietu pora valandu, po to apie 5-6 dar pusvalanduka. Tik siandien vaikas issimuso is ritmo, grizinejom is kaimo, tai jis masinoj pusvalandi numigo ir dar pora kartu po pusvalandi. Tai pietu miego nebuvo siandien verysad.gif Bet 20.30 jau uzmigom nakties miegelio.
Atsakyti