Įkraunama...
Įkraunama...

♥ Šiauliečių namučiai ♥

Miliuks, tobulas ritmas tavo vaikiuko smile.gif as net vyrui perskaiciau. sako, tu parasyk, kad mums miega 3-4 kartus per diena po 10-15 min. doh.gif
tam straipsnyje rasoma "Atsibusti pereinant iš vieno miego ciklo į kitą yra normalu. Svarbu yra išmokyti mažylį savarankiškai arba su nedidele jūsų pagalba iš negilaus miego fazės pereiti į gilaus" - bet tai kaip tai padaryti? doh.gif g.gif tame ir esme - maniskis uzminga, bet po 10-15 min prabunda verkdamas kartais net saukdamas, tada as ji uzmigdau (neretai jau ir nebe) - ir vel tas pats. o po 2-3 tokiu pabudimu - viskas - nebemiega ir, priklausomai, nuo to kiek yra pavarges arba pradeda guguoti, arba rekia doh.gif jeigu turit kokiu patarimu ar skaitet kur koki straipsni, kaip padeti vaikui imigti - pasidalinkit ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as-neringa: 29 birželio 2014 - 22:18
Auga vaikuciai, o augdami "lengveja". Mum nuo to tik geriau smile.gif Aisku pasitaiko ir ypac uzsispyrusiu, norinciu, kad mamyte ir tevelis nepamirstu, kad namie kudikis, ane Neringa smile.gif sunku tau patart nematant kaip elgias vaikiukas dienos eigoj. Man sitaip buvo su Gyte, kai ji nustojo naujagimio ritmu gyvent ir miegot po 18-20 val per para. Buvo uzsimanius visai nemiegot, ypac dienom. As nezinau ar cia rezimo deka, ar sutapimas tas pagerejimas vaiko. Ji man pacia pirma diena pradejo nauju taisykliu laikytis. Gal dar pati emiau kiek daugiau ja vargint, visokios mankstos, vartymai, zaidimai, snekinimai. Gi kai tik nemiega taip ir darbuojames mudvi. Anksciau buvau ipratus, kad vaikas daug miega, tai vis bandydavau migdyt, kas virsdavo 10-15 min zuikio miegu, o paskui dudom - tiesiog nebudavo pavargusi. Dabar, kai ji turi daug veiklos ivairios, o ne siaip gulineja, tai ir pati puikiausiai uzmiega. Bet tavo situacija gal visai kitokia.
Siandien buvom pas anyta, lauke nuo pietu iki velaus vakaro. Gyte visa laika pramiegojo, tai visai ne pagal ritma diena praleido. Rezultatas - nakties miego uzmigo 22 val. 1 val. pabudo verkdama, pavalge ir vel uzmigo, o dabar palindus po kaldra maigau telefona, tai girdziu kaip salia dusauja, vis sujuda. Itariu ilgai ponia nemiegos sianakt ir rytoj visa diena man kerstaus uz siandienini grieka. Vat nesilaikyk taisykliu: ir vaikas neramus, nelaimingas, ir as pati busiu visa diena irzli smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Orestukas uzmigo 20.30 ir iki 6.15 miegojo thumbup.gif Jau truputi pazanga daro, vis ne 5 keliasi blush2.gif Nuo pat ryto nuotaikos nera, pliaupia lietus, KADA VASARA ATEIS???
Atsakyti
QUOTE(sky17 @ 2014 06 30, 08:01)
Labas rytas 4u.gif  Orestukas uzmigo 20.30 ir iki 6.15 miegojo thumbup.gif Jau truputi pazanga daro, vis ne 5 keliasi blush2.gif Nuo pat ryto nuotaikos nera, pliaupia lietus, KADA VASARA ATEIS???



Taigi jau buvo... Uzvakar biggrin.gif neuzteko??
Atsakyti
QUOTE(as-neringa @ 2014 06 29, 23:15)
Miliuks, tobulas ritmas tavo vaikiuko smile.gif as net vyrui perskaiciau. sako, tu parasyk, kad mums miega 3-4 kartus per diena po 10-15 min. doh.gif
tam straipsnyje rasoma "Atsibusti pereinant iš vieno miego ciklo į kitą yra normalu. Svarbu yra išmokyti mažylį savarankiškai arba su nedidele jūsų pagalba iš negilaus miego fazės pereiti į gilaus" - bet tai kaip tai padaryti? doh.gif  g.gif  tame ir esme - maniskis uzminga, bet po 10-15 min prabunda verkdamas kartais net saukdamas, tada as ji uzmigdau (neretai jau ir nebe) - ir vel tas pats. o po 2-3 tokiu pabudimu - viskas - nebemiega ir, priklausomai, nuo to kiek yra pavarges arba pradeda guguoti, arba rekia doh.gif jeigu turit kokiu patarimu ar skaitet kur koki straipsni, kaip padeti vaikui imigti - pasidalinkit ax.gif

man su dukra taip buvo,tai zinok niekas nepadejo,tik 3 men kai suejo pradejo naktim ismiegoti ax.gif
Atsakyti
Labas lietingas rytas doh.gif nu kaip nusibodo tas lietus, vasara cia skaitos... doh.gif

Neringa..isivaizduoju kaio tau sunku ir kaip pavargsti tu kai taip nemiega mazius...imk 4u.gif

Brrrr...salta man verysad.gif o dar snd pas dantista tarabanintis su ziogiuku doh.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(vovevike @ 2014 06 30, 08:23)
Taigi jau buvo... Uzvakar biggrin.gif neuzteko??


nu kaip pramušo ant juoko tavo toks išsireiškimas lotuliukas.gif Tai kai toks oras tai įtariu kad mūsų pasimatymo nebus šiandien lotuliukas.gif
Atsakyti
as visai buvau pamirsus apie pasimatyma:D
tas vovevikes pasisakymas ir mane pramuso,vyras sako linksminies nuo pat ryto lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai kai oras nelinksmina tai bent pačios pasilinksminam lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,
pas mus - kaip tropikuose - lyja ir silta biggrin.gif nors tuoj temperatura nukris...
oi, vovevike, pas mus tu prasmingesniu veiklu netruksta (pirmoje dienos puseje), nes antroje, po nepamiegotu pietu, buna piktas kaip sirsius, tada jau sunkiai bet vis vien visa laika kas ka nors su juo veikia doh.gif arba bent jau stengiasi nuramint doh.gif as dar galvoju, gal cia del to, kad MP valgo? todel tankiau valgo, dazniau budinejasi ir tt.
lllelijaaa, kad neskaudetu 4u.gif
Miliuks, mano dukra tai iki 1,5 m naktim kosmariskai miegojo ax.gif
sky17, saunuolis tas tavo Orestukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as-neringa: 30 birželio 2014 - 09:09
Sveikutes smile.gif

tai ka registruojuos ir as tuose vasariskuose namukuose smile.gif o taip noretusi tos vasaros.... kada ateis?

Vovevike gerai cia pasmaikstavo thumbup.gif

nu mes ir dar jokiu rezimu nesilaikom, kaip jau iseina, taip jau miegam :0 bet kadangi nera labai blogai, tai dar rezimu nebus. bet keltis ir mes apie 6 val keliames... bet paskui dar pasnaudziam.

as-neringa mano mergina ir prabudineja, bet jai pavyksta arba paciai uzmigt pasiblaskius arba as truputuka padedu pasupdama. Tavo vaikinas itariu pervargsta, nes jis gi mazas jam miego truksta, ir buna irzlus. Bet kaip cia jam padet g.gif nes pastebejau mano merginai jei nepavyksta uzmigt ilgiau tai ir i sirse pavirsta.


tai ka veikiat mamukai kai toks oras???
Atsakyti
QUOTE(as-neringa @ 2014 06 30, 10:07)
Labas rytas,
pas mus - kaip tropikuose - lyja ir silta biggrin.gif nors tuoj temperatura nukris...
oi, vovevike, pas mus tu prasmingesniu veiklu netruksta (pirmoje dienos puseje), nes antroje, po nepamiegotu pietu, buna piktas kaip sirsius, tada jau sunkiai bet vis vien visa laika kas ka nors su juo veikia doh.gif arba bent jau stengiasi nuramint doh.gif as dar galvoju, gal cia del to, kad MP valgo? todel tankiau valgo, dazniau budinejasi ir tt.
lllelijaaa, kad neskaudetu  4u.gif
Miliuks, mano dukra tai iki 1,5 m naktim kosmariskai miegojo ax.gif
sky17, saunuolis tas tavo Orestukas  thumbup.gif


Nu kad nuo MP neturetu. Sakyciau gal neprivalgo, bet kai taip auga tavo dinozauriukas, tai nuodeme butu tokius niekus pliurpt smile.gif gal tikrai bus seses prigimimo. Bereikia tiketis, kad bus vyras ir anksciau susiims, nereiks pusantru metu kamuotis. O nebandei prasyt kokiu masazu? Gal jam patiktu ir atsipalaiduotu kazkiek. Gi mes vistiek taip nemokam kaip profai. Kiek zinau kazkiek priklauso nemokamu masazu. Pati zadu gydytojos siuntimo prasyt kai bus 3 men. Arba koki baseina palankyt. Nu net nezinau ka daugiau patart. Per pacius zirzenimus vezkit mociutem ar kitiem giminaiciam dabot smile.gif
Atsakyti