Įkraunama...
Įkraunama...

♥ Šiauliečių namučiai ♥

Labas rytas 4u.gif

QUOTE(vovevike @ 2014 06 30, 23:42)
Rasiau 3 metam, nes Gyte darzeli prades lankyt 2,5 m. Jei nerasiu kas 5 menesius su ja pabus, tai i darba neisiu, o jei ka nors sugalvosiu, tai dirbsiu po 2 metu. Bet as tikiuos, kad spesiu pilva isitaisyt iki to laiko smile.gif


Kaip tu mane erzini su pasisakymu, kad tikies pilva įsitaisyti lotuliukas.gif aš irgi noriu! nors ir dabar. Bet vyras nepasirašo ir daryk tu su juo ką nori unsure.gif ir išvis. Nori jis mus į užsienį išsivežti (Airiją ar Angliją) doh.gif o jau užsieny aš tikrai nenoriu būt nėščia, kai jie ten taip aplaidžiai pirmus mėnesius žiūri nes pagal juos viskas normalu.. Mano draugė persileido per juos 2mėn nėščia būdama, nes pagal juos pilvo skausmai ir pakraujavimas normalu..
Papildyta:
Aha, Monika, o kaip tau su išmokom? Juk vistik išlaidos dvigubos..
Atsakyti
QUOTE(vovevike @ 2014 07 01, 00:03)
Taip, tektu 5 men is vyro pajamu gyvent smile.gif bet ner ka daryt.
O tau su dvynukem ne 100% bent pirmus metus?


Ne, viskas taip pat kaip su vienu, tik tiek, kad vyras irgi gali eit tevystes atostogu, kurios bus apmokamos.
Atsakyti
QUOTE(Monika0831_ @ 2014 07 01, 10:39)
Ne, viskas taip pat kaip su vienu, tik tiek, kad vyras irgi gali eit tevystes atostogu, kurios bus apmokamos.


Tai jau gerai, skaityk vyras gali pasiimti vienus metus. Gaus 100proc ir tau žymiai lengviau ir pragyvent gerai. O dar jei chalturkėm vyras moka užsiimt tai papildomai pinigėlių gali užsidirbti karts nuo karto smile.gif žodžiu šaunu, kad vyrui sudaromos sąlygos irgi eiti į vaiko priežiūros atostogas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dimutee @ 2014 07 01, 10:06)
Tai jau gerai, skaityk vyras gali pasiimti vienus metus. Gaus 100proc ir tau žymiai lengviau ir pragyvent gerai. O dar jei chalturkėm vyras moka užsiimt tai papildomai pinigėlių gali užsidirbti karts nuo karto smile.gif žodžiu šaunu, kad vyrui sudaromos sąlygos irgi eiti į vaiko priežiūros atostogas smile.gif


Tai taip, vienus metus ir ims atostogu smile.gif Tik idomiai padaryta, kad po vaiku gimimo galima eiti menesiui atostogu, po to turi grizti i darba ir kai baigiasi nestumo ir gimdymo atostogos tik tada gali iseiti metams tevystes atostogu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monika0831_ @ 2014 07 01, 11:14)
Tai taip, vienus metus ir ims atostogu smile.gif Tik idomiai padaryta, kad po vaiku gimimo galima eiti menesiui atostogu, po to turi grizti i darba ir kai baigiasi nestumo ir gimdymo atostogos tik tada gali iseiti metams tevystes atostogu biggrin.gif

Metams? Ne iki kol mergaitėms sueis metukai? smile.gif Iki kada tau NGA? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dimutee @ 2014 07 01, 10:18)
Metams? Ne iki kol mergaitėms sueis metukai? smile.gif Iki kada tau NGA? smile.gif


Ne, metams laiko pasibaigus NGA. Man NGA iki rugpjucio 25d., nes prisidejo 14d. uz dvynukus.
Zodziu idomi musu sistema smile.gif Kai suzinojau, kad ne kaip uz 2 vaikus moka tai labai pykau, nes visko dvigubai reikia, bet po to susitaikiau su tuo, dar issiaiskinom, kad vyras gali metams iseit ir taip padides pajamos tai nusiraminau. Realiai tai jis dirbs kaip dirbes, nes turi savo imone, bet gali save palikt ant ketvircio etato dirbt, tai tiesiog tas atlyginimas isskaiciuojamas is tos ismokos ir viskas legaliai gaunasi. Siaip gerai, kad pas mus isvis tokia galimybe yra 2-3 metams iseit motinystes atostogu, ne taip kaip uzsieny, kad reikia sukt galva su kuo vaika palikt, nes reikia grizt i darba...
Atsakyti
QUOTE(Monika0831_ @ 2014 07 01, 11:44)
Ne, metams laiko pasibaigus NGA. Man NGA iki rugpjucio 25d., nes prisidejo 14d. uz dvynukus.
Zodziu idomi musu sistema smile.gif Kai suzinojau, kad ne kaip uz 2 vaikus moka tai labai pykau, nes visko dvigubai reikia, bet po to susitaikiau su tuo, dar issiaiskinom, kad vyras gali metams iseit ir taip padides pajamos tai nusiraminau. Realiai tai jis dirbs kaip dirbes, nes turi savo imone, bet gali save palikt ant ketvircio etato dirbt, tai tiesiog tas atlyginimas isskaiciuojamas is tos ismokos ir viskas legaliai gaunasi. Siaip gerai, kad pas mus isvis tokia galimybe yra 2-3 metams iseit motinystes atostogu, ne taip kaip uzsieny, kad reikia sukt galva su kuo vaika palikt, nes reikia grizt i darba...


Taip taip smile.gif Čia yra dyyydžiulis pliusas Lietuvai. Tik dar jei ir mokėtų didesnes pašalpas išvis čiki būtų smile.gif
Nes dabar galvojau kurią čia dieną, kad antrais metais gausiu apie 450lt per mėnesį, kai tuo tarpu mano draugė, kuri yra studentė, socialinę paramą per mėnesį gauna 380lt ar 390lt, tai kažkaip be ryšio.
Atsakyti
sveikos,mano mazius nakti subludijo anksti nuejo miegot ir nakti pabudo puse 1,nepamanu kada taip buvo doh.gif tie masazai visai visa ritma gadina unsure.gif siandien net nenuejom nes ziauriai gimda skauda net vaiko nepanesu verysad.gif
del pinigeliu tai dimute tavo draugei dar gerai as is niekur nieko negaunu,gyvenam tik is vyro algos unsure.gif
Papildyta:
bandysiu vokiskos dietos laikytis,tikiuosi ka nors pamesiu nes kitos visai neblogi rezultatai ax.gif o ir valgyt ten net man per daug atrodo tad neturetu but sunku blush2.gif reik sukust iki fotosesijos lotuliukas.gif
Atsakyti
jinai vaiko neturi, bet gauna - aš tą omeny turiu smile.gif Kad man su vaiku tiek pragyvenimui skiria valstybė, o jai vienai tiek. Na tu negauni nes nedirbai smile.gif čia vėl kitas variantas tongue.gif

tai fotosesiją jau turėjot turėt tongue.gif nukėlėt?
Atsakyti
QUOTE(dimutee @ 2014 07 01, 13:05)
jinai vaiko neturi, bet gauna - aš tą omeny turiu smile.gif Kad man su vaiku tiek pragyvenimui skiria valstybė, o jai vienai tiek. Na tu negauni nes nedirbai smile.gif čia vėl kitas variantas  tongue.gif

tai fotosesiją jau turėjot turėt tongue.gif nukėlėt?

tai jei tu nieko uz vaika negautum tada tau soc mokietu ir tau ir vaikui po tiek smile.gif
jo nukelem del operacijos,ir mano maziaus komplektukas neateina bet sakiau dzin apsieisi be pasipuosimu nes jau ilgai laukiam doh.gif
Atsakyti
Negaučiau smile.gif aš tik lyginau, kad aš pradirbus ir auginanti vaiką antrus metus gausiu 450Lt, o jinai mokinasi ir kadangi tėvai nedirba tai gauna soc.pašalpą tipo po tuos 380 ar 390 Lt.
Esmė tame, kad norėjau pasakyt, jog studentams pragyvent parama tokia pat, kaip minimumą uždirbančių mamų auginančių vaiką smile.gif tai aš dar vyrą turiu, o kiek mamų, kurios vienos augina vaikus.
Atsakyti
Labas,

QUOTE(vovevike @ 2014 06 30, 18:03)
Del vandenuko: nezinau ar sutapimas ar ne, bet kai Gyte pradejo kasdien po truputi vandenuko gaut, tai rugstis nebekyla, o kiek buvo privargta iki tol  doh.gif

zinok, maniskiui irgi nebekyla ir beveik nebeatpilineja, matyt, isaugo, nes vandens neduodu ax.gif
QUOTE(Monika0831_ @ 2014 06 30, 19:41)
, tai dar kol kas to nepajutau, tikiuosi ir napajusiu labai biggrin.gif

kad ir nepajustum 4u.gif
QUOTE(lllelijaaa @ 2014 06 30, 22:14)
Ir sodrai pildet internetu?

as ir internetu mirksiukas.gif
QUOTE(Miliuks @ 2014 07 01, 12:48)
nes ziauriai gimda skauda net vaiko nepanesu  verysad.gif
bandysiu vokiskos dietos laikytis,tikiuosi ka nors pamesiu nes kitos visai neblogi rezultatai  ax.gif

o kodel tau skauda? nereikia pas gydyt?
dieta??? jetau, ir pasitaiko zmoniu, kurie valios turi... ax.gif
ir dar dimutei, vovevikei (ir dar gal kuriai, kuri tyliai pasvajoja), linkiu ilgai netrukus vel pilvukus augint pradet thumbup.gif
dimutee, tai pas mus apskritai neorinetjama i tai, kad daugiau vaikuciu butu - is vis neinvestuojama - nei zaidyklu, nei i kokia parde su vezimu ivaziuosi (isskyrus 4 didziuosius prekybcentrius), su darzeliais is vis nesprendziama ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as-neringa: 01 liepos 2014 - 14:43