Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Labai smagu pas jus sugrįžti. Jau buvo apėmusi abstinencija mirksiukas.gif
Dėkui, peliuk, kad išgydei wub.gif
Atostogauju jau seniai, spėjau ir įdegio pagaut, jau ir į darbą beveik ruošiuos, kiek čia liko iki rugpjūčio doh.gif
Kažkuri anoje temoje rašėte, kad į Apple kursus eis, gal ką naujo ar šiaip įdomaus ... gal pasidalintų... blush2.gif
Atsakyti
Malonu grįžti į jaukius namučius user posted image
Apie pirmokus aš taip pat vis pagalvoju ...
Atsakyti
Sveikos, kas čia per mintys jums apie darbą? Atostogos tik prasideda, ATSIJUNKIME pačios. Aš jau pajutau atostogų kvapą - rytas ramus, plaukai į visas keturias puses išsiraitę. Jėtau, kaip šaunu. Žinoma, oras nelepina (kaip balandžio mėnuo), bet labai geras laikas ilsėtis.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kadangi aš jau trys savaitės atostogauju, tai man išėjimas "į žmones" buvo į naudą biggrin.gif
Šios dienos kursuose mokėmės apie prezi.com. Man tai naujas dalykas, įdomus, bet dar reiktų padirbėt ax.gif
Atsakyti
O aš čia pasiskaičius pabandžiau pažaist su qr kodu. Patiko bigsmile.gif ypač mano sūniukui. Tik kol telefone parsisiunčiau programą tai blink.gif Tikrai galima mokykloj kokius orientacinius suorganizuot biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Priminkit, kaip galima nuskenuotus lapus sukelti į viena dokumentą?
Atsakyti
Sveikos pačios šauniausios pradinukės smile.gif Būsiu nauja Jūsų draugė smile.gif smile.gif blush2.gif Esu visai "nauja" mokytoja... lygiai prieš metus baigiau studijas ir štai ką tik užbaigiau pirmuosius savo mokslo metus... turėjau ketvirtokus, tad teko išlydėti ir juos verysad.gif

O atostogų man jau per daug doh.gif noriu į mokykląąąąąą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 06 28, 17:55)
Sveikos pačios šauniausios pradinukės smile.gif Būsiu nauja Jūsų draugė smile.gif smile.gif  blush2.gif
O atostogų man jau per daug  doh.gif noriu į mokykląąąąąą  biggrin.gif

Sveika prisijungus biggrin.gif
Šypsausi regėdama tavo optimizmą tongue.gif ir prisimenu save prieš trisdešimt metų.... Jei grįžčiau į praeitį, tikrai apie darbą atostogų metu nebegalvočiau ir visą savo energiją atiduočiau tik savo vaikiukams rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2014 06 27, 21:05)
Sveikos 4u.gif
Kadangi aš jau trys savaitės atostogauju, tai man išėjimas "į žmones" buvo į naudą  biggrin.gif
Šios dienos kursuose mokėmės apie prezi.com. Man tai naujas dalykas, įdomus, bet dar reiktų padirbėt  ax.gif

Sveikos atostogaujančios ir jau išsiilgusios darbų!Aš dar noriu pailsėti nuo darbų, nors vis galvoju apie mokyklą...
Būtų labai įdomu išmokt dirbt su Prezi, kažkaip savarankiškai nelabai išeina,nors esu užsiregistravusi. Gal galėtumėt pasidalinti kažkokia mokomąja medžiaga...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(liepsnele2 @ 2014 06 29, 12:30)
Sveikos atostogaujančios ir jau išsiilgusios darbų!Aš dar noriu pailsėti nuo darbų, nors vis galvoju apie mokyklą...
Būtų labai įdomu išmokt dirbt su Prezi, kažkaip savarankiškai nelabai išeina,nors esu užsiregistravusi. Gal galėtumėt pasidalinti kažkokia mokomąja medžiaga...

Man tai praktiškas darbas davė naudos, nežinau ar būtų pavykę vien iš mokomosios medžiagos.
Kiek minėjo, tai sakė youtubėj yra daug įvairių filmukų. Gal jie pagelbės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele2 @ 2014 06 29, 12:30)
Sveikos atostogaujančios ir jau išsiilgusios darbų!Aš dar noriu pailsėti nuo darbų, nors vis galvoju apie mokyklą...
Būtų labai įdomu išmokt dirbt su Prezi, kažkaip savarankiškai nelabai išeina,nors esu užsiregistravusi. Gal galėtumėt pasidalinti kažkokia mokomąja medžiaga...



Sveikutės, vis dar negalinčios atsijungti nuo darbų. Aš taip pat nors ir atostogauju, bet apie darbą galvoju. Nemoku ilsėtis. Atsiųsiu medžiagą darbui su Prezi. Tik prašau labai neplatinti, nes neturiu teisės ja dalintis. Tikiuosi, suprantate, juk ne mano ruošta medžiaga.
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2014 06 29, 16:50)
Sveikos 4u.gif

Man tai praktiškas darbas davė naudos, nežinau ar būtų pavykę vien iš mokomosios medžiagos.
Kiek minėjo, tai sakė youtubėj yra daug įvairių filmukų. Gal jie pagelbės mirksiukas.gif



Man medžiaga buvo labai naudinga, nes mokiausi nuotoliniu būdu. Viskas puikiai pavyko. Jau išsiunčiau į paštą.
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2014 06 26, 20:19)
ačiū, peliuk, nutraukei abstinencijos laiką lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
akis pražiūrėjau laukdama naujos temelės
nors ir lėtai mes čia plepsim, bet man šie plepaliukai -ritualas. įsijungiu kompą ir pirmiausia suku čia thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti