Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(agė-melagė @ 2014 06 28, 21:36)
Sveika prisijungus biggrin.gif
Šypsausi regėdama tavo optimizmą tongue.gif  ir prisimenu save prieš trisdešimt metų.... Jei grįžčiau į praeitį, tikrai apie darbą atostogų metu nebegalvočiau ir visą savo energiją atiduočiau tik savo vaikiukams rolleyes.gif


Turiu ir aš mažą kleckiuką, bet kai vasara tokia nevykus, tai atostogaujam namie ir veiklos taip trūksta smile.gif matyt, dar nesu pavargusi nuo darbo, nes dar tik vienus metelius "atšokau" mokykloje thumbup.gif
Papildyta:
Papasakokite plačiau apie prezi.com 4u.gif įdomu ir man doh.gif
Atsakyti
sveikos naujuose namučiuose,

QUOTE(zuzanele @ 2014 06 27, 22:05)
Šios dienos kursuose mokėmės apie prezi.com. Man tai naujas dalykas, įdomus, bet dar reiktų padirbėt  ax.gif


pernai buvau seminare apie prezi.com. įdomu, naudinga bet nepanaudojau..... sad.gif o dabar jau ir nemokėčiau

QUOTE(zuzanele @ 2014 06 28, 17:18)
Sveikutės 4u.gif
Priminkit, kaip galima nuskenuotus lapus sukelti į viena dokumentą?


pdf binder programėlė
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 06 29, 21:56)
Papasakokite plačiau apie prezi.com  4u.gif  įdomu ir man  doh.gif

Prezi tinkama demonstracijoms ruošti.
Maniškes gali rasti pačioje puslapio apačioje čia
http://vilma-manouzrasai.blogspot.com/
Daryti jas visai paprasta, skaitai nurodymus ir viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 30 birželio 2014 - 07:53
QUOTE(agė-melagė @ 2014 06 30, 07:52)
Prezi tinkama demonstracijoms ruošti.
Maniškes gali rasti pačioje puslapio apačioje čia
http://vilma-manouzrasai.blogspot.com/
Daryti jas visai paprasta, skaitai nurodymus ir viskas.


Ačiū, būtinai paanalizuosiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 06 30, 13:57)
Ačiū, būtinai paanalizuosiu smile.gif

Wow... peržiūrėjau, kokie "faini" darbeliai... o gal žinote kur reikia rasti informaciją, kaip tokį darbelį sukurti? internete randu tik angliškai... 4u.gif
Atsakyti
Labas, kadangi orai nelepina, užsukam čia pioneer.gif
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 06 28, 16:55)
Sveikos pačios šauniausios pradinukės smile.gif Būsiu nauja Jūsų draugė smile.gif smile.gif  blush2.gif Esu visai "nauja" mokytoja... lygiai prieš metus baigiau studijas ir štai ką tik užbaigiau pirmuosius savo mokslo metus... turėjau ketvirtokus, tad teko išlydėti ir juos  verysad.gif

Sveika, smagu, kad gretos didėja. Reikia „prirašyti“ biggrin.gif drinks_cheers.gif .

QUOTE(alaizy @ 2014 06 29, 21:57)
........................
pdf binder programėlė

O aš noriu, sakykim, iš dokumento (jame pvz. 5 lapai pdf) paskutinį lapą pakeisti kitu. Kaip tada?
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2014 06 30, 16:04)
Sveika, smagu, kad gretos didėja. Reikia „prirašyti“  biggrin.gif  drinks_cheers.gif .
O aš noriu, sakykim, iš dokumento (jame pvz. 5 lapai pdf) paskutinį lapą pakeisti kitu. Kaip tada?


turėk juos viename aplanke sukeltus, tuomet kokius norėsi lapus pažymėsi ir sukels.
Atsakyti
laba
gal turite asmeninių privalumų sąrašo rašymo pavyzdį? (labai reikia...)
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2014 06 30, 14:04)
Labas, kadangi orai nelepina, užsukam čia pioneer.gif

Sveika, smagu, kad gretos didėja. Reikia „prirašyti“  biggrin.gif  drinks_cheers.gif .
O aš noriu, sakykim, iš dokumento (jame pvz. 5 lapai pdf) paskutinį lapą pakeisti kitu. Kaip tada?


O kaip pas Jus vyksta tie prirašymai? biggrin.gif drinks_cheers.gif

Išties, lauke oras visai nelepina, tad kimbu į darbus ir pradedu ruoštis rugsėjui... plakatai, užduotys, skaidrės įvairioms pamokoms ir t.t ir t.t... g.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuko_mama @ 2014 07 01, 09:27)
laba
gal turite asmeninių privalumų sąrašo rašymo pavyzdį? (labai reikia...)

Sveiki,
O kam tai būtų naudojama? Pirmą kartą girdžiu apie tokį sąrašą... Matyt atsilikusi...
Atsakyti
Sveika,
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 07 01, 09:46)
O kaip pas Jus vyksta tie prirašymai?  biggrin.gif  drinks_cheers.gif

.......................................

„neimk į galvą“ šio parašymo. Tiesiog smagu, kai jaunas ir naujas žmogus „įneša šarmo“ ir naujovių gathering.gif . O jei dar pasidalinsi savo vasaros n.d., tai puikumėlis. clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 07 01, 11:46)

Išties, lauke oras visai nelepina, tad kimbu į darbus ir pradedu ruoštis rugsėjui... plakatai, užduotys, skaidrės įvairioms pamokoms ir t.t ir t.t...  g.gif

schmoll.gif Taip nesveika.Atotogos turi būti skirtos poilsiui smile.gif Juk nuvarytus arklius nušauna. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2014 06 30, 15:00)
Wow... peržiūrėjau, kokie "faini" darbeliai... o gal žinote kur reikia rasti informaciją, kaip tokį darbelį sukurti? internete randu tik angliškai... 4u.gif

Ką čia turi galvoj? Prezi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 01 liepos 2014 - 10:25