Įkraunama...
Įkraunama...

Mažoka vaisiaus vandenų

Sveikutes 4u.gif
Pirmadieni per apsilankyma pas savo gyd. gavau siuntima i antakalnio klinikas del vandenuku bei del auksto kraujospudzio. Tai teko paguleti klinikuose. Del vandenu mane nuramino, nes pasirode, kad ju nera taip mazai, kaip nustate poliklinikoje, tai pat gavau vaistuku nuo auksto kraujospudzio.
Antakalnyje gyd. paasikino, kad labai daznai per prastesnius echoskopus negali pamatyti visu vandenuku. Todel visoms, kurioms nustate maza kieki vandenu, patariu prasyti siuntimo i antakalnio klinikas mirksiukas.gif Ten yra galimybes gerai apziureti busimas mamytes ir vaikeliui 4u.gif nes stresas nestuke.gif ne i nauda mirksiukas.gif

Sekmes visoms auginant pilvukus 4u.gif
Atsakyti
ziuriu, kad jus cia indeksais kazkokiais naudojates, apie 20... o mano lapelyje parasyta, kad 18+17+24+0 (nu kazkas tokio, mintinai nepamenu), ir is viso neva vandenu 56. Gydytoja sake, kad per mazai, todel busiu sekama kasdien toliau, matuojami vaisiaus tonai (gimdymo veikla lyg ir prasideda, bet labai is leto, todel esu dienos stacionare, rytais atvaziuoju, pamatuoja ten toniukus, mano spaudima , ir pan, tada paleidzia namo).

Niekur nerandu tu normu, lenteliu kazkokiu, tik indeksus, o pas mane jis neparasytas. g.gif nera kokiu kitokiu dydziu? wink.gif

P.s. man be poros dienu 38 sav, gimdyti galiu bet kuria minute- sitas guodzia, tik nepaklausiau, kaip man atskirt, jei pvz nakti vaikiukui kazkas negerai butu... nes paziuri mane tik rytais.
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 08 24, 16:12)
ziuriu, kad jus cia indeksais kazkokiais naudojates, apie 20... o mano lapelyje parasyta, kad 18+17+24+0 (nu kazkas tokio, mintinai nepamenu), ir is viso neva vandenu 56. Gydytoja sake, kad per mazai, todel busiu sekama kasdien toliau, matuojami vaisiaus tonai (gimdymo veikla lyg ir prasideda, bet labai is leto, todel esu dienos stacionare, rytais atvaziuoju, pamatuoja ten toniukus, mano spaudima , ir pan, tada paleidzia namo).

Niekur nerandu tu normu, lenteliu kazkokiu, tik indeksus, o pas mane jis neparasytas.  g.gif  nera kokiu kitokiu dydziu? wink.gif

P.s. man be poros dienu 38 sav, gimdyti galiu bet kuria minute- sitas guodzia, tik nepaklausiau, kaip man atskirt, jei pvz nakti vaikiukui kazkas negerai butu... nes paziuri mane tik rytais.


Sveikutė,
Man irgi vandenų buvo mažai, todėl į nėštumo galą ažiuodavau dažnai tikrinti leliuko tonusiukų. Tą matau darai ir tu. Liko nedaug-su tuo ir sveikinu, sveikinu ,kad greit pamatysi savo mažyliuką ar mažyliukę. Dėl tavo abejonių jei kas naktį atsitiktų-na jaustum pokyčius, tarkim judesiai stiprūs būtų ir važiuk į ligoninę pasitikrint. Bet-daug daug optimizmo linkiu ir lengvo gimdymo bei nepakartojamo susitikimo su stebukliuku.
O dė normų-man irgi klinikose ir II ligoninej skirtingus skaičius rašydavo. Gal čia aparatai skirtingi.
Sėkmės
Atsakyti
Man vakar irgi darė echoskopą, taip pat nustatė, kad mažoka vandenų, bet gydytoja nieko nepaminėjo, kad tai rimta, tik liepė daugiau mineralinio negazuoto vandens gerti (ne mažiau kaip 1,5 L per dieną) ir daug džiovintų vaisių, riešutų valgyti (kažką panašaus kaip tas studentų mišinys, tik sakė pačiai pasidaryt, nes parduotuvėse visas šiukšles sudeda). Bet kai paskaičiau čia besilaukiančių mamyčių patyrimus, tai kažkaip neramu pasidarė.
Atsakyti
Sveikutes, man pries pora savaiciu darant echo irgi pasake, kad vandenu randa maziau, nei turetu ju buti. Vakar vel dare echo, visgi maziau nei norma. Kokia norma as nezinau. Dabar sake kartos echo kas dvi savaites.
Perskaiciau visa temute ir nusiraminau, ir nelabai. Dziugu, kad daugumai viskas gerai baigesi, bet kol man paciai gerai nesibaigs, labai neramu. Eisiu gerti vandens ir vaikscioti po lauka. Parasysiu, kaip man sekesi toliau. Sekmes visoms! Laikykites! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridyte: 14 sausio 2010 - 10:09
na parasysiu pakarotinai ir as smile.gif Kaip man baigesi su pirmaja, kai 37 sav pamate, kad per maai vandenu. Echo kartojo gal kas 4-5 dienas, zodziu, daznai, tuo labiau kad visas 3 savaites buvo isejes jau kamstis, paruosiamieji saremiai kas 5 min visa ta laika, bet kaip negimdau, taip negimdau. Per ta laika buvo vandenu ir "padaugeje" kakaip stebuklingai. Taciau galiausiai, pora dienu po termino, man nuleido vandenukus (jau buvo zalsvi), ir gime sveika mergyte.

dabar laukiuosi antro, beveik 33 savaites, o echo nustate, kad labai mazai vandenu ir vel. Kadangi su pirma tokiu metu niekas neziurejo, palyginti negaliu. Bet situacija panasi, negasdino, sake vandens gert ir tiek.
O kur jus skaitet, kad reikia vaikscioti grynam lauke ir negalima sedeti? Butent taip man ir iseina daryti- nebut isvis lauke ir beveik nuolat sedet, lankstytis- juk auginu maza dukryte, o su dideliu pilvu ir mazu vaiku i lauka per salcius issikrapstyti....beveik be sansu. 4u.gif
tikiuosi, kad viskas bus gerai.
Atsakyti
O ar gali buti pozymis mazo vaisiaus vandenu kiekio mazas pilvukas? g.gif Man dabar 21 su puse savaites, bet dar istiesu neatrodau nescia net verysad.gif Vakarop tik kai privalgau gerai ir atsigeriu nemazai pasipucia siektiek ir viskas... Gyvenu UK, skana turejau pries savaite, nieko neuzsimine man apie maza vandenu kieki, bet man lygiai taippat nieko nesake ir del silpnoko kraujo, tik pati poto ant lapo atsakyma pamaciau... Siektiek nerimauju as kodel pilvukas neauga, svorio priaugau normaliai, apie 4kg manau, bet pilvuko isviso nera beveik huh.gif
Atsakyti
QUOTE(zhiu @ 2010 12 15, 23:21)
O ar gali buti pozymis mazo vaisiaus vandenu kiekio mazas pilvukas? g.gif Man dabar 21 su puse savaites, bet dar istiesu neatrodau nescia net  verysad.gif Vakarop tik kai privalgau gerai ir atsigeriu nemazai pasipucia siektiek ir viskas... Gyvenu UK, skana turejau pries savaite, nieko neuzsimine man apie maza vandenu kieki, bet man lygiai taippat nieko nesake ir del silpnoko kraujo, tik pati poto ant lapo atsakyma pamaciau... Siektiek nerimauju as kodel pilvukas neauga, svorio priaugau normaliai, apie 4kg manau, bet pilvuko isviso nera beveik  huh.gif

pilvuko dydis neturi reiksmes vandenu kiekiui smile.gif

beje, pasiziurejau korteleje, tai pas mane parasyta tas kiekis 75 ar kiek, tai reiskia, kad indeksas 7,5, kai minimali norma yra 8?

ir dar. Nezinau, ar tai viena priezasciu, kodel mazoji po pirmos gyvenimo savaites susidure su sveikateles problemom gan didelem, bet atopinis dermatitas su issausejusia oda (ne siaip sausa, cia del ligos) gal ir ne del to, kad menesi laiko isbuvo pilvely su per mazai vandenu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loveco: 16 gruodžio 2010 - 18:19
QUOTE(zhiu @ 2010 12 16, 00:21)
O ar gali buti pozymis mazo vaisiaus vandenu kiekio mazas pilvukas? g.gif Man dabar 21 su puse savaites, bet dar istiesu neatrodau nescia net  verysad.gif Vakarop tik kai privalgau gerai ir atsigeriu nemazai pasipucia siektiek ir viskas... Gyvenu UK, skana turejau pries savaite, nieko neuzsimine man apie maza vandenu kieki, bet man lygiai taippat nieko nesake ir del silpnoko kraujo, tik pati poto ant lapo atsakyma pamaciau... Siektiek nerimauju as kodel pilvukas neauga, svorio priaugau normaliai, apie 4kg manau, bet pilvuko isviso nera beveik  huh.gif

Manau tikrai nusiramink 4u.gif Pirmas nestumas pas tave?jei taip tai tikrai nerimauti nereikia islys dar tas pilviukas,o jei kas negerai but buve manau sekanti skano data butu paskirta neuzilgo. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,man ir dare echo 35sav ir pamate kad mazokai vaisiaus vandenu.O yra taip keturios vadinamos kameros,dvi virsuje ir dvi apacioja sonuose ir bendrai per visas kameras turi but 8-20cm vandenu tai skaitosi norma kas maziau ir kas daugiau jau yra negerai,pas tas kur spaudimas aukstokas turetu but daugiau vandenu.Tai zodziu pas mane per visas kameras isejo 8,9cm vandenu,na jau beveik ant minimumo ribos.Mane nusiunte i AK i dienos stacionara palasino 3dienas lasalines ir tada dare echo ir jau rode 13,5cm vaisiaus vandenu.nors siaip AK gydytojai sake kad vaisiaus vandenu kieki gali reguliuoti iki 21sav.O toliau jau nelabai kas priklauso nei kiek tu gersni nei t.t.Nes as klausiau ar cia tos lasines man padejo tai sake siaip neturejo,greiciausiai echoskopas klaida rode.
Na zodziu ir liepe labai skaiciuot judesius ir as tiesa pasakius niekada nejauciau stipriu judesiu,na db jau skaiciuojam dieneles iki gimdymo,buwom neseniai vel AK tai su leliuku viskas tvarkoj.
Atsakyti
Pas mane po echo užrašytas vandenų keikis 8.. Kadangi jau 40 sav. tai nuspręsta nebelaukti ir pradėti gimdymą..
Atsakyti
Labas rytas,
pirmadienį turėjom echoskopiją, ir nuo tol nerandu ramybės.
Žodžiu, mums 19 pilnų sav., gydytoja bandė išmatuoti organiukus kaip reikia, bet aplink mano leliuką labai mažai vaisiaus vandenų, nebuvo kontrasto, ir viskas labai blogai matėsi. Vėliau daktarė užmatė, kad tie vaisiaus vandenys pasiskirstę ne prie vaikiuko, o iš šonų, ir aceit jų kiekis yra pakankamas. Bet man vis tiek neramu, nes ligi šiol nejaučiu judesių, echoskopo metu leliukas irgi matyt miegojo, tik kojytėm truputį pajudino.
Dabar echoskopą kartos tik po mėnesio, bet nežinau ar tiek ištempsiu. Kaip manot, ar ne be reikalo pergyvenu?
Atsakyti