Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(kristinita @ 2014 07 14, 06:31)
Sveikos,turiu siuntima pas genetike į santariskes?gal gali kas nupasakot ka ten apsilankymo metu žiūri?bus 12 savaite.trečias nėštumas bet va 30m ir rekomendavo pasidaryt ax.gif
Papildyta:
Nesuprantu,su siuntimu ir kainuoja ar cia be siuntimo einant?



Su siuntimu niekas nekainuoja, tiesiog papulti pas genetikus laiku praktiskai neimanoma, paskambinus taloneli siulo uz dvieju menesiu, todel daug kas eina privaciai, o tada jau kainuoja viskas.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2014 07 14, 06:40)
Su siuntimu niekas nekainuoja, tiesiog papulti pas genetikus laiku praktiskai neimanoma, paskambinus taloneli siulo uz dvieju menesiu, todel daug kas eina privaciai, o tada jau kainuoja viskas.

Turiu jau datele:) bus 12 sav nėštumo-idomu ar ka ji pamatys g.gif
Atsakyti
sveikos merginos. prašau patarkit siandien užsirašiau pas Vilniaus genetikus. Kai eisiu konsultacijai bus 19 sav. ar ja ne bus per vėlu tiems tyrimams? ar spėsiu pasidaryti vvt? gal jau reikia užsirašyt kokiai mokamai konsultacijai? pasidalinkite patirtimi ir patarkite ką daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(paslaptis24 @ 2014 07 14, 22:49)
sveikos merginos. prašau patarkit siandien užsirašiau pas Vilniaus genetikus. Kai eisiu konsultacijai bus 19 sav. ar ja ne bus per vėlu tiems tyrimams? ar spėsiu pasidaryti vvt? gal jau reikia užsirašyt kokiai mokamai konsultacijai? pasidalinkite patirtimi ir patarkite ką daryti  doh.gif


na, vvt gali daryt ir 20-21 sav.
bet va, jei yra apsigimimas, tai nestumo nutraukimas galimas iki 23 sav. lyg.
Atsakyti
Labas visoms, prasau patarimo, nes gydytoja man tiksliai visko nepaaiskino ar tokioje busenoje as ne viska supratau.
Zodziu taip: mano brolis turi dauno sindroma, todel tikrai noreciau issitirti, nestumas 5 savaiciu, gydytoja pasiulei tyrima kurio patikimumas 99,9% nustato triju sindromu % jis is kraujo, meginius siuncia i JAV, bet kaina 2,5 tukst, o galima dar kazkokius genetiniame centre atlikti, ir ar tikrai viskas tik nuo 12 sav?
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2014 07 16, 09:52)
Labas visoms, prasau patarimo, nes gydytoja man tiksliai visko nepaaiskino ar tokioje busenoje as ne viska supratau.
Zodziu taip: mano brolis turi dauno sindroma, todel tikrai noreciau issitirti, nestumas 5 savaiciu, gydytoja pasiulei tyrima  kurio patikimumas 99,9% nustato triju sindromu % jis is kraujo, meginius siuncia i JAV, bet kaina 2,5 tukst, o galima dar kazkokius genetiniame centre atlikti, ir ar tikrai viskas tik nuo 12 sav?


tai gal jums ta natera tyrima siulo ir tiek. jis labai brangus. o siaip, pas mus daro prisca I - apie 12 sav. ir detalu echo, ir dar galima daryt vvt (vaisiaus vandenu tyrima). sitie tyrimai, jei einant su indikacijom ir neprivaciai - nekainuoja nieko. Patikimumas vvt - irgi apie 96 proc butent del DS,edvardso ir patau. Tiek kad ji atlieka truputi veliau- gal nuo 14-16 sav. g.gif

jei aisku, pinigu turite 'lysnu', tai galima ir ta natera darytis, bet ne visos seimos isgali tyrimui skirti 2500lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2014 07 16, 08:52)
Labas visoms, prasau patarimo, nes gydytoja man tiksliai visko nepaaiskino ar tokioje busenoje as ne viska supratau.
Zodziu taip: mano brolis turi dauno sindroma, todel tikrai noreciau issitirti, nestumas 5 savaiciu, gydytoja pasiulei tyrima  kurio patikimumas 99,9% nustato triju sindromu % jis is kraujo, meginius siuncia i JAV, bet kaina 2,5 tukst, o galima dar kazkokius genetiniame centre atlikti, ir ar tikrai viskas tik nuo 12 sav?



tas tyrimas vadinasi NATERA, as ji dariausi. Jis daromas ne anksciau kaip desimta savaite, nes anksciau dar nebuna pakankamai vaisiaus medziagos motinos kraujyje.
Po dvieju savaiciu turesit atsakyma 99.9 proc. tikslumu del Dauno, Patau ir Edvardso sindromu rizikos, plius suzinosite vaiko lyti.
As si tyrima dariausi nes nenorejau vaisiaus vandenu tyrimo, kuris parodo ta pati ka ir NATERA, bet vaisiaus vandenys daromi tik apie 20 savaite (tiksliai nezinau savaiciu, bet tikrai veliau nei galima daryti NATERA), plius yra persileidimo rizika, plius laiku gauti taloneli pas genetikus valdisku budu praktiskai neimanoma, as skambinaukai man buvo 7 savaites, tai artimiausia data pasiule tada, kai man jau butu 19 savaiciu, o tiek vaikscioti nezinioje as nenorejau.
Aisku, kainavo NATERA daug, bet as gavau sindromu paneigimus ir turiu dvasine ramybe 4u.gif , nesigailiu 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azazella: 16 liepos 2014 - 09:28
Na va, man paskyrė VVT, nėštumas tyrimo metu bus 17 sav. + 4 d. ... Vien iki tyrimo reikės dar laukti mėnesį, o atsakymai dar vėliau... Kaip ilgu laukti... Ar to VVT negalima anksčiau atlikti, kaip manot?
Atsakyti
tas 99. proc tikslusis tyrimas, kuri siulo vadinasi Natera, as ji dariausi Alfa klinikoje Vilniuje ir esu labai patenkinta, nes ramybe daugiau kainuoja smile.gif tyrima galima atlikti jau nuo 10 savaites
Atsakyti
QUOTE(Aguončikas @ 2014 07 16, 11:33)
Na va, man paskyrė VVT, nėštumas tyrimo metu bus 17 sav. + 4 d. ... Vien iki tyrimo reikės dar laukti mėnesį, o atsakymai dar vėliau... Kaip ilgu laukti... Ar to VVT negalima anksčiau atlikti, kaip manot?


anksciau galima atlikti, bet kuo anksciau atliekamas vvt tuo didesne persileidimo rizika, geriausiai atlikti ir yra apie 17-18 sav
Papildyta:
QUOTE(paslaptis24 @ 2014 07 14, 22:49)
sveikos merginos. prašau patarkit siandien užsirašiau pas Vilniaus genetikus. Kai eisiu konsultacijai bus 19 sav. ar ja ne bus per vėlu tiems tyrimams? ar spėsiu pasidaryti vvt? gal jau reikia užsirašyt kokiai mokamai konsultacijai? pasidalinkite patirtimi ir patarkite ką daryti  doh.gif


jei tiek laiko nezinioje vaikscioti nenori gali nuo 10 sav pasidaryti Natera tyrima , kai esant geram rezultatui nebeprireikia vvt
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2014 07 16, 09:52)
Labas visoms, prasau patarimo, nes gydytoja man tiksliai visko nepaaiskino ar tokioje busenoje as ne viska supratau.
Zodziu taip: mano brolis turi dauno sindroma, todel tikrai noreciau issitirti, nestumas 5 savaiciu, gydytoja pasiulei tyrima  kurio patikimumas 99,9% nustato triju sindromu % jis is kraujo, meginius siuncia i JAV, bet kaina 2,5 tukst, o galima dar kazkokius genetiniame centre atlikti, ir ar tikrai viskas tik nuo 12 sav?



panos paziurekit koki puslapi radau kaip graziai atrodo nuotraukytes vaikuciu



http://eli.mama.lt/n...-paveiksleliais
Atsakyti
Sveikos merginos. Norėjau pasiteirauti, gal kuri esate užsirašiusi genetiniams tyrimams santariškėse, bet nusprendėte nebeiti? Reikalingas talonėlis iki rugpjūčio 15 dienos, skolinga neliksiu smile.gif
Atsakyti