Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(sheila1988 @ 2014 07 21, 09:36)
Sveikos merginos. Norėjau pasiteirauti, gal kuri esate užsirašiusi genetiniams tyrimams santariškėse, bet nusprendėte nebeiti? Reikalingas talonėlis iki rugpjūčio 15 dienos, skolinga neliksiu smile.gif


O vip vietu irgi nera ? Jeigu ka dar yra genetikos klinika vilniuje 4u.gif
Atsakyti
buvau pas genetikus, dariausi echo ir kraujo tyrimus. Del echo-viskas puiku, sako kaip norit,galit darytis krauja,galit ne. Pasidariau. O rezultatai nedziugina . Bendra rizika 1:295, rizika del DS 1:50, kai tuo tarpu kiti du rodmenys 1:10000. sad.gif Esu pasimetus. Gydytoja siulo darytis antra Prisca , kai bus 16-18 savaiciu, bet ka jis duos? kazkiek sumazins rizika geriausiu atveju?
Del VVT sako galit pasidaryt, gali ir nesidaryt....sad.gif
Gal kam panasi situacija buvo?Ka daret?

Proksi, jus kaip suprantu po VVT tyrimo. Gal jau zinote rezultatus? ar pati procedura ilga/skausminga? ar labai baisu buvo?
Kokia kaina VVT Santariskese?
Atsakyti
Is kur zinot, kad vvt dariausi ? ax.gif jo dariausi uzvakar tai siandien tik bus rezultatai. Del proceduros baimes daugiau nei skausmo, tikrai neskausminga, pasakysiu taip - bikini depiliacija 100 kartu skausmingesne. Del apsisprendimo, aisku jusu reikalas. As pries darydama vvt perskaiciau sia tema iki 2007 m. Ir info internete. Kraujo tyrimai parodo TIKTAI tikimybe, ir grubiai sakant nieko nepasako, net temoje anksciau rase moteris, kad jai pagal tuos tyrimus buvo nustatyta, kad Ds yra 1:8000, o gime vaikiukas su Ds, aisku tokiu atveju ne milijonas. Bet zinau ir tokiu zmoniu, kur samoningai nesidaro nieko, nes zino, kad leliuka priims bet koki, todel jeigu jus priimsit leliuka bet koki, galit tu tyrimu ir nesidaryti, o jeigu vis gi tai lemia jusu apsisprendima, pasidarykit.
O pas kokia daktare einat ?
Atsakyti
Buvau pas Benusiene 4u.gif
o jus pas ka lankotes?
Padariau ta pati kaip jus, perskaiciau visas imanomas temas apie genetinius tyrimus doh.gif

na,tas 100 kart maziau skausminga ,nei bikini depiliacija,tai idomus palyginimas biggrin.gif man bikini vasku yra baisiai nerealiai skausminga, o vat su skutuvu-malonumas biggrin.gif
Kaip is tiesu : kai duria per pilvo sienele ar kuo nors nuskausmina? ar ilgai trunka? jei placenta priekineje sienoj tai kazkaip kitaip tyria,nezinot? Berods kazkokia rizika dideja...

mano atveju gydytoja sake,kad procentaliai didesne tikimybe persileist per VVT,nei pagimdyt nesveika vaika,todel esu pasimetus. Taip pat daug skaitau,kad su rizika 1:50 beveik visoms po VVT atsakymas geras. Bet. Esu didziausia baile,todel bijau del VVT rizikos labai labai ir net taip pat labai kaip del sansu pagimdyt nesveika vaika (tfu-tfu-tfu).

Kokios buvo jusu rizikos ir kokios gydytojos rekomendacijos/komentarai?
Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2014 07 23, 07:26)
buvau pas genetikus, dariausi echo ir kraujo tyrimus. Del echo-viskas puiku, sako kaip norit,galit darytis krauja,galit ne. Pasidariau. O rezultatai nedziugina . Bendra rizika 1:295, rizika del DS 1:50, kai tuo tarpu kiti du rodmenys 1:10000. sad.gif Esu pasimetus. Gydytoja siulo darytis antra Prisca , kai bus 16-18 savaiciu, bet ka jis duos? kazkiek sumazins rizika geriausiu atveju?
Del VVT sako galit pasidaryt, gali ir nesidaryt....sad.gif
Gal kam panasi situacija buvo?Ka daret?

Proksi, jus kaip suprantu po VVT tyrimo. Gal jau zinote rezultatus? ar pati procedura ilga/skausminga? ar labai baisu buvo?
Kokia kaina VVT Santariskese?


Man buvo panašiai, bet DS buvo 1:20. Man buvo 40 metų, laukiausi pagranduko-netyčiuko. Labai daug aiškinausi ir su gydytojais, ir net teko įstatymus pakelti, kurie reglamentuoja abortų darymą. Situacija yra tokia. Legaliai abortą galima darytis iki 12 savaitės, nesvarbu kokia priežastis. Nuo dvyliktos savaitės daro abortą, jeigu vaisiaus apsigimimai nesuderinami su gyvybe. Čia įeina Edvardso ir Patau sindromai. Deja Dauno sindromas į šitą sąrašą neįeina. Taigi ir legalaus aborto tuo atveju niekas nedarys. Lieka nelegalūs-jūsų rizika (gydytojai siūlo Lietuvoje dar neįteisintus medikamentus priešlaikiniam gimdymui sukelti-tik dabar Seimui teikiamas įstatymas tuos medikamentinius abortus įteisinti. Vakar girdėjau per Žinias. Bet kažin ar DS į sąrašą įtraukė?).
Kita medalio pusė-persileidimų statistika padarius VVT. Mūsų genetikai į ją traukia visus persileidimus, įvykusius per 3 dienas nuo VVT padarymo (buvau radusi kažkokią užsienio kliniką, kur traukiami atvejai iki 3 savaičių. Jų persileidimų statistika visai neblizganti. Pas mus skelbia 1%, pas juos ar tik ne 3-5%. Santariškių genetikai labai norėjo tos klinikos nuorodos, deja neišsaugojau). Bet į tą jų statistiką niekaip nepatenka atvejai, kai patenka infekcija darant VVT. Taip nutiko mano artimai giminaitei ir jos atvejis toli gražu ne vienintelis. Jos DS rizika buvo vos mažesnė amžiaus ribos, bet gydytojai suko galvą, kad pasidarys VVT ir jau tikrai žinos. Na ir ką? Sužinojo, kad nežiojo sveiką berniuką, o po savaitės po VVT pradarymo įvyko persileidimas. Ištyrus vaisių, pasakė, kad pateko infekcija. Taigi jai rizika pagimdyti DS sergantį kūdikį buvi 0,6%, tuo tarpu blizganti genetikų persileidimų statistika - 1%. Kur logika? Juo labiau, kad prieš bet kokią medikų atliekamą procedūrą pačios prisiimam visą ataskomybę - pasirašytinai.
Nenoriu daugiau plėtotis, bet išvada tokia, jeigu tikrai nenorite gimdyti vaikelio su Dauno sindromu, dabar jau galima pasidaryti nuo 10 sav. Natera tyrimą. Išskiria kūdikio DNR iš motinos kraujo. Jokios rizikos nėštumui, tik kaina - 2,5 tūkst. Lt. Tokią kainą radau forume. Kiek tiksliai kainuoja-reiktų skambinti į Alfaclinic. Tada iki 12 nėštumo sav. yra laiko apmąstymui. Kitu atveju su DS lieka nelegalus abortas arba gimdyti tokį vaikelį, kokį gamta sukūrė.
Aš pasirinkau tik detalų stebėjimą ultragarsu. Gimė sveika mergytė, kuri savo lyties neparodė iki gimimo. Buvo siurprizas.
Dar užmiršau paminėti, kad tuos Prisca tyrimų rodiklius labai iškreipia daugelis dalykų. Pilno sąrašo nebepamenu, tik įstrigo baltyminio maisto vartojimas ir skysčių suvartojimas. Jeigu mažiau vandens išgėrėte, arba kelios dienos iki tyrimo suvalgėte daugiau baltyminio maisto - riziką rodo didesnę. Pasidarius tą tyrimą po kelių dienų, galite gauti visiškai kitokias tikimybes.
Linkiu jums gero apsisprendimo. Svarbiausia po to nesigailėti.
Atleiskit, kad taip išsiplėtojau, bet kai kurios būsimos mamytės, mano požiūriu, į VVT tyrimus žiūri neatsakingai. Čia netaikau jums 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2014 07 23, 10:41)
Buvau pas Benusiene 4u.gif
o jus pas ka lankotes?
Padariau ta pati kaip jus, perskaiciau visas imanomas temas apie genetinius tyrimus doh.gif

na,tas 100 kart maziau skausminga ,nei bikini depiliacija,tai idomus palyginimas biggrin.gif man bikini vasku yra baisiai nerealiai skausminga, o vat su skutuvu-malonumas biggrin.gif
Kaip is tiesu : kai duria per pilvo sienele ar kuo nors nuskausmina? ar ilgai  trunka? jei placenta priekineje sienoj tai kazkaip kitaip tyria,nezinot? Berods kazkokia rizika dideja...

mano atveju gydytoja sake,kad procentaliai didesne tikimybe persileist per VVT,nei pagimdyt nesveika vaika,todel esu pasimetus. Taip pat daug skaitau,kad su rizika 1:50 beveik visoms po VVT atsakymas geras. Bet. Esu didziausia baile,todel bijau del VVT rizikos labai labai ir net taip pat labai kaip del sansu pagimdyt nesveika vaika (tfu-tfu-tfu).

Kokios buvo jusu rizikos ir kokios gydytojos rekomendacijos/komentarai?


as irgi pas ja ir man ta pati sake, todel po pirmo apsilankymo savaites svarstymo uzejau po darbo pas ja ir pakalejom, kad taip tikimybe lieka tikimybe ir niekas negali garantuoti 100 % kad bus taip ar kitaip, cia apie kraujo tyrima, nes jis parodo tik tikimybe, tikslu atsakyma gali duoti tik vvt, be to pas pacia daktare buvo praktikoje ivykis kai Ds parode 1:10 000 ir gime va tas vienetukas, tai kazkaip ramybe yra svarbiau. kadangi as gimdysiu beveik 35 m. ieinu kaip sakoma i ta rizikos grupe, todel pasverusi viska nuo - iki, nusprendziau daryti. mano amziaus rizika 1:314, kraujas parode 1:386 kas mano akim jau beveik ant ribos, aisku viska istrauke echo, tad bendra rizika 1:1889, kadan gi ir su pirmu vaiku lankiausia pas genetikus tai ankstesni mano tyrimai buvo daug geresni, todel ir nusprendziau pasidaryti vvt, aisku pakalbejau su gine ar yra kokia reali rizika del persileidimo, sako minimali, mano gine pati dalyvauja BAK'e darant vvt.
apie depiliacija kalbejau vasku smile.gif vvt nelabai skausminga, duria i pilvuka plonute adatyte, tikrai nematysit to visko - uzdengia smile.gif padaroma labai greitai, daro daktare, ji ir stebi dar viska per echo. nelabai yra skirtumas ar priekineje sienoje ar uzpakalineje, nes vis tiek duria per priekine siena. ka dar domina ? smile.gif
Papildyta:
Valtis, man tikrai idomi Jusu aprasyta situacija, o pas ka dare tuos tyrimus kai isivele infekcija ? ir jeigu ne paslaptis kelintais metais ir per kiek laiko isaiskejo ? nes pirma karta skaitau tokia istorija, del persileidimo man sake 5 dienas stebetis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo proksi: 23 liepos 2014 - 09:59
QUOTE(proksi @ 2014 07 23, 10:59)
as irgi pas ja ir man ta pati sake, todel po pirmo apsilankymo savaites svarstymo uzejau po darbo pas ja ir pakalejom, kad taip tikimybe lieka tikimybe ir niekas negali garantuoti 100 % kad bus taip ar kitaip, cia apie kraujo tyrima, nes jis parodo tik tikimybe, tikslu atsakyma gali duoti tik vvt, be to pas pacia daktare buvo praktikoje ivykis kai Ds parode 1:10 000 ir gime va tas vienetukas, tai kazkaip ramybe yra svarbiau. kadangi as gimdysiu beveik 35 m. ieinu kaip sakoma i ta rizikos grupe, todel pasverusi viska nuo - iki, nusprendziau daryti. mano amziaus rizika 1:314, kraujas parode 1:386 kas mano akim jau beveik ant ribos, aisku viska istrauke echo, tad bendra rizika 1:1889, kadan gi ir su pirmu vaiku lankiausia pas genetikus tai ankstesni mano tyrimai buvo daug geresni, todel ir nusprendziau pasidaryti vvt, aisku pakalbejau su gine ar yra kokia reali rizika del persileidimo, sako minimali, mano gine pati dalyvauja BAK'e darant vvt.
apie depiliacija kalbejau vasku smile.gif vvt nelabai skausminga, duria i pilvuka plonute adatyte, tikrai nematysit to visko - uzdengia smile.gif padaroma labai greitai, daro daktare, ji ir stebi dar viska per echo.  nelabai yra skirtumas ar priekineje sienoje ar uzpakalineje, nes vis tiek duria per priekine siena. ka dar domina ? smile.gif
Papildyta:
Valtis, man tikrai idomi Jusu aprasyta situacija, o pas ka dare tuos tyrimus kai isivele infekcija ? ir jeigu ne paslaptis kelintais metais  ir per kiek laiko isaiskejo ? nes pirma karta skaitau tokia istorija, del persileidimo man sake 5 dienas stebetis.


VVT darė Krasovskaja. 2009 m. Vaisiaus vandenys pradėjo tekėti ir kraujuoti po 6 dienų. Dar 3 dienos ligoninėje ir persileidimas. Esmė tokia, kad praėjus 3 dienoms jokie atvejai jau į statistiką nepatenka.
Aš buvau ir pas Beniušienę, ir pas Krasovskają. Medikai kaip medikai,bet niekas nuo infekcijų neapsaugotas, o infekcija nei per 1, nei per 3 dienas neišsivysto.
Nenoriu jūsų gąsdinti, tik siūlau visoms pasverti, juo labiau, kad dabar jau alternatyvų atsirado invaziniams tyrimams. Mane labai buvo nukamavę genetikai su tuo spaudimu VVT darytis, kad net iki įstatymų prisikasiau. Man visada kilo klausimas, jeigu atlikus VVT ras tą DS. Kas toliau. Įstatymiškai tai nieko daugiau daryti negali schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(valtis @ 2014 07 23, 11:26)
VVT darė Krasovskaja. 2009 m. Vaisiaus vandenys pradėjo tekėti ir kraujuoti po 6 dienų. Dar 3 dienos ligoninėje ir persileidimas. Esmė tokia, kad praėjus 3 dienoms jokie atvejai jau į statistiką nepatenka.
Aš buvau ir pas Beniušienę, ir pas Krasovskają. Medikai kaip medikai,bet niekas nuo infekcijų neapsaugotas, o infekcija nei per 1, nei per 3 dienas neišsivysto.
Nenoriu jūsų gąsdinti, tik siūlau visoms pasverti, juo labiau, kad dabar jau alternatyvų atsirado invaziniams tyrimams. Mane labai buvo nukamavę genetikai su tuo spaudimu VVT darytis, kad net iki įstatymų prisikasiau. Man visada kilo klausimas, jeigu atlikus VVT ras tą DS. Kas toliau. Įstatymiškai tai nieko daugiau daryti negali  schmoll.gif


Atsiprasau uz durna klausima, o jusu giminaite paskui kur nors kreipesi ir kokia savaite jai vvt dare ? Nes maciau kad buvo moterys ir joms net 12 sav dare vvt. man butent pasake apie 5 dienas. O del tu abortu, turbut irgi skaitet, kad daugelis su Ds negimde, cia ankstesniuose temose buvo rasyta, taip pat tikiu, kad gydytojai supranta moteris ir neatsigrezia nuo ju. Del natera, irgi yra nuostata, kad jeigu ju atsakymas negeras, siuloma darytis vvt, be to ir kaina nateros tikrai ispudinga ir ne kiekvienas sugeba pakloti apie 2,5 tukst.litu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo proksi: 23 liepos 2014 - 10:49
QUOTE(proksi @ 2014 07 23, 11:48)
Atsiprasau uz durna klausima, o jusu giminaite paskui kur nors kreipesi  ir kokia savaite jai vvt dare ? Nes maciau kad buvo moterys ir joms net 12 sav dare vvt.  man butent pasake apie 5 dienas. O del tu abortu, turbut irgi skaitet, kad daugelis su Ds negimde, cia ankstesniuose temose buvo rasyta, taip pat tikiu, kad gydytojai supranta moteris ir neatsigrezia nuo ju.  Del natera, irgi yra nuostata, kad jeigu ju atsakymas negeras, siuloma darytis vvt, be to ir kaina nateros tikrai ispudinga ir ne kiekvienas sugeba pakloti apie 2,5 tukst.litu.


Jai VVT darė 20 sav. Persileido 21 sav.
Nėra kur kreiptis. Pats priimi sprendimą darytis VVT ir pasirašai po popierėliu, kad supranti riziką ir prisiimi atsakomybę. Ir ne ta emocinė būklė, kad kažkur belstis, kur uždaryta. Medikai vieni kitus danksto. Ji kol gavo vaikelio tyrimus, gerokai pavargo ir laiko praėjo gerokai.
Taip Natera tyrimas kainuoja, bet tai neinvazinis. Vaikui rizikos jokios. O iš kur ta nuostata, jeigu blogas Natera tyrimas darytis VVT, jeigu skelbiasi tikslumą 99,9% kai VVT tikslumas mažesnis, lygtai 90%? g.gif
Atsakyti
Sveikos. Nusprendziau ir as parasyti smile.gif

Proksi manau pirmadieni buvome susitikusios smile.gif


Latte.coffe - mano situacija panasi, bet as nusprendziau darytis vvt. Taigi mano istorija tokia.
Man 33 m.Echo 12 savaite puikus, sprando rauksle 1,4, nosies kauliukas yra. Uzklausus ar darytis kraujo tyrimus, gydytoja sake, riziku nematau, kaip norit. As nusprendziau darytis. Po puikios dienos po echoskopijos prasidejo kosmaras, kadangi gydytoja paskambinusi vakare pasake kad mano kraujas blogas. Pagal krauja rizika dauno sindromui 1:134, kombinuota rizika 1:729., kitiems sindromams >1:10 000. Taigi kombinuota dauno sindrono rizika nedidele, bet kraujo skaitosi vidutine. Tik keista, kad buvo labai aukstas ne tik hcg harmonas, bet ir papp- a, nors prie dauno sindromo buna aukstas hcg ir zemas papp-a. Rekomendavo gydytoja daryti prisca 2 nuo 16 savaites ir 20 savaite echoskopija.
Geros 3 savaites nerimo didelio ir stai pasidarau prisca 2. Apie ja daug skaiciau ir skaiciau, tik nezinau kiek tiesos, kad ji dar netikslesne nei prisca 1. Bet nusprendziau kad vis tiek darysiu, bet matyt koks bebutu rezultatas, reiks daryti vvt. Taigi, prisca 2 rezultatai dar liudnesni dauno sindromui, kitu sindronu rizika nepakito. Dauno sindronui pagal krauja 1:89, kombinuota 1:539. Gydytoja primybtinai nerekomendavo vvt, sake jei bijau, galiy tiesiog darytis echo 20 savaite.
Taciau buvau per daug prisiskaiciusi informacijos ir apie tai tai echo rodo tik apie 70 proc dauno sindromu. Taigi 10 dienu laukimo po prisca 2, pilnu nerimo ir si pirmadieni dariau vvt. Siandien po pietu laukiu atsakymo. Turbut ne nereikia sakyti, kaip baisu smile.gif

Pati vvt procedura, ne is maloniuju, bet labai greita. Uztrunka nebent popiereliu sutvarkymas ir tai kad tuos popierelius tvarko ne jums vienai, o visoms tos proceduros belaukianciomaa. Musu tokiu buvo apie 10. Dar pries vvt nuveda paziureti echo kur vaikelis isitvirtines. Pati procedura labai trumpa - uzeinat i kabineta, uzsidedat celofanu iha batukus ir gulat nusmaukusi kelnaites iki keliu ant stalo. Ten jums pilva ispurskia skysciais, rankas jusu uzkloja celofanu ir gydytoja pajungia echo ir ziuredama kur jusu vaikelis, duria ten, kur jo nera, man konkreciai dure uz vaikelio koju. Duris ir issiurbimas skyscio trunka apie 10 sekundziu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ik se: 23 liepos 2014 - 11:12
QUOTE(Ik se @ 2014 07 23, 12:05)
Sveikos. Nusprendziau ir as parasyti smile.gif

Proksi manau pirmadieni buvome susitikusios smile.gif
Latte.coffe - mano situacija panasi, bet as nusprendziau darytis vvt. Taigi mano istorija tokia.
  Man 33 m.Echo 12 savaite puikus, sprando rauksle 1,4, nosies kauliukas yra. Uzklausus ar darytis kraujo tyrimus, gydytoja sake, riziku nematau, kaip norit. As nusprendziau darytis. Po puikios dienos po echoskopijos prasidejo kosmaras, kadangi gydytoja paskambinusi vakare pasake kad mano kraujas blogas.  Pagal krauja rizika  dauno sindromui 1:134, kombinuota rizika 1:729., kitiems sindromams >1:10 000. Taigi kombinuota dauno sindrono rizika nedidele, bet kraujo skaitosi vidutine. Tik keista, kad buvo labai aukstas ne tik hcg harmonas, bet ir papp- a, nors prie dauno sindromo buna  aukstas hcg ir zemas papp-a.  Rekomendavo gydytoja daryti prisca 2 nuo 16 savaites ir 20 savaite echoskopija.
Geros 3 savaites nerimo didelio ir stai pasidarau prisca 2. Apie ja daug skaiciau ir skaiciau, tik nezinau kiek tiesos, kad ji dar netikslesne nei prisca 1. Bet nusprendziau kad vis tiek darysiu, bet matyt koks bebutu rezultatas, reiks daryti vvt. Taigi, prisca 2 rezultatai dar  liudnesni dauno sindromui, kitu sindronu rizika nepakito. Dauno sindronui pagal krauja 1:89, kombinuota 1:539. Gydytoja primybtinai nerekomendavo vvt, sake jei bijau, galiy tiesiog darytis echo 20 savaite.
Taciau buvau per daug prisiskaiciusi informacijos ir apie tai tai echo rodo tik apie 70 proc dauno sindromu. Taigi 10 dienu laukimo po prisca 2, pilnu nerimo ir si pirmadieni dariau vvt. Siandien po pietu laukiu atsakymo. Turbut ne nereikia sakyti, kaip baisu smile.gif


Sveikute, jau netgi issivaizduoju kas raso biggrin.gif ar tik ne su rozine tunika suknute buvai ? smile.gif. Kaip jautiesi po vvt ? Man tik pirma diena aplink durio vieta paskaudejo, dabar jau kaip ir gerai, geriu magni po 2 kartus per diena na dar vidurius buvo paleide ar del vvt ar del streso net nzn. Irgi skambinsiu po pietu, tau dar pas daktare reikes ?
Papildyta:
QUOTE(valtis @ 2014 07 23, 12:02)
Jai VVT darė 20 sav. Persileido 21 sav.
Nėra kur kreiptis. Pats priimi sprendimą darytis VVT ir pasirašai po popierėliu, kad supranti riziką ir prisiimi atsakomybę. Ir ne ta emocinė būklė, kad kažkur belstis, kur uždaryta. Medikai vieni kitus danksto. Ji kol gavo vaikelio tyrimus, gerokai pavargo ir laiko praėjo gerokai.
Taip Natera tyrimas kainuoja, bet tai neinvazinis. Vaikui rizikos jokios. O iš kur ta nuostata, jeigu blogas Natera tyrimas darytis VVT, jeigu skelbiasi tikslumą 99,9% kai VVT tikslumas mažesnis, lygtai 90%?  g.gif

Yra toks dalykas kaip medicininis auditas, nes jeigu infekcija nuo vvt, tai turejo nustatyti ir jeigu nuo vvt, cia daktares klaida ir uz tai turi buti atsakomybe. O kokia infekcija ? Antibiotikai nebutu padeje ?
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2014 07 23, 11:11)
Sveikute, jau netgi issivaizduoju kas raso  biggrin.gif  ar tik ne su rozine tunika suknute buvai ? smile.gif. Kaip jautiesi po vvt ? Man tik pirma diena aplink durio vieta paskaudejo, dabar jau kaip ir gerai, geriu magni po 2 kartus per diena na dar vidurius buvo paleide ar del vvt ar del streso net nzn.  Irgi skambinsiu po pietu, tau dar pas daktare reikes ?


Taip taip smile.gif ir as zinau kas tu biggrin.gif
Nieko negeriau nei pries vvt, nei po vvt. Kazkaip man gydytoja nieko nesake, kad gerti. Man pirmadieni taip paskaudeno sonuose judant, bet daugiau lyg jokiu pojuciu.
Gydytoja sake tik paskambinti- manau visoms sake paskambinti tuo paciu metu...

Bijau atsakymo siaubingai, bet pagaliau nezinia baigsis. Nes ta nezinia geras 4 savaites mane labai isvargino

Beje, kai gydytojos klausiau kiek sansu su mano tyrimais, kad viskas ok, gydytoja sake, kad 96 proc. taciau as manau, kad visada yra sansu buti ta viena. Labai daug skaiciau lietuviakuose ir angliskuose formuose ir dazniausiai ten buvo tik teigiami rezultatai, taciau zinojau kad nebegalesiu buti rami ir dziaugtia nestumu, tad mano sprendimas buvo vvt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ik se: 23 liepos 2014 - 11:22