Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

Laba,

malonu, kad tema atsigavo 4u.gif
Aš lankausi pas Benušienę Santariškėse, nuostabi gydytoja, pasitikiu jos kompetencija. 13 sav. darė sprando raukšlės echo, buvo labai gera, bet va Prisca I blogi rezultatai, bendrai pakliuvau į vidutinės rizikos grupę. Pasiūlė ateiti Prisca II pasidaryti 16 sav., VVT nesiūlė, nes siūlo esant didelės rizikos grupei. Nutarėm, kad pasidarysim Prisca II, po to žiūrėsim g.gif
Manau jei bus geri kraujo tyrimai, vvt nedaryti g.gif Ar po gerų tyrimų Priscos kitos mergaitės vis tiek daro vvt? Labai nesinori invazinio tyrimo, o nateros kaina labai didelė.
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2014 11 03, 17:15)
Laba,

malonu, kad tema atsigavo 4u.gif
Aš lankausi pas Benušienę Santariškėse, nuostabi gydytoja, pasitikiu jos kompetencija. 13 sav. darė  sprando raukšlės echo, buvo labai gera, bet va Prisca I blogi rezultatai, bendrai pakliuvau į vidutinės rizikos grupę. Pasiūlė ateiti Prisca II pasidaryti 16 sav., VVT nesiūlė, nes siūlo esant didelės rizikos grupei. Nutarėm, kad pasidarysim Prisca II, po to žiūrėsim g.gif
Manau jei bus geri kraujo tyrimai, vvt nedaryti g.gif Ar po gerų tyrimų Priscos kitos mergaitės vis tiek daro vvt? Labai nesinori invazinio tyrimo, o nateros kaina labai didelė.


Tikrai nuostabi gydytoja, manau pasidarykit prisca II ir jau tada manau bus lengviau apsisipresti del vvt. o vidutine rizika, jeigu ne paslaptis kiek jums gavosi pagal tikimybe ?
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2014 11 03, 16:41)
Tikrai nuostabi gydytoja, manau pasidarykit prisca II ir jau tada manau bus lengviau apsisipresti del vvt. o vidutine rizika, jeigu ne paslaptis kiek jums gavosi pagal tikimybe ?

Kaip tik šiandien pasidariau antrą kraujo tyrimą, lauksiu dabar rezultatų. Nepaslaptis, po pirmo tyrimo biocheminė DS rizika 1:56 (didelė), bet kombinuotas testas (kaip suprantu su echo rezultatais) 1:376 (vidutinė). O Jūs darėtės kraujo tyrimus?
Atsakyti
Smagu, kad tema atgijo thumbup.gif

Mergaites, as viska pamirsau po ankstesniuju nestumu... Patarkit kaip geriau daryti:

1 pasidaryti PRISCA I ir tada gavus atsakyma eiti pas genetike su ats
ar pirma geriau nupedinti pa sgenetike ir jos konsultacijos metu susizinoti kokie tyrimai jos manymu reikalingi?

Is mano prisiminimu nuotrupu tai geriausiai lyg ir turint PRISCA I matuoti rauksle ir t.t., tuomet apziura bus informatyvi ir bus aisku ar reikalingi tolimesni tyrimai ar ne. Taip sutaupyciau vaiksciojimo, ar as negerai mastau?

Aciu jei kuri pakomentuosite 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2014 11 04, 11:30)
Smagu, kad tema atgijo  thumbup.gif

Mergaites, as viska pamirsau po ankstesniuju nestumu... Patarkit kaip geriau daryti:

1 pasidaryti PRISCA I ir tada gavus atsakyma eiti pas genetike su ats
ar pirma geriau nupedinti pa sgenetike ir jos konsultacijos metu susizinoti kokie tyrimai jos manymu reikalingi?

Is mano prisiminimu nuotrupu tai geriausiai lyg ir turint PRISCA I matuoti rauksle ir t.t., tuomet apziura bus informatyvi ir bus aisku ar reikalingi tolimesni tyrimai ar ne. Taip sutaupyciau vaiksciojimo, ar as negerai mastau?

Aciu jei kuri pakomentuosite  4u.gif  4u.gif  4u.gif


jeigu su siuntimu pavyks pas genetike apsilankyti iki tos 13 savaites, tai is karto eiciau pas ja tegu pamatuoja raukslyte, apziuri ir vietoj kraujas priduodamas, atsakymas jeigu neklystu ar sekancia diena ar po dienos, plius buna skirtingose labotaritojose skirtingi matmenys naudojami, tai tam, kad nebutu nesusipratimo gal geriau viska vienoj vietoj padaryti ? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(grmarti @ 2014 11 04, 11:25)
Kaip tik šiandien pasidariau antrą kraujo tyrimą, lauksiu dabar rezultatų. Nepaslaptis, po pirmo tyrimo biocheminė DS rizika 1:56 (didelė), bet kombinuotas testas (kaip suprantu su echo rezultatais) 1:376 (vidutinė). O Jūs darėtės kraujo tyrimus?


as dariausi prisca I tyrimus is karto pas genetike ir echo pas ja ta pacia diena, mano kombinuotas gavosi kazkur 1:1000 ar 1100, jau pamirsau, bet tie skaiciukai manes nedziugino, tai visgi dariausi vvt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2014 11 04, 12:25)
Kaip tik šiandien pasidariau antrą kraujo tyrimą, lauksiu dabar rezultatų. Nepaslaptis, po pirmo tyrimo biocheminė DS rizika 1:56 (didelė), bet kombinuotas testas (kaip suprantu su echo rezultatais) 1:376 (vidutinė). O Jūs darėtės kraujo tyrimus?


pas mane echo geras bet DS rizika 1:50 verysad.gif , kita savaite jau turi buti atsakymas, sedziu kaip ant adatu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2014 11 04, 10:59)
pas mane echo geras bet DS rizika 1:50  verysad.gif , kita savaite jau turi buti atsakymas, sedziu kaip ant adatu unsure.gif


tikiu kad viskas bus gerai 4u.gif

kas čia yra, kad paskutiniu metu tiek daug padidėjusių DS rizikų prisca rodo? (aš ne išimtis). g.gif
Mano irgi buvo tikimybė didesnė nei 1:50 (tik kraujo. Su echo kombinuotas - geresnis). Dariau NIPT tyrimą (tas pats kas Natera),
iki vvt nelaukiau, nes čia manau jau paskutinis mūsų lėliukas, tai nenorėjom rizikuoti su invaziniu... Nors širdimi jaučiau kad viskas bus gerai, bet tos 2 savaitės kol laukiau atsakymo vis tiek truputį kaip ant adatų ėjo smile.gif . Dabar jau ramu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(proksi @ 2014 11 04, 10:59)
jeigu su siuntimu pavyks pas genetike apsilankyti iki tos 13 savaites, tai is karto eiciau pas ja tegu pamatuoja raukslyte, apziuri ir vietoj kraujas priduodamas, atsakymas jeigu neklystu ar sekancia diena ar po dienos, plius buna skirtingose labotaritojose skirtingi matmenys naudojami, tai tam, kad nebutu nesusipratimo gal geriau viska vienoj vietoj padaryti ?  ax.gif



pritariu. drinks_cheers.gif taip mažiausiai lakstymo, ir tiksliausias rezultatas (kiek jau čia įmanomas tas tikslumas su Prisca...)
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2014 11 04, 11:59)
pas mane echo geras bet DS rizika 1:50  verysad.gif , kita savaite jau turi buti atsakymas, sedziu kaip ant adatu unsure.gif


kokio tyrimo atsakymo laikiant kraujo ar vvt ? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(MuseZuze @ 2014 11 04, 13:05)

kas čia yra, kad paskutiniu metu tiek daug padidėjusių DS rizikų prisca rodo? (aš ne išimtis).  g.gif
Mano irgi buvo tikimybė didesnė nei 1:50 (tik kraujo. Su echo kombinuotas - geresnis). Dariau NIPT tyrimą (tas pats kas Natera),
iki vvt nelaukiau, nes čia manau jau paskutinis mūsų lėliukas, tai nenorėjom rizikuoti su invaziniu... Nors širdimi jaučiau kad viskas bus gerai, bet tos 2 savaitės kol laukiau atsakymo vis tiek truputį kaip ant adatų ėjo smile.gif . Dabar jau ramu  thumbup.gif



gal taip atrodo, nes i tema raso tik tos, kuriom reikia informacijos sioje srityje tongue.gif
o kur NIPT daret ?
Smagaus laukimo 4u.gif tongue.gif
Atsakyti
proksi vvt laukiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2014 11 04, 12:20)

o kur NIPT daret ?
Smagaus laukimo  4u.gif  tongue.gif


Genetikos klinikoje, Vilniuje (pas gyd.Beniušienę)
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2014 11 04, 13:51)
proksi vvt laukiu  unsure.gif


ta trumpesni varianta ar pilna kariotipa dareisi ? ax.gif kas dare ? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(MuseZuze @ 2014 11 04, 14:07)
Genetikos klinikoje, Vilniuje (pas gyd.Beniušienę)

o jie jau pradejo daryti, ji sake, kad nuo rudens prades daryti savo klinikoje 4u.gif per kiek laiko atejo atsakymai, jeigu neklystu 2500 kaina ? ar vis gi daugiau ?
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2014 11 04, 12:05)
tikiu kad viskas bus gerai  4u.gif

kas čia yra, kad paskutiniu metu tiek daug padidėjusių DS rizikų prisca rodo? (aš ne išimtis).  g.gif
Mano irgi buvo tikimybė didesnė nei 1:50 (tik kraujo. Su echo kombinuotas - geresnis). Dariau NIPT tyrimą (tas pats kas Natera),
iki vvt nelaukiau, nes čia manau jau paskutinis mūsų lėliukas, tai nenorėjom rizikuoti su invaziniu... Nors širdimi jaučiau kad viskas bus gerai, bet tos 2 savaitės kol laukiau atsakymo vis tiek truputį kaip ant adatų ėjo smile.gif . Dabar jau ramu  thumbup.gif


Sveikinu sulaukus gerų rezultatų.
O kada kraujuką pridavėte?
Atsakyti