Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

QUOTE(Viotinola @ 2014 11 05, 12:23)
Grmarti, 1:13237 biocheminis cia.


O, tai labai geri skaičiai thumbup.gif Sveikinu smile.gif
Atsakyti
ateinu pasidziaugti savo tyrimo atsakymais del VVT buvo rizika DS 1:50 tai viskas gerai toliau auginam pilva ir turesim berniuka biggrin.gif
linkiu visoms sekmes ir sulaukti puikiu rezultatu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2014 11 12, 11:19)
ateinu pasidziaugti savo tyrimo atsakymais del VVT buvo rizika DS 1:50 tai viskas gerai toliau auginam pilva ir turesim berniuka  biggrin.gif
linkiu visoms sekmes ir sulaukti puikiu rezultatu  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nuostabu, net aš išsišiepiau ligi ausų thumbup.gif Sėkmės auginant pilviuką, džiaugiuosi su jumis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2014 11 12, 10:19)
ateinu pasidziaugti savo tyrimo atsakymais del VVT buvo rizika DS 1:50 tai viskas gerai toliau auginam pilva ir turesim berniuka  biggrin.gif
linkiu visoms sekmes ir sulaukti puikiu rezultatu  4u.gif

Aukseli, labai labai tave sveikinu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2014 11 12, 11:19)
ateinu pasidziaugti savo tyrimo atsakymais del VVT buvo rizika DS 1:50 tai viskas gerai toliau auginam pilva ir turesim berniuka  biggrin.gif
linkiu visoms sekmes ir sulaukti puikiu rezultatu  4u.gif


Sveikinimai su gerom ziniom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2014 11 13, 13:58)
Sveikinimai su gerom ziniom  4u.gif



kaip laikais proksi? kaip pilvuzas auga ? smile.gif link finiso artejam ? smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Skaičiau skaičiau ir iki galo taip ir nesupratau. Santariškėse jei nenori laukti, tai už pinigus greičiau užrašo? Ar čia jau tada reiktų eiti į kažkokią kitą privačią kliniką? Ar telefonu ten Santariškėse normaliai užrašo ar geriau į vietą eiti? Mani ginė prigasdino, kad geriau nuvažiavus užsirašyti. Bet tie važinėjimai darbo metu mane jau žudo doh.gif Ačiū už patarimą drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorie @ 2014 11 17, 22:15)
Sveikos,

Skaičiau skaičiau ir iki galo taip ir nesupratau. Santariškėse jei nenori laukti, tai už pinigus greičiau užrašo? Ar čia jau tada reiktų eiti į kažkokią kitą privačią kliniką? Ar telefonu ten Santariškėse normaliai užrašo ar geriau į vietą eiti? Mani ginė prigasdino, kad geriau nuvažiavus užsirašyti. Bet tie važinėjimai darbo metu mane jau žudo  doh.gif Ačiū už patarimą  drinks_cheers.gif


prisiskambinti buna sunki misija, tenka po keleta val skambin ti, o jeigu yra galimybe tai uzsukit eiles prie langelio nera, ten ir suzinosit kada jus gali uzrasyti, jeigu ir mokamu vietu ten nebus jums reikalingu laiku, va tada jau skambinkit i genetikos klinika ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorie @ 2014 11 17, 21:15)
Sveikos,

Skaičiau skaičiau ir iki galo taip ir nesupratau. Santariškėse jei nenori laukti, tai už pinigus greičiau užrašo? Ar čia jau tada reiktų eiti į kažkokią kitą privačią kliniką? Ar telefonu ten Santariškėse normaliai užrašo ar geriau į vietą eiti? Mani ginė prigasdino, kad geriau nuvažiavus užsirašyti. Bet tie važinėjimai darbo metu mane jau žudo  doh.gif Ačiū už patarimą  drinks_cheers.gif


Teko skambintis genetikams i santariskes tris kartus, visus kartus prisikambinau labai greitai, tiesa, skambindavau anksti ryte.

Daug didesne beda yra ta, kad gauti taloneli reikalingu laiku misija neimanoma, noredama pasidaryti tyrimus laiku turejau naudotis mokamomis paslaugomis.
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2014 11 17, 22:55)
prisiskambinti buna sunki misija, tenka po keleta val skambin ti, o jeigu yra galimybe tai uzsukit eiles prie langelio nera, ten ir suzinosit kada jus gali uzrasyti, jeigu ir mokamu vietu ten nebus jums reikalingu laiku, va tada jau skambinkit i genetikos klinika  ax.gif


Ačiū už atsakymą, pasidarė tikrai aiškiau. Ryt iš pat ryto būsiu prie langelio smile.gif Ką darysi, darbas palauks unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Azazella @ 2014 11 17, 23:00)
Teko skambintis genetikams i santariskes tris kartus, visus kartus prisikambinau labai greitai, tiesa, skambindavau anksti ryte.

Daug didesne beda yra ta, kad gauti taloneli reikalingu laiku misija neimanoma, noredama pasidaryti tyrimus laiku turejau naudotis mokamomis paslaugomis.


O nuo kada tą registratūra verta atakuot skambučiais? Jie neparašę savo psl nuo kelių iki kelių dirba. Nes man į tą pusę iš ryto žiaurūs kamščiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorie @ 2014 11 17, 23:06)
Ačiū už atsakymą, pasidarė tikrai aiškiau. Ryt iš pat ryto būsiu prie langelio smile.gif Ką darysi, darbas palauks  unsure.gif
Papildyta:
O nuo kada tą registratūra verta atakuot skambučiais? Jie neparašę savo psl nuo kelių iki kelių dirba. Nes man į tą pusę iš ryto žiaurūs kamščiai  doh.gif


Is kokio rajono jus vaziuojat ? siaip link santaru kaip tik ryte nelabai yra kamsciu is centro puses, zirmunu puses ir t.t., nes tai yra miegamasis rajonas ir visi kaip tik vaziuoja centro link, o jums atvirksciai ax.gif
Atsakyti
Mielos, ar galite patikslinti proceduras? Po savaites eisiu antra karta pas genetike Santariskese. Kai buvau pirma karta ta pati genetike sake, kad antra karta registratura jau nebeuzraso ir reiktu skambint tiesiai jai. Ginekologe antram vizitui siuntimo nesiule ir nezinojo ar jis bus mokamas. Dabar bebezinau, ar turiu gauti siuntima, tiesiog susimoketi Santariskese, ar duot vokuti gydytojai? smile.gif
Aciu
Atsakyti