Įkraunama...
Įkraunama...

> Kinų Kuoduotieji šunys (30 tema)

Oho, kokia jūs greita biggrin.gif Linkiu sėkmės kelionėje ir kad mažius lengvai perneštų kelionę. Pasirūpinkite popieriniais rankšluostukais, kai kuriuos mažiukus kelionėje pykina, vėliau tai šuniukai išauga mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kam aktualu http://www.kinologij...p=27262&lan=ltu
Atsakyti
Cindi sekmes, man jis irgi graziausias is visos vados,tik keista kad veiseja butent jo sau nepalieka.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 08 26, 22:07)
Cindi sekmes, man jis irgi graziausias is visos vados,tik keista kad veiseja butent jo sau nepalieka.


Aciu uz palinkejimus visoms, jau vaziuojam smile.gif
As ja vos ikalbejau kad atiduotu man si suniuka, norejo kad jis butu salia, kad galetu kergti, jai reikia kales, nes patinu turi pakankamai smile.gif ir tai dar sutarem kad bus vienas kergimas
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 08 27, 00:07)
Cindi sekmes, man jis irgi graziausias is visos vados,tik keista kad veiseja butent jo sau nepalieka.

Aš manau, kad dėk to, kad iš plikų jis didžiausias g.gif Na užsienyje visi nori, kad neperaugtų standarto ir manau teisingai thumbup.gif Manau, kad ne tik ūgį reiktų turėti omeny, bet ir kitus kriterijus kaip apaugimą thumbup.gif O šis patinukas labai gero apaugimo thumbup.gif Na manau, kad ir ūgio jis nebus didelio, gal čia jo stambumas toks ryškus wub.gif Jaučiu, kad išaugs į tokį kokie man labai patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
man jo apaugimas ziauriai grazus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos. Pas mus namie liūdna. Deizei vėl blogai tik jau ant tiek, kad pirmadienį šalinam akį. Taip susinervinau kai per kelias dienas pablogėjo, kad gimdymą pasispatinau tai šian grįžus namo su mažyliu posmą nuverkiau,nes akis baisi ant tiek, kad sunku tvardytis , stengiuis nežiūrėt ir nesinervuot , kailis koltūnuotas, nemaudyta, neskusta. Graudus vaizdelis. Galvoju gal prie to pačio Deizei dantis išraut paprašyt, kurie juda. Žodžiu atėjo tas metas kai viskas šuniui ant uodegos nuėjo tiek laikas, tiek nervai, tiek pinigai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 29 rugpjūčio 2014 - 19:24
QUOTE(MeiLLi @ 2014 08 29, 19:23)
Sveikos. Pas mus namie liūdna. Deizei vėl blogai tik jau ant tiek, kad pirmadienį šalinam akį.

Eina sau kaip liūdna...
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2014 08 29, 21:23)
Sveikos. Pas mus namie liūdna. Deizei vėl blogai tik jau ant tiek, kad pirmadienį šalinam akį. Taip susinervinau kai per kelias dienas pablogėjo, kad gimdymą pasispatinau tai šian grįžus namo su mažyliu posmą nuverkiau,nes akis baisi ant tiek, kad sunku tvardytis , stengiuis nežiūrėt ir nesinervuot , kailis koltūnuotas, nemaudyta, neskusta. Graudus vaizdelis. Galvoju gal prie to pačio Deizei dantis išraut paprašyt, kurie juda. Žodžiu atėjo tas metas kai viskas šuniui ant uodegos nuėjo tiek laikas, tiek nervai, tiek pinigai.

MeiLLi, sveikinu susilaukus leliuko wub.gif
Ir labai užjaučiu dėl kalytės verysad.gif , seniai reikėjo šalinti akytę, nekankinti šuniuko ir jums nekišti pinigų kaip į balą. Gal ir grubiai išsireiškiau, bet stebuklų nebūna. O šuniukas ir su viena akyte gyvens puikiai.
O dėl šuniuko kudlų tai nieko baisaus, nuskuskit ir jums pačiai bus lengviau. Aš vėl noriu skusti Alex, bet kai paimu mašinėlę į rankas, vis atidedu sekančiam kartui. Šiandien sulaukiau pauksciuko, o mano šunys netvarkyti, net gėda doh.gif *****, koja gipse jau visa savaitė, galvojau, kad gyja, bet gydytojas apžiūrėjęs sakė, kad dar kelias savaites reiks taip vaikščioti. Nieko nebus, ryt atsiklaupusi bandysiu šunis maudyti ir skusti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Visi šunys išmaudyti, nuskusti ir nudepiliuoti doh.gif Labai sunkiai trimeris ima Alex ausų plaukus g.gif , gal jau galąsti reikia g.gif Nors kita vertus jos ir labai plaukuotos. Alex vėl rankos nekilo visos nuskusti cool.gif
cinde, gal jau grįžai? Laukiam šuniuko nuotraukyčių bigsmile.gif
Atsakyti
Meilli, laikykis. Vadinasi taip lemta. Dabar tu reikalingiausia leliukui!!! Stiprybes tau is paskutiniuju, gi svarbiausia dabar leliukas.
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 08 30, 13:19)
cinde, gal jau grįžai? Laukiam šuniuko nuotraukyčių bigsmile.gif


Dar negrizau smile.gif pasidarem sau road tripa, tai tik dbr i amsterdama ivaziavom, grisim kita sav, tuomet pasimaivysim smile.gif)
Atsakyti