Įkraunama...
Įkraunama...

> Kinų Kuoduotieji šunys (30 tema)

Brendis naujuose namuose wub.gif
user posted image
Atsakyti
Koks liūdnas žvilgsnis, čia tikriausiai pirma diena naujuose namuose? Džiaugiuosi už jį smile.gif Kiemas puikus thumbup.gif Pirma mintis buvo pamačius tuos išpuoselėtus gėlynus : kas bus kai jis koją pakels?
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 01, 18:48)
Koks liūdnas žvilgsnis, čia tikriausiai pirma diena naujuose namuose? Džiaugiuosi už jį  smile.gif Kiemas puikus thumbup.gif  Pirma mintis buvo pamačius tuos išpuoselėtus gėlynus : kas bus kai jis koją pakels?

Kad neliūdnas, kaip tik matyt bėgo su savo naująją "sesyte" jorkšyro terjeryte žaisti, čia jau savaitė kaip jis naujuose namuose.

Vakar buvau pas Tuse, jetus jetus kokie grožiai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pauksciukas @ 2014 09 02, 11:19)


Vakar buvau pas Tuse, jetus jetus kokie grožiai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

O kur nuotraukytės? Taip smalsu pamatyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, na mes jau grizome smile.gif gal galite parekomenduoti hendlere vilniuje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cinde @ 2014 09 03, 10:43)
Sveiki, na mes jau grizome smile.gif gal galite parekomenduoti hendlere vilniuje? smile.gif

Kaip džiugu thumbup.gif Dėl hendlerės tai jų labai daug yra, bet rekomenduoju patiems užsiimti šuniuko dresavimu, tai tikrai smagus užsiėmimas, o jei jau nenorėsite, Diana pasiūlys ką nors iš savo mergaičių.
Štai jos internetinis psl
http://www.dresurahe...t/tvarkarastis/
Atsakyti
kad mes nemokame dresavimo, todel ir ieskome zmogaus mirksiukas.gif
dar ir varda reikia sugalvoti jam ax.gif nu jau toks uodegiukas, toks jausmas kad as jam visas gyvenimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cinde @ 2014 09 03, 11:02)
kad mes nemokame dresavimo, todel ir ieskome zmogaus  mirksiukas.gif
dar ir varda reikia sugalvoti jam  ax.gif  nu jau toks uodegiukas, toks jausmas kad as jam visas gyvenimas  biggrin.gif

Jūs mane ne taip supratote. Pas Dianą išmokti dresavimo susirenka ir šuniukų šeiminkai, bet yra ir henlerių kurios gali dresuoti jūsų šuniuką ir jį išstatinėti parodose. Bet kaip bebūtų vis tiek reikia pačiam mokintis, nes tai yra įdomu ir naudinga.
Na kinukai labai prieraišūs šuniukai, iš mano 4 šunų viena nei per žingsnį nesitraukia nuo manęs. Ji visada su manimi. Kiek aš vakarais bevakaročiau, ji visada prie mano kojų. Visi šunys seniai parpia įsitaisę lovoje, o ji ne. Jau nekalbu apie dieną. O jūsiškis dar labai mažas, gal kai apsipras taps savarankiškesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cinde @ 2014 09 03, 09:02)
kad mes nemokame dresavimo, todel ir ieskome zmogaus  mirksiukas.gif
dar ir varda reikia sugalvoti jam  ax.gif  nu jau toks uodegiukas, toks jausmas kad as jam visas gyvenimas  biggrin.gif

tai niekas nemokejo smile.gif as irgi nieko nenutuokiau apie sunu dresura ir statyma smile.gif bet viska pradejau kartu nuo 0 smile.gif Pas Diana du kart savaiteje dirbome ir dar baigem paklusnuma smile.gif manau suniui nieko ner smagiau,kaip dirbti su savo seimininku.Tuo labiau kinukai tikrai labai prie savu priprate,maniske su svetmais i ringa neeina sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 01, 12:05)
Šiaip tai atsibodo su statybininkais "draugauti", savininkai buvo grįžę, tai pilnas kiemas meistrų, tik išvažiavo ir meistrai išnyko kaip dūmas lotuliukas.gif Tik šiandien apsireiškė doh.gif Na tu  žinai kaip statybose būna, pati praėjai tą periodą cool.gif
Kuoduotoji, o kur tavo mažylio nuotraukos? Ties kokiu vardu apsistojote, tikiuosi nebevadinate plikiu biggrin.gif

nu saunuole tu biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 09 03, 10:35)
tai niekas nemokejo  smile.gif as irgikartuokiau apie sunu dresura ir statyma smile.gif bet viska pradejau kartu nuo 0 smile.gif Pas Diana du kart savaiteje dirbome ir dar baigem paklusnuma smile.gif manau suniui nieko ner smagiau,kaip dirbti su savo seimininku.Tuo labiau kinukai tikrai labai prie savu priprate,maniske su svetmais i ringa neeina sad.gif


Jis pats mane pasirinko kaip seimininke, nors buvom visada su vyru kartu smile.gif eisim kartu mokintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cinde @ 2014 09 03, 11:54)
Jis pats mane pasirinko kaip seimininke, nors buvom visada su vyru kartu smile.gif eisim kartu mokintis smile.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti