Įkraunama...
Įkraunama...

> Kinų Kuoduotieji šunys (30 tema)

QUOTE(pauksciukas @ 2014 09 05, 07:21)
Pas mane 45x65 ir labai gero dydžio (nei per didelis nei per mažas), jei yra galimybė paprašyk pagal savo ūgį patogiau, negu susilenkus. Aš kėdę pasistatau ir sėdžiu. Nes mano man žemokas 80 cm aukščio, nugarą skauda.
O kilpa reikalinga labai patogu.  thumbup.gif
Mes kažkada irgi Panevėžio gamybą žiūrinėjomės, neatsimenu Nikuti kodėl mes jų neužsissakėm?
Papildyta:

Man pabai patiko Andis trimeris (skuto 0 mm), Moser geri trimeriai.
Dabar turiu Babyliss profesional, bet man ji neuima 0 mm.
Tai geriausia pirkt brangesnę, galingesnę ir kad nuimtų 0 mm. Tarnaus ilgai.
Tos pačios pilnai užteks ir viso šuns nuskutimui. Patogiau pakraunama, bet profesionalių būna laidas ilgas tai irgi gerai. Dar reiktų garsą pasižiūrėti, kuo tylesnės tuo geriau.

oi ne as ne apie auksti kalbejau 4u.gif virsaus ismatavimai smile.gif


pas mane babyliss profesional, labai panasi buvo i Andis drinks_cheers.gif esu ja ziauriai patenkinta drinks_cheers.gif tarnauja tfu tfu tfu puikiai, galvute nusiima, turi daug priedu,bet ju nenaudoju smile.gif vienu zodziu jaigu reiktu dar net negalvociau vel imciau ja. Buvau susigundziusi Nikucio masinele,bet kiek supratau ji daugiau plauko palieka. Babyliss nuima tikrai gerai smile.gif

QUOTE(foxx @ 2014 09 05, 12:24)
Erikiuxxx,pas mane yra paneveziecio stalas -tikrai neblogai padarytas.Darem ji pries 3 metus - su ratukais(galima be ju),o laikikli pridejo kaip prieda prie komplekto,bet mes jo nenaudojom -padovanojau shicu savininkei.Prisisuka rankena tempimui(jei su ratukais).Siaip - niekuom nesiskiria nuo pirktiniu,tik kaina...dvigubai pigiau mokejom ,nei tuo metu jie kainavo parodose ar internetu...Jei uzsakysit be ratuku - bus zymiai lengvesnis nei su jais...Jei ka sugalvosit -pas mane turetu dar buti islikes jo tel.nr.

tai pries 3metu tikriausiai ir kaina gerule buvo . Trenoruoteje viena teta sake 150lt mokejo, as vakar paskambinau tai be stovo 220lt , pakaroklis dar 50lt kainuoja doh.gif ratukai dar papildomai bus.Tai panasios kainos jau pagamintu, Vilniuje cacibuose buvau nuziurejusi faina tai norejo 80euru ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 05, 08:43)
Aukštesnių stalų kaip 80 cm manau nebūna, nors kas ten žino g.gif Aš nepamenu ar su tavimi apžiūrėjau tą panevėžiečio stalą, bet naujo nemačiau, o senas man atrodė negražus. Dėl kilpos aš ne šiaip sau paminėjau, bet skaičiau(tik nebepamenu kur, gal Krasotkoje), kad kirpykloje kirpėja išėjo į kitas patalpas kalbėti telefonu, o grįžusi rado šuniuką pasikorusį. Tas matomai bandė nušokti ir pasikabino. erikiuxxx, jei tau stalas reikalingas namuose, nereikia  su ratukais, tiesiog žiūrėk kiek turi vietos jam pastatyti. Pas mane šunims tvarkyti stovi toks didokas,  man labai geras, ant jo ir gumytės sudėtos ir šepečiai, dar ir fenas telpa, vnž viskas po ranka. Jei reiktų nešiotis į parodas, tada gal ir mažesnio dairyčiaus.
Kas liečia trimerius pas mane ChroMini MOSER, labai geras, pirkau prieš 4 metus, tvarkau 4 šunis, galandau tik vieną kartą. Be to patinka, kad nusiimpa galvutė ir galima išvalyti. Ar jis imtų pūko kūnelį negaliu pasakyti. Tinos ausis ima puikiai, Alex nelabai. Bet Alex turi povilnį. Kitą mašinėlę, kad nuskusti kūnelį nemanau kad tikslinga pirkti, juk galima kas pusę metų ir į kirpyklą nuvesti, o snukutį tenka dažnai skuti. Dar žirklučių nagučiams reikia, čia irgi dažna procedūra doh.gif Ir aišku šepečio thumbup.gif  Geriau atgailėkit pinigų geram šepečiui, tarnaus visam gyvenimui. Pas mane du: MADAN violetinės spalvos-tas super ir Plush Puppy Metro Antistatic Brush -šis labai tankus ir man nepatinka schmoll.gif

na as galvoju neimsiu kilpos kolkas,veliau ziuresim drinks_cheers.gif

Vava su pukais biskiuka kitaip,as pastebejau kad Spurgos plauka irgi suniau ima g.gif
Atsakyti
Labukas, mergaitės 4u.gif Pirmą kartą pabandžiau sudalyvauti fotokonkurse: "Laukinė gamta" Nuotrauką paėmiau seną, gan prastos kokybės, tiesiog sakau šiaip sudalyvausiu, tad jei nesunku gal galite prabalsuoti mirksiukas.gif Maniškė pavadinimu: "Šeimyna", ten ežiukų šeima smile.gif Dėkui 4u.gif Fotografavo mano dukra, ežiukų buvo dar daugiau, tik ne visi tvarkingai sekė mamytę tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 06, 08:34)
Labukas, mergaitės 4u.gif  Pirmą kartą pabandžiau sudalyvauti fotokonkurse: "Laukinė gamta" Nuotrauką paėmiau seną, gan prastos kokybės, tiesiog sakau šiaip sudalyvausiu, tad jei nesunku gal galite prabalsuoti mirksiukas.gif  Maniškė pavadinimu: "Šeimyna", ten ežiukų šeima smile.gif  Dėkui 4u.gif Fotografavo mano dukra, ežiukų buvo dar daugiau, tik ne visi tvarkingai sekė mamytę tongue.gif

atlikta smile.gif
Atsakyti
Kiek gražių kinietukų nuotraukų atradau . Uch, pasaka , o ne śunys wub.gif

Ačiū už sveikinimus dėl 2.gif ir palaikymą dėl Deizės.
Pas mus Deizė jau piratukas. 1kg numetė per kelias savaites ir jau 8kg sveria . Po operacijos dar infekcija įsimetus nuo pačios akies tai iki dabar pūliai su krauju laša, nespėjam apvalinėt. Vakar vežė vyras apžiūrai tai sakė mašinoj kraujas pradėjo upeliais bėgti, teko stot ir apvalinėt tai susinervino , nes namie tik valgant iš nosies kiek kraujas lašėjo tai gerai, kad važiavo jau klinikon su ja ir neprasidėjo kraujoplūdis namie. Labai tikiuos tuo problemos ir liausis ir antrą akį išsaugosim nors labai bijau , kad per tiek metų kiek kk gyvena tikrai ji neišliks tokios būklės kokia yra dabar . Nežinau ką tokiu atveju tektų daryti. Gaila Deizytės, nes ji buvo super aktyvus šuo, o dabar gulinėja , prašos ant rankų , bet jau nebežaidžia, nebėgioja su Tika kaip seniau ratais aplink namą... Po 2sav tik maudyt galėsiu pagaliau tai bandysiu jai šukuoseną keist, kad akį pridengtų plaukučiai.
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2014 09 06, 18:38)
Kiek gražių kinietukų nuotraukų atradau . Uch, pasaka , o ne śunys  wub.gif

Ačiū už sveikinimus dėl 2.gif ir palaikymą dėl Deizės.
Pas mus Deizė jau piratukas. 1kg numetė per kelias savaites ir jau 8kg sveria . Po operacijos dar infekcija įsimetus nuo pačios akies tai iki dabar pūliai su krauju laša, nespėjam apvalinėt. Vakar vežė vyras apžiūrai tai sakė mašinoj kraujas pradėjo upeliais bėgti, teko stot ir apvalinėt tai susinervino , nes namie tik valgant iš nosies kiek kraujas lašėjo tai gerai, kad važiavo jau klinikon su ja ir neprasidėjo kraujoplūdis namie. Labai tikiuos tuo problemos ir liausis ir antrą akį išsaugosim nors labai bijau , kad per tiek metų kiek kk gyvena tikrai ji neišliks tokios būklės kokia yra dabar . Nežinau ką tokiu atveju tektų daryti. Gaila Deizytės, nes ji buvo super aktyvus šuo, o dabar gulinėja , prašos ant rankų , bet jau nebežaidžia, nebėgioja su Tika kaip seniau ratais aplink namą...  Po 2sav tik maudyt galėsiu pagaliau  tai bandysiu jai šukuoseną keist, kad akį pridengtų plaukučiai.

Kaip gaila Deizės verysad.gif , tikėkimės, kad dabar jos gyvenimas pagerės, svarbiausia, kad šuniukui neskaudėtų, o prisitaikyti ji sugebės.
Dėl to konkurso kaip man gėda, nepaskaičiau taisyklių, kad negalima prašyti balsuoti, tai nuotrauką sakė išims iš konkurso ir dar subarė doh.gif Juk sugalvojau dalyvauti spontaniškai. Bus ateityje pamoka, jei aišku dar turėsiu tokią galimybę verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutis: 06 rugsėjo 2014 - 19:01
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 06, 18:59)
Kaip gaila Deizės verysad.gif , tikėkimės, kad dabar jos gyvenimas pagerės, svarbiausia, kad šuniukui neskaudėtų, o prisitaikyti ji sugebės.
Dėl to konkurso kaip man gėda, nepaskaičiau taisyklių, kad negalima prašyti balsuoti, tai nuotrauką sakė išims iš konkurso ir dar subarė doh.gif  Juk sugalvojau dalyvauti spontaniškai. Bus ateityje pamoka, jei aišku dar turėsiu tokią galimybę verysad.gif

ech ir man Nikuti pirma karta panasiai buvo biggrin.gif as dar geriau padariau, idejau foto is interneto lotuliukas.gif biggrin.gif jau geriau sugalvot negalejau biggrin.gif



Gaila ir man Deizes,kad tik greiciau susitvarkyti akyte po operacijos. Tikimes viskas bus oki ir atsigaus,
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 06, 09:34)
Labukas, mergaitės 4u.gif  Pirmą kartą pabandžiau sudalyvauti fotokonkurse: "Laukinė gamta" Nuotrauką paėmiau seną, gan prastos kokybės, tiesiog sakau šiaip sudalyvausiu, tad jei nesunku gal galite prabalsuoti mirksiukas.gif  Maniškė pavadinimu: "Šeimyna", ten ežiukų šeima smile.gif  Dėkui 4u.gif Fotografavo mano dukra, ežiukų buvo dar daugiau, tik ne visi tvarkingai sekė mamytę tongue.gif


 ! 
Nuotrauka šalinama iš konkurso!

11. Visos nuotraukos iki balsavimo pabaigos yra anoniminės. Siekiant lygių teisių visiems konkurso dalyviams, draudžiama atidarinėti naujas forumo temas, kviečiančias balsuoti už vieną ar kitą nuotrauką konkurse, taip pat patalpinti informaciją apie dalyvavimą konkurse ir prašymą balsuoti asmeninio profilio parašuose, bendraamžių temose ir pan.
Atsakyti
Na štai, pabandžiau pirmą ir paskutinį kartą cool.gif Ne man tas, aš net fotografuoti gražiai nemoku doh.gif Jau geriau darysiu tai ką išmanau, patarsiu kinukų augintojų naujokėms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 08, 19:03)
Na štai, pabandžiau pirmą ir paskutinį kartą cool.gif Ne man tas, aš net fotografuoti gražiai nemoku doh.gif  Jau geriau darysiu tai ką išmanau, patarsiu kinukų augintojų naujokėms mirksiukas.gif

daug naujoku nezino sitos taisykles biggrin.gif kad viesai skelbtis negalima 4u.gif


Bet,kad patarineti ismanai geriausiai tuo niekas neabejoja wub.gif Saunuole wub.gif zaviuosi,kad randi vis laiko ypac naujokams wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 08 rugsėjo 2014 - 21:32
Turiu keleta klausymu:

1. i kuri kluba patartumete stoti?

Siandien buvome pas Jakova, kaip ir viskas gerai, tik jis nori pastebeti kaip auga dantukai. Pas Jakova mes sutikome:

http://www.chinesecr...Life Magma.html

gavom keleta patarimu, ir ji klause ko mes parodoj nedalyvaujam wink.gif bet kaip mes suprantame tai puppy klase nuo 6 menesiu wink.gif





Atsakyti
Taip pat dar turiu klausimuka del sauso edalo, kas kinu kuoduotajam labiau tiktu...orijen ar acana? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 09 08, 23:31)
daug naujoku nezino sitos taisykles  biggrin.gif kad viesai skelbtis negalima  4u.gif
Bet,kad patarineti ismanai geriausiai tuo niekas neabejoja  wub.gif Saunuole  wub.gif zaviuosi,kad randi vis laiko ypac naujokams  wub.gif

Nesikuklinsiu tongue.gif , bet šios veislės šuniukus matau kiaurai bigsmile.gif O patarinėti matau pareigą, nes noriu, kad šios veislės atstovai būtų gražūs, o ne pirkti iš daugintojų: nulėpusiom ausim, kreiva nugaros linija ir t.t... (nors ir su dokumentais šunys ne visi gražūs doh.gif ) Vnž, pageidautina, kad atitiktų standartą. Gaila, kad mūsų veislė eiliniam žmogui nežinoma ir kad piniginiu atžvilgiu vertinama taip pigiai doh.gif
cinde, štai klasės nuo kokio amžiaus šuo gali dalyvauti parodose:
šuniukų – nuo 3 iki 6 mėn. amžiaus;
mažylių – nuo 6 iki 9 mėn. amžiaus;
jaunimo – nuo 9 iki 18 mėn. amžiaus;
pereinamoji – nuo 15 iki 24 mėn. amžiaus; (ji būna tik tarptautinėse ir klubinėse parodose(rengėjų nuožiūra))
atviroji – nuo 15 mėn. amžiaus;
čempionų – nuo 15 mėn. amžiaus
veteranų – nuo 8 metų amžiaus.
Dėl maistelio nėra tokio kas tiktų labiau kinų kuoduotam šuniui, man iš viso juokinga, kai maistą skirsto pagal veislę, čia manau labiau marketinginė pusė. Maistą skirstyti į mažų veislių ir didelių tai suprantu, nes nuo to priklauso granulių dydis. Paskaityk sudėtį ir žiūrėk kuri geresnė arba įkelk čia sudėtį. Štai Tusė man parodė labai viliojančios sudėties maistelį, bet jis skirtas suaugusiems šunims:
http://www.pet24.lt/...ers-grain-free/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikutis: 09 rugsėjo 2014 - 08:26