Įkraunama...
Įkraunama...

> Kinų Kuoduotieji šunys (30 tema)

QUOTE(Tuse @ 2014 09 03, 21:03)
Mano pirmos vados šuniukai apie 2,5 kg svėrė 3 mėn, antros vados nežinau kur užsirašiusi g.gif. Radau ir antros vados, 12 savaičių savaičių svėrė 2,5-3,1 kg.

Mano Bounty sveria apie 2 kg, Bentley 2,2 kg ( 2,5 mėn)
O va Blueberry vakar buvo svečiuose, tai labai ją myli naujuose namuose sveria turbut 2,5 kg ( liepiau nebe taip mylėt biggrin.gif )

Vakar epiliavau Bentlį šaunuolis berniukas, čiut cyptelėjo, bet iškentėjo visą procedūrą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pauksciukas: 04 rugsėjo 2014 - 07:10
Sveikinimai Cindei su naujuoju seimos nariu!!!!! Tikrai vyriskai jusu bernuzelis atrodo, o maista ribokit, neduokit est tiek kiek nori, jie juk neturi saiko! Tegul siek tiek atauga plaukiukai ant nugaros, kita savaite susitiksim, paziuresim kaip ji geriau tvarkyt. Ausytes gan storos ir tvirtos atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Na jo, neleidzia ramiai valgyt, maldauja vis kad pamaitintume smile.gif vista ryja net nekramtes biggrin.gif mes svarstome jam duoti orijen maista, gal kas bande? siaip pries tai jis valge purina ir kazkoki olandiska maista, bet norisi jam geriausio smile.gif ir saldyta mesa sunims duodavo, tai norim ir toliau duoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pauksciukas @ 2014 09 01, 14:45)
Dar viena sesytė vis dar ieško pačių geriausių šeimininkų wub.gif

Didžiausia bučiuoklė iš visos vados

user posted image



na nereali mergyte wub.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cinde: 04 rugsėjo 2014 - 13:50
cinde, labai gražus tavo vaikis wub.gif Tik jau būk stipri ir nepasiduok jo meilikavimams, neduok nieko nuo stalo. Na tikiuosi, kad jis sunkus dėl to, kad stambių kauliukų ir kad neišaugs dideliu. Juk standarte svorio nėra, tik ūgis. Kokio jis dabar ūgio tu nemokėsi pamatuoti, čia gal Zarutė tau padės. Maniškių dvejų mergyčių buvo 23,5 cm, trečia mažesnė, o ketvirta truputuką didesnė. Man tada atrodė, kad labai didelės, bet užaugo normalios. Gal jau varduką išrinkai?
JarasieneO, puiki pauksciuko pūkutė, nesusigundei? Ir plaukas labai geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2014 09 04, 16:39)
JarasieneO, puiki pauksciuko pūkutė, nesusigundei? Ir plaukas labai geras thumbup.gif



zinokit, man ziauriai sunku matyti tokias grazuoles wub.gif eh, kaip noretusi jau ir sau tokio " antidepresanto' turet biggrin.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image

Bentley ir Bounty wub.gif
Atsakyti
Turbūt bus Bendžiu (Benjamin) smile.gif
Atsakyti
pauksciuk, labai gražus mano mylimukas wub.gif Vis galvoju, kodėl jo snukutis toks liūdnas atrodo, o gi gamta jį taip nuspalvino biggrin.gif Po nosyte tas tamsus plėmukas daro jį tokį susirūpinusį lotuliukas.gif Ir kokia švari odelė, taip ir norisi glausti prie veido wub.gif Tik jau reiktų truputuką pasideginti kol dar saulytė šildo thumbup.gif
JarasieneO, aišku jums geriau žinoti kada ateis tas tinkamas laikas, bet turint tris mažus vaikučius rinkitės tik labai meilų šuniuką mirksiukas.gif
Atsakyti
Ai nieko, tegu būna šviesus kaip ir jo nauja šeimininkė smile.gif negaliu vest jo i lauka, nes neskiepyti antrą kartą.
Turi jis lūpų permanentą iš gamtos :)galės UK kiemelyje degintis. Epiliavau aš jį vakar su epiliatorium, truputį cyptelėjo, bet paskui nieko, kai nedaug iškentėjo procedūrą, kaip vyras.
Bounty dėl meilumo yra pats tas žiauriai ji visus myli, vaikų nebijo, gali niurkyti ją.
user posted image
Papildyta:
Kokia Mango juokinga atrodo dabar kai maža buvo
user posted image
Atsakyti
jau foto ,kad prikelet wub.gif

Niekas negamino suniui individualiai stalo ? man labai isgyre vakar Paneveziecio stalus smile.gif galvoju kokiu ismatavimu reiktu g.gif Vakar treniruoteje issimatavau stala , toks tobulas pasirode tai 50*80 , kazkaip nedydelis atrodo biggrin.gif doh.gif ir mastau ka su kilpa daryti ar labai jau butina jinai g.gif ?

Buda sita nuziurejau du viename smile.gif,bet cia kaineles doh.gif Drauge is lenku parves per pus pygiau
http://dogus.lt/prek...da-su-pedutemis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 04 rugsėjo 2014 - 19:39