Įkraunama...
Įkraunama...

> Kinų Kuoduotieji šunys (30 tema)

QUOTE(dilgelyt @ 2014 09 22, 14:03)
O tas vieno meto vaikas nenutampys,nenugasdins jusu mazo trapaus suniuko? Neuzlips ant jo, nereikes visa visa laika saugoti nuo jo suniuko?
Pazistamu seimoj uzlipo ant suniuko ir sutraiske ji mirtinai,trauma visai seimai visam gyvenimui.
As karta savo namuose priziurejau vaika 2 metu,tai apsaugok viespatie,kaip jis lindo ir nervavo mano sunyti  doh.gif



Na ka as jums galiu pasakyti dilgelyt smile.gif
apie kinuko isigijyma buvo jau galvota,kai laukiausi nestuke.gif trecia karta ir nors kai jau gime mazoji vos nesusigundziau nusipirkus pas Tuse suniuka, vis del to susilaikiau butent del to kad kudikis namuose, nusprendziau palaukti... kas pasikeite po metu? jug metu vaikas dar nedidelis pasakysit? biggrin.gif Mano tevai laiko pekinuke, irgi nedidelis suniukas rolleyes.gif tai va, ant to suniuko ir " pratestuoti" mano vaikai lotuliukas.gif ypac mazoji, ta metu laiko " monstriuke" lotuliukas.gif Nesu zalia , tik emocijom besivadovaujanti mamaša, norinti suniuko - zaisliuko savo vaikams schmoll.gif
aj, dar del vaiku- atejo vakar sunenas 11 metu paziureti i musu nauja seimos nari, ir ka jus manot, suniukas po keliu minuciu jau buvo pastvertas uz uodegos ir ne mano vieneriu metu " monstriukes' o butent sio jau praktiskai iskepto paauglio doh.gif tai kad nereikia visus vaikus lyginti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 09 22, 15:47)
Jarasiene, sveikinimai  wub.gif nuostabia kalyte pasiemei  wub.gif ech man jos akytes, tikrai matosi kad ji puikaus charakterio,bus tikra drauge wub.gif


aciu aciu wub.gif
Atsakyti
Na aktuali tema ir mums, mano beveik 4 metu vaikas isties dar manau per mazas, na ne tiek per mazas kiek man reikia dirbti sargu-mokytoju, oer diena n kartu skamba, paleisk, svelniau, nenesk, netempk, neduok maisto, duok miegoti, duok ir jam zaisla ir t.t. Toliau seka zyzimas, verksmas, durni klausimai... Isties tai vargina. O mano vaikas tikrai ramus, paklusnus, jau aciu dievui nebebando suns nesti, kelti. Bet erzina su zaislu, tada suo atima ir begioja o tas nepagaiudamas rekia... Ir taip kasdien ir ne po karta! zinoma dziaugsmo daugiau, bet ir vargelio yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cinde @ 2014 09 22, 15:56)
As taip ir neatsekiau kokia mergyte pasiemet Jarasiene  4u.gif  taip smalsu, pasirodykit, ar bent nuorodele imeskit wink.gif



Kai pagausiu koki grazu kadra butinai ikelsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
ziuriu mes su Jarasiene suniuko laukem labai panasiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2014 09 22, 15:47)
Jaigu buciau veiseja ,tikriausiai irgi stengciausi neparduoti suniuko seimai su mazais vaikais  blush2.gif

Aš nežinau, man atrodo kad Bounty ir Brendžiui labai pasisekė, kad pateko į gausias vaikais šeimas. Nes jų toks charakteris, kad kuo daugiau niurkai tuo geriau smile.gif O ir Bleira super aktyvi ir labai fainai kad turi su kuo išsisiusti.
Bently atsivežiau į darbą socializuotis, nes jam geriausia namie po kaldra biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, antra naktis namie praejo kuo puikiausiai thumbup.gif mazyle visa nakti pramiegojo ant mano koju wub.gif o ryte pradejo sargauti lotuliukas.gif sunus net nustebo, sake kad negalvojo kad Bučkė ( toki varduka dave vaikai jai) moka loti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JarasieneO: 23 rugsėjo 2014 - 07:34
Įsiterpsiu ir aš mirksiukas.gif Manau, kad ne kiekvienoje šeimoje gali gyventi šuniukas, nesvarbu kokio amžiaus vaikai. Teko matyti kaip tie mokyklinukai tampo po kiemus savo mažus šuniukus, patys laksto krūvom ir tą mažių visur tampo, taip ir užminti gali, o blogiausia, kai paleidžia šuniuką laisvai bėgioti, tai iki nelaimės vienas žingsnis. Juk arti gatvė, o ir namų kiemai pilni automobilių. Vedžiodavau savo šunis ir viską tai matydavau doh.gif (taip viena mažytė kalytė ir susikergė su "kavalieriumi" doh.gif ) Šuniukas laisvai bėgioti gali tik savo namo kieme, arba aikštelėje kuri nėra arti gatvės. Maži vaikai aišku, kad lenda prie šuniukų, jie nejaučia kokiu stiprumu galima myluoti mažių, gali ir suspausti, bet tuo pačiu gali ir sulaukti drykstelėjimo nuo šuniuko doh.gif Manau svarbiausia šuniukui namuose padaryti saugią vietelę, kur jis galėtų nubėgti pasislėpti, pamiegoti. Ta vieta būtinai turi būti tik jo ir vaikams reiktų išaikinti, kad nevalia iš ten šuns traukti. Tai būtų narvas, boksas, gal būt ir aptvarėlis, bet tipo "būdoje" šuniukas jaustųsi geriausiai.
JarasieneO labai ilgai brandino mintį augintiniui, tai tikrai nėra spontaniškas pirkinys, tad manau, kad viskas bus gerai. Name tikrai ras vietelę kur šuniukas jausis saugus. Ne kiekvienas šuo myli vaikus, o ši kalytė meili. Linkiu, kad viskas jos šeimoje būtų gerai thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Mes su Bleira irgi norim pirsijungti prie sio gausaus burio draugu ir draugiu. Pasidalinsime savo augimo pakopomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JJuratyte @ 2014 09 23, 14:57)
Sveiki  4u.gif
Mes su Bleira irgi norim pirsijungti prie sio gausaus burio draugu ir draugiu. Pasidalinsime savo augimo pakopomis  4u.gif

4u.gif smagu, kad jungiatės į "giminių klaną" kaip Tusė sakė thumbup.gif
Atsakyti
Kaip jums wub.gif http://www.chinesecr....html#mainimage
Atsakyti
dar keli wub.gif
http://www.chinesecr....html#mainimage
http://www.chinesecr...mir .Semi..html
http://www.chinesecr... Shinbashi.html
Atsakyti